Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Русоробите са се активирали като за после и играят ва банк. Гледам атака от льотчика и каракачанов едновременно. Агент димитър и той активно е включил пропагандата. Мутрата по дефоулт си говори противоречащи неща в рамките на минута. Дано правителството издържи на атаката.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vinyl_master said:

Много интересна логика, значи аз като си изказвам моя личен интерес и логика, излизам че съм путлерис, русофоб и "масква" ми говори...

Браво! Уникален..

 

Това в следствие моя коментар ли е?

Link to comment
Share on other sites

Правителството в момента имат някакви скандални решения и изказвания, които според моите виждания са малко грешни. На фона на всичко газовото хранилище било пълно на 18%, което означава, че или са продавали или някой е решил да стои празно. Като съпоствавка газовите хранилища в Полша били пълни на 80% и можели да изкарат 3+ месеца без Руски газ. В същия момент Австрия плати в рубли газа :) 

Link to comment
Share on other sites

Хранилището ни е празно защото начело на Булгартрансгаз е един от най - отявлените русороби. Защо не е в затвора грам не мога да си обясня. Всъщност мога: гешефф. Даже има проект за инвестиции в Чирен. 300 милиона и като резултат няма да се увеличи капацитетът дори с кубичен метър.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, netrootbg said:

Хранилището ни е празно защото начело на Булгартрансгаз е един от най - отявлените русороби. Защо не е в затвора грам не мога да си обясня. Всъщност мога: гешефф. Даже има проект за инвестиции в Чирен. 300 милиона и като резултат няма да се увеличи капацитетът дори с кубичен метър.

Хм а тоя проект какъв е тогава ? цък

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kotora said:

Хм а тоя проект какъв е тогава ? цък

Това е само за проучване на такава възможност. Виж и сумата. Въртят едни схеми + дейното участие на ковачки.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Godfather said:

Ти нещо май ми се правиш на отворен? Попитах те кой те е оторизирал да представляваш българския интерес?

Този фатмашки тон у вас!

 

20 hours ago, Godfather said:

 Българският интерес се определя от Народното събрание

Българският интерес се определя от интереса на българският народ!

Българският народ избира представители, които да го представляват в Народното Събрание. (Може да се осветлиш по въпроса в Конституцията или да попиташ някой юрист).

Но, продажните представители на народа гласуват за който им плати. Демек, българският народ гласува за народни Продажници.

Жалко, че трябва на зрял индивид да се дава обяснение като на дете в предучилищна група.

Нищо лично.

 

4 hours ago, ARPAnet said:

Не са, ако вярваме на Премиера им

g4KYBeo.png

Премиерът им просто не казва цялата истина

https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/sviat/2022/04/01/4331580_kak_shte_stava_plashtaneto_na_ruskiia_gaz_s_rubli/

Указът в оригинал

http://publication.pravo.gov.ru/Document/View/0001202203310012

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

@biodesign, ако използваш плюсчето на дъното на мнението, което искаш да цитираш, може да цитираш множество потребители. Така не се налага да публикуваш ново мнение за всеки цитат.

 

image.png

 

image.png

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, biodesign said:

Плащането е в евро, а какво правят след това с него винаги си е било тяхно решение.

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ARPAnet said:

Плащането е в евро, а какво правят след това с него винаги си е било тяхно решение.

 

Ъхъм. Същото е. Струва 100 usd, като плащането е в левове по трънския курс продава на usd на банката X.

Ама плащаш в usd... Щот си голям и си баровец :lol:, вместо да си купиш левове на нормална цена.

Така, че няма никакъв фейк. Просто част от истината се премълчава удобно (дипломатично) а тъпите журналисти не могат да разберат за какво иде реч и бълват глупости на поразия.

А, тези дето вярват на журналистите и техните експерти... не знам колко им е акъла. Толкова малко число не мога да си представя.

 

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, biodesign said:

Ъхъм. Същото е. Струва 100 usd, като плащането е в левове по трънския курс продава на usd на банката X.

Ама плащаш в usd... Щот си голям и си баровец :lol:, вместо да си купиш левове на нормална цена.

Така, че няма никакъв фейк. Просто част от истината се премълчава удобно (дипломатично) а тъпите журналисти не могат да разберат за какво иде реч и бълват глупости на поразия.

А, тези дето вярват на журналистите и техните експерти... не знам колко им е акъла. Толкова малко число не мога да си представя.

 

 

В договорите е дефинирано какво е ценообразуването, най-вероятно и точната сметка за плащанията. 

От там нататък- какво прави Русия с полученото плащане в Евро е изцяло решение на рашистите, и винаги са го имали. Могат да си ги държат, могат да си ги обменят в рубли и да разправят как някой плаща в рубли.. Но определено няма как да натоварят клиента с още плащания защото това ще е в нарушение на договорите, те валутата не могат да сменят ей така.. :))

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, biodesign said:

Ъхъм. Същото е. 

Гений! Като е същото, защо блатните диваци ни спряха газа бе? Не, не ми отговаряй. Всъщност това е перфектното развитие на нещата! Този ден трябва да бъде обявен за национален празник - край на енергийната зависимост от северните монголоиди! И край на рублите за петата колона от русороби! Кеф!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Вината е на този, който е сложил всичките ни яйца в една кошница. В глобален свят. Не го знам кой е.

Няма значение. Путлер сам направи това, което всички тия безродни продажници не можаха да направят десетилетия - освободи ни от енергийната зависимост на блатните орки. Мисля е редно да му се издигне паметник в центъра на София. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ARPAnet said:

 

В договорите е дефинирано какво е ценообразуването, най-вероятно и точната сметка за плащанията. 

От там нататък- какво прави Русия с полученото плащане в Евро е изцяло решение на рашистите, и винаги са го имали. Могат да си ги държат, могат да си ги обменят в рубли и да разправят как някой плаща в рубли.. Но определено няма как да натоварят клиента с още плащания защото това ще е в нарушение на договорите, те валутата не могат да сменят ей така.. :))

 

Говориш, сякаш си чел договорите. Вземи ги постни тук, та и ние да се осветлим с тяхното съдържание.

Щото без да ги видим, всеки може да развихри въображението си до безкрай.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Гений! Като е същото, защо блатните диваци ни спряха газа бе?

Фатмашкото поведение ескалира.

За съжаление, грам не си разбрал от поста ми. Разбирам те и ти прощавам.

Спряха ни газа щото сме много отворени. Всъщност сме най-отворените в целия ес. И, защото могат :lol:

Бай дъ уей, правителството ни може да ти отговори по-изчерпателно.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, biodesign said:

Говориш, сякаш си чел договорите. Вземи ги постни тук, та и ние да се осветлим с тяхното съдържание.

Щото без да ги видим, всеки може да развихри въображението си до безкрай.

Ти прочете ли  статията която сам постна ? :laughing:

2 hours ago, biodesign said:

Спряха ни газа щото сме много отворени. Всъщност сме най-отворените в целия ес. И, защото могат :lol:

Няма нужда от толкова навеждане пред рашистите :)))

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ARPAnet said:

Ти прочете ли  статията която сам постна ? :laughing:

Няма нужда от толкова навеждане пред рашистите :)))

В статията нямаше договори. Всъщност никъде досега не съм видял публикуван договор, но всички смело ги коментират.

Когато намериш договор, с удоволствие ще го коментирамЕ. Дотогава, мълчанието е една добра алтернатива.

 

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, biodesign said:

Фатмашкото поведение ескалира.

За съжаление, грам не си разбрал от поста ми. Разбирам те и ти прощавам.

Спряха ни газа щото сме много отворени. Всъщност сме най-отворените в целия ес. И, защото могат :lol:

Бай дъ уей, правителството ни може да ти отговори по-изчерпателно.

Умник е той Путлер, нали това ти казвам. Сам ни освободи от енергийна зависимост - щото го може. Пак да повторя, трябва да му се издигне паметник в центъра на София! А това, че русоробите още не можете да се усетите Путлер какъв ви го, хм, заби, е съвсем отделна тема.  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...