Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

10 hours ago, earache said:

Признавам си, тоя дядка не го бях чел/гледал, освен едно интервю с Жан Виденов (където острия му език никакъв го нямаше), обаче гледайте тука какво става: Димитър Кеворкян за НРБ

 

К'во да става... Носталгия по миналото, когато е един от най-известните в държавата.

"НРБ - от работата ти даваха на смешни цени жилище! Ипотека никой не знаеше какво означава! Банкерите не бяха толкова алчни, а властта им чупеше ръцете от китките!"

К'ви банкери, като имаше само ДСК и взаимоспомагателни каси в предприятията???

Колко се чакаше за жилище. Колко се чакаше за кола?

А за извращенията по всички нива на партийната йерархия да споменавам ли?

 

ЕДИТ:

Корекция, след като става ясно, че автор на публикацията не е агент "Димитър".

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, plameni said:

 

К'во да става... Носталгия по миналото, когато е един от най-известните в държавата.

"НРБ - от работата ти даваха на смешни цени жилище! Ипотека никой не знаеше какво означава! Банкерите не бяха толкова алчни, а властта им чупеше ръцете от китките!"

К'ви банкери, като имаше само ДСК и взаимоспомагателни каси в предприятията???

Колко се чакаше за жилище. Колко се чакаше за кола?

А за извращенията по всички нива на партийната йерархия да споменавам ли?

Ами според Виден, тоя агентурен отпадък "критикувал" всичко и всички. "Най-добрия" журналист за всички времена! Ситуацията е да се смееш ли, да плачеш ли.  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

То не е мое мнение, то е всеобщо мнение

Ми едно време общото мнение за Хитлер в Германия е било, че е супер пич, ама на. Друго излезе. Та много не значи правилно.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, plameni said:

К'во да става... Носталгия по миналото, когато е един от най-известните в държавата.

Забележи, обаче, как всяка шеста дума е "крадене" с някаква форма на инверсия отпред. Странно. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, plameni said:

А за извращенията по всички нива на партийната йерархия да споменавам ли?

Имаше виц от онова време за когато капо ди тути капи от Сицилия, дошъл в България и като се върнал казал на другите донове - нищо не струваме. Там имат една органзиация "мой човек", слага ни в малкия джоб.

Link to comment
Share on other sites

  

49 minutes ago, earache said:

Признавам си, тоя дядка не го бях чел/гледал, освен едно интервю с Жан Виденов (където острия му език никакъв го нямаше), обаче гледайте тука какво става: Димитър Кеворкян за НРБ

Ох боже боже

Забавното е, че сигурно половината от тези неща са валидни по света и без Соц режими и глупости, но кой да им го обясни на тези хора? :)

Но както казваш, краденето и честността са особено силно застъпени, и се чудя - Баш Майстора по реални ситуации ли е сниман или е тотална измислица ? :laughing:

 

45 minutes ago, plameni said:

"НРБ - от работата ти даваха на смешни цени жилище! Ипотека никой не знаеше какво означава! Банкерите не бяха толкова алчни, а властта им чупеше ръцете от китките!"

К'ви банкери, като имаше само ДСК и взаимоспомагателни каси в предприятията???

Колко се чакаше за жилище. Колко се чакаше за кола?

Интересното е, че зная от родителите си, че са имали заеми когато си купуват първият апартамент в края на 80-те, не е просто ей така. И е било благодарение на събирани точки от техните родители.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

"НРБ - от работата ти даваха на смешни цени жилище!

То не са ли точно това едни от причините държавата да олекне от към пари. С плановата икономика и цени нямащи общи с производствените разходи?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

Но както казваш, краденето и честността са особено силно застъпени, и се чудя - Баш Майстора по реални ситуации ли е сниман или е тотална измислица ? :laughing:

 

А "Опасен чар" има за прототип реален човек :lol: 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mIRCata said:

То не са ли точно това едни от причините държавата да олекне от към пари. С плановата икономика и цени нямащи общи с производствените разходи?

Гарантирано, такива субсидирани модели трудно се задържат, освен ако не си някое арабско емирство с много петрол :D 

И другият досаден момент в моите очи, е че може да изглежда евтино, но нямаш и избор. 

Защо ли си мисля, че тези хора не биха имали против ако са били така платени, че спокойно да си вземат ипотека и да си купят жилище по избор, без чакания и чудеса? :))

 

3 minutes ago, plameni said:

А "Опасен чар" има за прототип реален човек :lol: 

О не знаех, но ето сега имаме модерният му вариант The Tinder Swindler :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"НРБ – времена, в които охранител в училище бе извращение! Най-страшна бе леля Пена с парцала за миене."

 

Забравил е, че имаше доста учители, които бяха привърженици и последователи на методиката "боят изгражда" 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, plameni said:

Lolol :laughing1: Талантливи хора, много талантливи, как да не им го признаеш? :)))

Но са важни и второстепенните герои, и тяхната собствена порядъчност :))))

Link to comment
Share on other sites

Сега се сещам за още една крещящо-десарска операция, в която агент Димитър беше водеща фигура - изграждането медийния образ на Крадлив Симо, който беше докаран от ДС с една много специална задача. За изграждането на медийния ореол на мадридския дървосекач, ключова роля изигра агент Димитър с прословутото си интервю и последващо превъзнасяне образа на въпросния тарикат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ARPAnet said:

  

Когато някой анализира безпристрастно и е потърсил всичката информация е едно.  Но едва ли можем да говорим за подобен анализ когато самото прочитане/изглеждане на "източника" отваря 100 въпроса, нали?  Освен ако не си доверчив до безкрайност, и просто не приемаш думите на любимката ти за 100% истина. Или прос,то ти се вписват в настроението, съответно не проявяваш критична мисъл. Кимаме с глава и продължаваме.  Като горният пример с фабриките на смъртта :) 

Ти нали оценяваш някого/никого според това колко го следват в соц мрежите? :) Разрових се в в по-ранните туитове които съм поствал .. Значи твойта любимка, че и забравих името, беше колко? 20К follower-а ? 30К ? Нещо такова..
Според твоята логика, тя е никой спрямо цитираните от мен с по 100К, 200К, 300К, 500К, 1М последователи, нали? Определено не най-добрият начин за оценяване на съдържание, но е твоят, та нека го приложим в обратна посока. 

Сериозно? След като в рамките на не знам колко поста те разпитвах за неща които цитираш, конкретни моменти, и ти отказа да ги коментираш .. Продължаваш с "ти не четеш". Верно?  


Върти се на куката, върти се... Обясних, ти че ми е забавно. Не сме проявявали критична мисъл... Олеле малеле. Кой го казва!!! 
И НЕ! Естествено, че не оценявам някого по това колко го следват, а КОИ и КАКВИ го следват, има разлика. Недей като един кухолейник да се подхлъзваш по същата кал! Коментирах колко следват някого в сравнение с ТЕБ и МЕН, не с Азис например!!! Вземи чети и разбирай бе, иначе верно е безпредметно да се говори с тебе по темата - не че не е така от много време де. Та колко викаш те следват тебе?
Че не четеш е ФАКТ. Бетонен факт, запечатан в десетки страници назад в темата. По тоя въпрос две мнения няма, ВЕРНО е. Аз например също не крия, че идиотски туитове не поглеждам дори. 

ЕДИТ: Между другото това, което видях под онзи ти пост, както и фактът, че още стои там показва стремглаво преследване на дъното. Не знам кой "умник" го е направил, мога само да гадая, но не подлежи на коментар. 
 

8 hours ago, Godfather said:

Стои пред клетката с жирафа пулейки се, тропа с крак и вика "нема такова животно, е па нема"! :lol: :rofl:


Латерните са си латерни - вият си едно и също, няма какво друго да кажат. И хвалят мангала костов, еврейчето, киро тъпото и гласуват за комунистите дай България... Щеше да е смешно ако не бе тъжно.   
 

6 hours ago, earache said:

Неска проектозакон за личния фалит. Интересно какво ще се случва тука... Загадка си е как ще пасне на ценностната система на класическия българин.


Това ще е забавно предвид как над милион и шестотин хиляди живеят под прага на бедността. Официално.
 

5 hours ago, earache said:

Признавам си, тоя дядка не го бях чел/гледал, освен едно интервю с Жан Виденов (където острия му език никакъв го нямаше), обаче гледайте тука какво става: Димитър Кеворкян за НРБ


След тази поредна МЕГАнасирация да започнем поред на номерата след разбира се лидера БАЛЪК 1:
 

5 hours ago, plameni said:

 

К'во да става...


БАЛЪК 2
 

5 hours ago, Godfather said:

Ами според Виден, тоя агентурен отпадък "критикувал" всичко и всички. "Най-добрия" журналист за всички времена! Ситуацията е да се смееш ли, да плачеш ли.  :lol: :rofl:


БАЛЪК 3 (класик в жанра!)
 

4 hours ago, ARPAnet said:

  

Ох боже боже


БАЛЪК 4 
 

4 hours ago, mIRCata said:

То не са ли точно това едни от причините държавата да олекне от към пари. 


БАЛЪК 5

Все обичайните заподозрени!!! Да има как Галин да види отнякъде да ви опише.... Пеше, тук има потресающ матрял за карикатура - цяла една група дружно настъпва мотиката за отрицателно време, направо ги нарисувай как едновременно настъпват мотика или широк търмък! Да видим сега един поне ще се засрами ли - залагам на НЕ. 

Тоя път, уважаеми, СТРОШИХТЕ ТЪПОМЕРА. Всичко изприказвано от мен се потвърждава за пореден път, благодаря, че ежедневно го затвърждавате. Като черешка на тортата, която сте изакали тази вечер стои фактът, че назад в тази тема пак някой се оака с такъв цитат и аз поясних изрично, че това е ФЕЙК - да повторим, ФЕЙК - да потретим ФЕЙК страница, нямаща НИЩО ОБЩО с Кеворк Кеворкян и с която той се бори няколко години, но се отказа, тъй като от шибания фб не направиха нищо и не я свалят!!! Глей кво става обаче ако напишеш негър в някой пост, или както уродите на рижия евреин накараха Торлака (Бог да го прости) да им изпраща копие от личната си карта по едно време, а той в свой стил им показа топора.

Инак направихте ми вечерта. Ясно лъснаха голите задници ОТНОВО. :laughing1:

https://www.kevorkkevorkian.com/bg/publications&article_id=7113.html

:Facepalm::Facepalm::Facepalm::Facepalm::Facepalm::Facepalm:
 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахаха, Мисир, само не ми казвай, че си фен и на мадридския дървосекач, който ни "оправи" за 800 дни. Нали, щото "нема такова животно".  :lol:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Godfather said:

Ахахахахахаха, Мисир, само не ми казвай, че си фен и на мадридския дървосекач, който ни "оправи" за 800 дни. 


Вместо да се засрами, той в по-големи гОвна навлиза... :laughing1::Facepalm:
Тая МЕГАтъпня откъде ти хрумна?!?!? Откъде ти мина през ума? Ситуацията при тебе е постоянно падане по стълбите! :rofl:

bart-simpson.gif

Бахти, не могат да се намерят подходящи визуализации за мисирщината тука... Мислех да търся нещо подходящо в стил падащи овце от скала, но не е достатъчно за тазвечершната излагация. Дано Пешо се представи подобаващо... :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

БАЛЪК 2

 

Признавам си издънката. 

Свикнал съм да проверявам съдържание и много рядко го правя за авторство.

Да се счита, че с постовете си коментирам само съдържанието на публикацията.

 

9 hours ago, Godfather said:

Сега се сещам за още една крещящо-десарска операция, в която агент Димитър беше водеща фигура - изграждането медийния образ на Крадлив Симо, който беше докаран от ДС с една много специална задача. За изграждането на медийния ореол на мадридския дървосекач, ключова роля изигра агент Димитър с прословутото си интервю и последващо превъзнасяне образа на въпросния тарикат. :lol:

 

Може би най-яркият пример за отлично отработено активно мероприятие с огромни, да не кажа грандиозни и продължаващи до днес последствия за страната ни.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, plameni said:

Признавам си издънката. 

Свикнал съм да проверявам съдържание и много рядко го правя за авторство.

Мисля, че аз съм балък 1. Пет цитата с пет номера на балъци под тях. :laughing:

Както и да е, радвам се, че е фейк. Щеше да падне до нивото на дядо ми, ако го беше писал той. Сега поне си остава на ниво най-слаб журналист.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RaptoR said:

Кеворкян не помня откога кеитикува тъпотиите на Карбовски.

 

Но по темата с лабораториите свирят една партия.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Признавам си издънката. 

Свикнал съм да проверявам съдържание и много рядко го правя за авторство.

Да се счита, че с постовете си коментирам само съдържанието на публикацията.

 

Може би най-яркият пример за отлично отработено активно мероприятие с огромни, да не кажа грандиозни и продължаващи до днес последствия за страната ни.


Има си хас нещо друго да се счита! Може да се разминаваме в мненията си, това не ни прави идиоти. Подлизнал си се след като първият е личнал леХенЯ! Случва се на всички. 

Отновно тая поредна ТЪПОТИЯ за това "мероприятие" ако поне малко четяхте дописките на Кеворкян щяхте да знаете, че той и до днес натъртва на това, че именно той ПРЪВ залови оня козел в лъжа. Това стана в момента, в който оня дърт пръч зяви в прав текст в интервюто, че НЯМА НИКАКВИ ПРЕТЕНЦИИ КЪМ БЪЛГАРИЯ. Има дописка с откъс от въпросния момент и т.н. Кеворк неведнъж го е наритвал в дописки, а него и Господ го наказа подобаващо, жалко обаче че децата му плащат грешките му и то не правилните деца. 
А мероприятието - истинското - тогава е свързано с двама от синовете му, които покрай нашия дълг, който буквално можеше да го няма, но доде мангала се накуми германците хлопнаха кепенците, станаха МУЛТИмилионери. Но това е една друга дълга история... 
 

33 minutes ago, earache said:

Мисля, че аз съм балък 1. Пет цитата с пет номера на балъци под тях. :laughing:

Както и да е, радвам се, че е фейк. Щеше да падне до нивото на дядо ми, ако го беше писал той. Сега поне си остава на ниво най-слаб журналист.


Така си е - проверявай друг път, че подлизна тука целото либерастко войнство! Пак ме разбудихте в 4 посред нощ да избухвам в смях на глас. Ама както казах - показателно е за цялостната ви "експертиза" в тази тема. 

ЕДИТ: Пламене, катастрофата с македонците (примерно) е публикувана и от Дневник, и от пик, сигурен съм и от брадва. Все една и съща катастрофа. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Отновно тая поредна ТЪПОТИЯ за това "мероприятие" ако поне малко четяхте дописките на Кеворкян щяхте да знаете, че той и до днес натъртва на това, че именно той ПРЪВ залови оня козел в лъжа. Това стана в момента, в който оня дърт пръч зяви в прав текст в интервюто, че НЯМА НИКАКВИ ПРЕТЕНЦИИ КЪМ БЪЛГАРИЯ. Има дописка с откъс от въпросния момент и т.н. Кеворк неведнъж го е наритвал в дописки, а него и Господ го наказа подобаващо, жалко обаче че децата му плащат грешките му и то не правилните деца. 
А мероприятието - истинското - тогава е свързано с двама от синовете му, които покрай нашия дълг, който буквално можеше да го няма, но доде мангала се накуми германците хлопнаха кепенците, станаха МУЛТИмилионери. Но това е една друга дълга история... 

 

Кое избираш:

а) Съзнателно участие в активно мероприятие;

б) "Подлизнали" са го, за да вземе интервюто.

Точно това интервю беше катализатор на оная промяна, след която дойдоха големите измами.  

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, plameni said:

 

Кое избираш:

а) Съзнателно участие в активно мероприятие;

б) "Подлизнали" са го, за да вземе интервюто.

Точно това интервю беше катализатор на оная промяна, след която дойдоха големите измами.  


За мен лично интервюто не е решаващо. Оная "промяна", която не бе никаква промяна, а вкарване на фесовете във властта, впоследствие и избуяването на тиквата от негова козелска гледна точка има две измерения - събра каквото можа в страната и двете му чавета ни загробиха, заигравайки се с дълга ни и забогатявайки колосално от това.
А че тогава се търсеше сламка за хващане от народа удавник е ясно и хитреците се възползваха. Кой ли го докара дотам тоя народ в оня момент? мангал шибан долен, само като се сетя и ми иде и сега да го убия и излежа.  
Кеворкян прави едно интервю - вземи го изгледай. Вземи виж колко още и какви интервюта и телемостове  е правил и с какви хора. Дъртият пръч не е нищо в сравнение с повечето. И по време на интервюто по обичайния му начин бръщоли и фъфли неразбираеми неща. Но Кеворк още тогава го хвана в лъжа. И много преди 800-те фалшиви дни мисля започнаха претенциЙките за имоти, нали така? 
Между другото, Пламене, прави ли ти впечатление как и сега се получи същата ситуация? Забеляза ли случайно? Мръсният тулуп разсипа страната и ни попиля и сламката се яви учиндолският чукундур! Да не би тоя селски чалгар да е провеждал активно мероприятие дееВа, съзнателно?!?! 
И на финала на поста ти съм потресен - ти си мислиш, че ТОГАВА дойдоха големите измами?!?! Ти верно ли?!?! 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaptoR said:

Да не би  тоя селски чалгар да е провеждал активно мероприятие дееВа, съзнателно?!?! 

Той е обикновена пешка.

Ти да не би да забрави, кой предложи Малкия Мук (ПедяЧовек - Лакът Уста) за премиер?

Човечето, което продължава да е в кръга на агент Румянцев, който пък е вербувал Симеон... Какво по-логично има към замесените покрай връщането в БГ и издигането му тогава да се добави и агент Димитър?

 

21 minutes ago, RaptoR said:

И на финала на поста ти съм потресен - ти си мислиш, че ТОГАВА дойдоха големите измами?!?! Ти верно ли?!?!

Не, разбира се. Говорех за другите големи измами, освен дълга. Например щетата покрай врътките с БТК надминава няколко пъти тази с дълга. 

 

  

21 minutes ago, RaptoR said:

Кеворкян прави едно интервю - вземи го изгледай.

 

:lol::rofl::lol: Даже съм постнал един от ключовите моменти тук преди няколко месеца

  

On 7/9/2022 at 10:11 PM, plameni said:

Да бе... той материални претенции няма и не е имал. Нали така каза на агент Димитър.

 

 

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, plameni said:

Той е обикновена пешка.

Ти да не би да забрави, кой предложи Малкия Мук (ПедяЧовек - Лакът Уста) за премиер?

Човечето, което продължава да е в кръга на агент Румянцев, който пък е вербувал Симеон... Какво по-логично има към замесените покрай връщането в БГ и издигането му тогава да се добави и агент Димитър?

 

Не, разбира се. Говорех за другите големи измами, освен дълга. Например щетата покрай врътките с БТК надминава няколко пъти тази с дълга. 

 

Даже съм постнал един от ключовите моменти тук преди няколко месеца


И как ние с тебе да знаем обикновена пешка ли, като има една камара конспирациЙ какво точно е. И ти не забравяй кой доведе тулупа, дето после ги отвя всички с 200. 
Симеон вербуван - тая малко леко длИбоко мътна ми идва. По-скоро хора се възползваха от вълната Симеон, който бидейки откровен тъпанар (нещо като киро тъпото) в политиката така и не вдяна дори какво се случи докато го тикаха пред камерите и прожекторите да фъфли глупости. Десетилетия ще носим последствията. 
Никак не съм сигурен дали БТК може да стигне дълга по схеми, но пък измами от тоя ранг има и преди козела, да не почваме пак да ги броим. Цялата приватизация бе едно колосално престъпление. 
Добре си го постнал, но аз пък не мога да открия друг един текст във връзка с него за съжаление... Надявам се виждаш, че това интервю е от 1990 година и съответно няма никакъв политически ефект в страната. 

https://frognews.bg/obshtestvo/naroden-glas/kevorkian-sakskoburggotski-napravi-unikalna-sdelka-koronata-sreshtu-imotite.html

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, RaptoR said:

Надявам се виждаш, че това интервю е от 1990 година и съответно няма никакъв политически ефект в страната. 

 

Сериозните мероприятия се подготвят и изпълняват с години.

Типичен пример е войната с Украйна. Откога Русия е започнала действия по заобикалянето ѝ в доставките на газ. Ако междувременно не беше се развила LNG търговията, щеше да има още по-сериозни трусове за Европа.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...