Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Понеже вече доста често ставам наблюдател на едно явление, и доста често придружено с тъп говежди поглед и учудване от отсрещната страна да ви питам - нали знаете, че на нерегулирано кръстовище дясно стоящия е с предимство? Дори кръстовището да е Т-образно. И дори ако човека идва от перпендикулярната на дългата улица? Че като почна да псувам и бибипкам за отнето предимство много ми се чудят разни говеда какво става.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

За 2-3 дена каране в Пловдив пак изпаднах в шок.Добре,че скоро няма да ми се наложи да карам там :lol: Това да се ползва мигач сигурно е най-трудното нещо на земята...Ходи разбери кой на къде отива  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Ей, отдавна не бях спирал забранено... наистина. Днес спрях пред Мальовица на аптеката щото обиколих 3 пъти пресечките (живея зад денонощното 1вото на В.Априлов и Пещерско на кръстовището и там няма къде да се спира). Та буквално за 2 минути влизам в нас, взимам нещо което бях забравил излизам и вече паяка закача колата. Тичам към колата... викам сваляй, ще си платя на място. Тия свалят, другарят полицай ме гледа без да казва нищо ... гледа и вика "ае днеска си на промоция, пали и да те няма и друг път да не спираш така"... викам си бреееееееееее... днеска е ден да пусна Тото.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За камера хвърлил съм око на тази: цък Тамън да мога да снимма боклуци като днешния шофьор на 9-ка. Тръгвам аз на залено и тоя герой, изведнъж влиза на бургия в кръстовището на червено и прави ляв завой.

Това е много добро! Но малко скъпичко идва... :bgrin:

И хоп камерата вее е 40 и няколко $ :)

Link to comment
Share on other sites

Щом е с фрий шипинг е добре да се поръчват една по една, понеже в комплект китайците ще направят някой и друг долар отстъпка, но пък тука задължително ще спрат пратката за мито + ДДС и цялата далавера отива на кино. Освен това внимавайте точно кой HD модел поръчвате (търсете клипове в тубата), защото съм попадал на интерполирани "HD" камери, дето ейч ди-то им е само на хартия, а качеството - под всяка критика...и търсете най-вече нощни клипове, защото през деня повечето дори и полу-ейч ди камери снимат ОК. Абе гледайте дали се разпознават номерата на колите най-вече...

Link to comment
Share on other sites

и търсете най-вече нощни клипове, защото през деня повечето дори и полу-ейч ди камери снимат ОК. Абе гледайте дали се разпознават номерата на колите най-вече...

Ами в първия линк, където е по-скъпа, има и клипове през нощта. Затова се насочих към нея, защото ми се видяха добре.
Link to comment
Share on other sites

Понеже престоят и паркирането са забранени в тази част от Пещерско шосе давайте да окупираме тротоарите,а господа шофери...

https://www.google.bg/maps?ll=42.139541,24.728411&spn=0.006396,0.012209&sll=42.138492,24.720991&layer=c&cbp=13,72.46538700000002,,0,0&cbll=42.139518,24.728489&t=m&z=17&panoid=a8WtUpKkFowlbWtJOuA_Yw

Link to comment
Share on other sites

Можеш спокойно да се обадиш на телефона, посочен на табелката и да им зададеш въпроса защо не си вършат работата и за чий х*й я има там тази табела след като нито на някой му пука нито се следи за изпълнението на този знак.

 

Те олигофрените ми отговориха, че ако няма табелата за паяка дори при знак паркирането забранено не могат да вдигнат автомобил при това на под 5 метра от кръстовище. Ама тук тази табела я има та с основание може да ги запиташ какво правят и защо не следят за спазването на знаците

Link to comment
Share on other sites

Е това е мега тъпо.Като няма табела за паяк поне да им слагат скоби,но пък те скоби изобщо нямат... 

имат, ама е далеч по важно да издрънкваме баровците по центъра, та не трябва да  се отдалечават двете скоби на повече от 5 минути. Останалите райони ако са на повече от 2 км от най-близкия наказателен паркинг изобщо не се завърта паяк покрай тях.

Link to comment
Share on other sites

Случайно се натъкнах на гледката като търсих адрес и реших да погледна street view на Google.Направо са ни документирали липсата на култура  по пътищата покрай другото. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Качеството, опашката или изпълнението на снимката? Между другото, това е в клетка за 2 места, оградена с бетонни стени. Нямаше как да снимам и другата стена..10м след тоя хубавец 4 калъпа се бяха нафрашкали на местата за инвалиди.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...