Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

 

Друго си е войските ти да изнасилват, измъчват, разстрелват, но да продължава реториката на тема нацизма в Украйна. 

Ей го един такъв борец с нацизма

 

 

 

 

В същото време РИА говорят направо за геноцид https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html

 

Един туит който хваща някои от "интересните" моменти на статията  

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, Godfather said:

Да ти кажа, аз на .ru сайт не вярвам дори и за нещо толкова тривиално като температурата и времето. Не се хващай сега за това, сигурно е имало и такива високи температури за кратко като напече слънцето по обяд, но средните high/low температури изобщо не са били такива, което е по-важното в случая:

 

Не съм съгласен, че средните температури са определящите. Например, когато кипваш вода, за теб са важни 10-те секунди през които водата ври на 100 градуса, а не че за периода от 3-4 мин. средната температура на водата е била 57 или 63, или не знам точно колко градуса.

 

Ето данните за Киев. Близки са до тези от руския сайт:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

В същото време РИА говорят направо за геноцид https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html

 

Тоя направо ме върна десетилетия назад. Този начин на мислене и тази пропаганда са ни я преподавали преди 10-ти ноември:

Quote

Россия сделала все возможное для спасения Запада в ХХ веке. Она реализовала главный западный проект, альтернативный капитализму, победившему национальные государства — социалистический, красный проект. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, plameni said:

Тоя направо ме върна десетилетия назад. Този начин на мислене и тази пропаганда са ни я преподавали преди 10-ти ноември:

 

Не баш така. По лошо е. Преди 10-ти поне народите не се приемаха за враг. Врага бяха само управляващите ги. В този пасквил за враг се обявяват всички украинци без изключение

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

 

Проблемът е, че егото на Путин няма да му позволи да приеме загубата и да се посрами. А това е лошо...

Не съм търсил, но вероятно и след загубата им в Сирия са си намерили начин да запазят положение. Освен сриването на градовете със земята, защото виждат, че няма да спечелят.
Тук правят същото. Мариупол го няма вече.

 

Знам, на видеото са масово "стратегически военни обекти", но тук-таме има и някоя жилищна сграда уцелена.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, plameni said:

Тоя направо ме върна десетилетия назад. Този начин на мислене и тази пропаганда са ни я преподавали преди 10-ти ноември:

Quote

Дам, предизвикват силна алергична реакция в мен

 

https://fb.watch/cbQapNCcMu/ :rofl:

 

Link to comment
Share on other sites

Да видим дали някой ще има гащите да ги покаже тези кадри и пред света. Щото мейнстрийма има навика да заглушава и цензурира "неправилните" материали.

Имам спомен как на времето пищяха либералите за руските зверства в Чечня. А, когато руски представители показаха действителни кадри по отношение на хуманноста и цивилизованоста на самите чеченци... нищо. Та в този ред на мисли... Някой помни ли как в нашенския праймтайм имахме удоволствието да видим как брадат козоебец отрязва главата на пленен руски войник, с помощта на ловен нож?

https://trud.bg/посланикът-на-русия-в-оон-представи-пред-журналисти-доказателства-за-инсценирането-на-съби/

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

На въпрос за необходимостта от независимо разследване Небензя отговори, че така наречените независими разследвания, които многократно са извършвани преди, всъщност не са такива, а са политически мотивирани.

 

Link to comment
Share on other sites

При мен pihole е напрвено да ползва и unbound и не мога да разбера какво точно ползвам за DNS :) :) Освен да излезе, че това ми е DNS-а и той вече се оправя и намира другите данни самичък и ми ги дава. Но си отварям тези сайтове.

 

Link to comment
Share on other sites

В офиса не мога да го отворя този линк :)

Я кажете други блокирани сайтове, които знаете, да ги пробвам в къщи дали ще ги отворя

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mIRCata said:

Я кажете други блокирани сайтове, които знаете, да ги пробвам в къщи дали ще ги отворя


Шшшшшшшш, Слакъре мой, ти верно ли помисли, че съм ти секретарка? :effemine3:
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Шшшшшшшш, Слакъре мой, ти верно ли помисли, че съм ти секретарка? :effemine3:
 

Шшшшш мисире, ти верно ли реши, че все за теб става дума? Никъде не съм те споменавал.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mIRCata said:

Шшшшш мисире, ти верно ли реши, че все за теб става дума? Никъде не съм те споменавал.


Е па то важи и за който и да споменеш! Дай линкове като ти е мерак, па ние ще видим дали ги отваряме... 

Link to comment
Share on other sites

Аз как да знам какво са блокирали нашите убавци тука и вие какво не виждате? Сега разбрах, че не виждате ria.ru.

 

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво ревете. Сайтът се отваря прекрасно при мен. Доволен съм от информацията, предоставена в него! :moon:

 

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Antares said:

За мен лично края на свободата на словото е като почнат да цензурират лошите. 

По време на война се налага да се прави. В нормални условия съм съгласен, че не трябва. Лошото е при нас. Вчера медиите правиха всичко възможно и снимаха под такъв начин протестна на иzраждане, че да не се види колко са руските знамена. Нещо много силна медийна подкрепа има в последно време. Повече от на всички останали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...