Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

1 hour ago, evropata said:

И това цялото по какъв начин оправдава агресията на коя да е от страните в днешната война?

 

Толкоз приказки и нито думичка за "Вежливые люди", "зелёные человечки" или "ихтамнеты"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, RaptoR said:


Браво! Тук много ми хареса този пореден гърч в безпомощност срещу фактите - току що каза, че телевизионният репортаж е фейк и което е много по-сладко - статията на флагмана на либерастите в българия - кенефник - е фейк! МЕД!!! :rofl:
От моя гледна точка по въпроса с Украйна твоята обективност ВИНАГИ е 0% за сметка на 10000% сляпа пристрастност. Така че не бой се, аз от много време с насмешка чета измишльтините ти, но признавам, че тъпотиите, репоствани от туитър анонимки прескачам през глава. За десерт да припомним, че като шаран клъвна директно на всички укролъжи (80+% според западните медии) от самото начало та и до днес. Факт. 

Лууууулз, ти който нямаш никакви факти, а единствено цитираш един единствен източник от Фейсбук, без да можеш сам да аргументираш или защитиш написаното се опитваш да даваш оценки? На база какво ? Ти не знаеш, единствено повтаряш нечии други писания.  Проблема е, че за разлика от теб и Иринито, аз историята е следя от 2013-та. Ти или по-скоро тя, защото ти единствено умееш да копи-пействаш и да кимаш с глава, тепърва открива, че конфликта е започнал преди години. Къде се пънеш?  Да очакваме поредното включване в стил - Еврика, използвах гугъл и открих топлата вода?

Попитах те многократно как са свързани отделни части от онзи репортаж и каква би трябвало да е логиката -> Не каза нищо, та аз си оставам на мнението, че в онзи репортаж липсва много информация и не казва почти нищо полезно.

А новината за пенсиите беше обсъдена тук и от други и беше обяснено и демонстрирано, че всъщност нещата не стоят така. Дори поста горе от винил мастъра е в противоречие с извадката от Дневник. 

На кои укролъжи съм клъвнал? Конкретно? Някъде да си постнал след мой пост демонстрирайки, че информацията е фейк?

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ARPAnet said:

На кои укролъжи съм клъвнал? Конкретно? Някъде да си постнал след мой пост демонстрирайки, че информацията е фейк?

 

 

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Ама чакай! Ти не знаеш ли?!?! Това въпросът става - на КОЛКО голям идиот се правиш? И то умишлено и целенасочено.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BottoR said:

 

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Ама чакай! Ти не знаеш ли?!?! Това въпросът става - на КОЛКО голям идиот се правиш? И то умишлено и целенасочено.

Не, не знам за какво си мислиш. Не съм врачка. Конкретно моля, може и с цитати. :) 80% ще са доста постове ;)

Link to comment
Share on other sites

От 40% на 7% дял на Руски газ в Европа. В опитите си да си подсигури монопола и да не е застрашен от Украйна като потенциален износител на газ, и петрол, Путин се застреля в крака...

Link to comment
Share on other sites

И финансово не са в розово състояние :))

Този филм с национализацията и петилетките май сме го гледали :laughing:

 

 

Поляците го карат по ред на номерата :))

 

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Във военноморската база в Севастопол пак някой мужик е пушил не където трябва. В резултат, фрегатата "Адмирал Макаров" отишла при "Масква" да правят специална подводна операция. :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Другариии:

Много точно попадение на Чефо.

Ахахахахаха, този пич не го знаех, страхотно и много професионално съдържание! Русоробския рашизъм на показ по бели гащи!  :lol: :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Godfather said:

Ахахахахаха, този пич не го знаех, страхотно и много професионално съдържание! Русоробския рашизъм на показ по бели гащи!  :lol: :bowdown::bowdown:

Той е доста приятно попадение сред българските "ютубъри". Като цяло видеата му не бяха с политическа тематика до нахлуването на орките. Има и други много добри клипчета.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Кеворк до Волгин

Това, че не е бил (или поне не знаем дали) агент, не значи, че не е руски инфлуенсър. В клипчето даже се каза, че родното му име не е Волгин, а някакво българско. Той сам си го сменил на руско.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, netrootbg said:

Много точно попадение на Чефо.

Готино видео :)))

 

Една много готина баба

 

 

И един уморен от руски идиотщини албанец :)))

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, earache said:

Това, че не е бил (или поне не знаем дали) агент, не значи, че не е руски инфлуенсър. В клипчето даже се каза, че родното му име не е Волгин, а някакво българско. Той сам си го сменил на руско.


Тука си на път пак да сгафиш сериозно, понеже аз лично следя Кеворк с години. Никога не е бил руски инфлуенсър, освен в очите на разни либерасти, непознаващи и което е по-лошо - поругаващи собствената си история. Кеворк не съм видял да ни кани да се дупим ни на Русия, ни на нещо друго. Ама то иска четене, мислене... 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, RaptoR said:


Тука си на път пак да сгафиш сериозно, понеже аз лично следя Кеворк с години. Никога не е бил руски инфлуенсър, освен в очите на разни либерасти, непознаващи и което е по-лошо - поругаващи собствената си история. Кеворк не съм видял да ни кани да се дупим ни на Русия, ни на нещо друго. Ама то иска четене, мислене... 

Той говореше за волгин. За агент Димитър, няма съмнение какъв е ;). Даже не го подлага на съмнение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...