Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пред офиса осъмнаха с блокиран паркинг. На снимките не се преценя добре, но е така застанал, че няма как да се мине. Съответно колегите решиха да го наградят :)6476248J.jpg

6476249k.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Да на снимките е така, но реално е криво. Входа е запушен от казани. А между двете коли от ляво и дясно няма място да се направи маневра, че да се промушиш. Има и дърво пред синята кола в ляво, а ъгъла между казаните в дясно, колата в дясно и тоя хубавец е такъв, че не става. Аз както се бях засили лда влезна в паркинга и спрях. Аха да видя ще се мръдне ли, гледам празно. Чак тогава зацепих, че някой е "умен" та теглих едни майни до 3 коляно.

Link to comment
Share on other sites

Стига да успея да хвана момента. Иначе явно е някъв случаен, защото никой от блока примерно не викна някой да си я премести. Мина ми и варианта да е крадена и да е зарязана тук :) Или е на някой гостенин и сега ще страда.

Link to comment
Share on other sites

Точно за това си мисля за някакъв брутален ксенон на дългите да сложа - минимум 55вата или яко нагоре - ... и като срещна някой мазен селяк с който ми кара на дълги, буквално да го изпържа (дългите не са ми с лупа, а с рефлектро и ще съм като търсач на бомбардировачи над Берлин в края на ВСВ)

Link to comment
Share on other sites

Пътувах от Стз към Плд в петък вечер, когато беше НАЙ-НАТОВАРЕНОТО движение към морето EVER. Как пък не видях и 1 на дълги?! ХМД, сигурен ли си, че не се бъркаш? Защото магистралата е ужасна и като друсне ти присветва в очите?

Link to comment
Share on other sites

... и като срещна някой мазен селяк с който ми кара на дълги, буквално да го изпържа ....

 

Не си ли прескочил вече тая възраст? :P

Отделно, че надали караш само по магистрали и изпържването може да ти донесе голям проблем, сещаш се защо. Аз затова когато някой е забравил дългите, му присвяткам още докато е на разстояние и ако не ги изгаси, просто намалям малко скоростта и не гледам в светлините му.

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид точно магистралата и не виждам абсолютно никаква причина да не ги изпека като едното нищо, при положение, че долните същества не разбират от друго освен от собсвеното си лекарство.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Пътувах от Стз към Плд в петък вечер, когато беше НАЙ-НАТОВАРЕНОТО движение към морето EVER. Как пък не видях и 1 на дълги?! ХМД, сигурен ли си, че не се бъркаш? Защото магистралата е ужасна и като друсне ти присветва в очите?

Абсолютно, мислех даже да направя клипче. Отделно на някои дето фаровете им не бяха регулирани и яко ме заслепяваха съм им присветвал, но никаква реакция.

Все пак съм доволен от себе си, защото не паднах на тяхното ниво и си карах на къси.

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид точно магистралата и не виждам абсолютно никаква причина да не ги изпека като едното нищо, при положение, че долните същества не разбират от друго освен от собсвеното си лекарство.

 

Наясно ли си, че след като го "изпечеш" с твоите хипер-дупер-фарове, вероятността той да те "изпече" челно е много голяма?

Link to comment
Share on other sites

Отделно на някои дето фаровете им не бяха регулирани и яко ме заслепяваха съм им присветвал, но никаква реакция.

Каква реакция точно очакваш?! Да изгасят фаровете ли?

 

Не знам какъв е проблема на прегледите наистина да проверяват реглажа на фаровете (щото то отметка си е имало винаги). Веднъж годишно всеки, ако си ги регулира ще бъде по-добре на пътя.

 

Иначе от пърженето няма никаква файда, първо че понякога от бабуни, от разлика в наклоните и позициите на колите може и идеално регулирани къси фарове да те заслепят, и второ, ако отсреща онзи се заслепи и изхвърчи от пътя, едва ли ще изпитате особено удоволетворение....

Link to comment
Share on other sites

Каква реакция точно очакваш?! Да изгасят фаровете ли?

 

 

По принцип, когато две коли карат на къси една срещу друга и единия шофьор пусне дълги(защото си мисли, че този срещу него кара на дълги) отсрещния шофьор и той превключва/присветва на дълги, за да покаже че кара на къси. Подобна реакция нямаше, продължаваха да си карат на дълги, въпреки че им сигнализирам, че ме заслепяват.

Link to comment
Share on other sites

В петък вечер отново само добрите ми рефлекси ме спасиха... Идвайки откъм Пловдив, точно преди да влезна в Поповица на големия десен завой с наклон преди селото ми изскочиха ДВЕ селташки БМВ-та в МОЕТО платно. Умници изпреварват колона на завой с нулева видимост... Ако в тоя момент си играех с крачето на дъщеря ми например, можеше и да не опитам ракията на Наско. Уродчета от този тип са за бавно и болезнено усмъртяване, а дараците, които карат не са за коментиране... Все повече и все по-сигурно трошките от серия 3 заместват всички видове Гоуфове... И все повече селяни не правят разликата между тях и на дядо си колелото... И понеже за капак на всичко подобни кретени са блъснали и кученцето на дядо, мисля да почна със сопата. Камен Донев го е казал - "не мое да мъмриш, брат!"   

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид точно магистралата и не виждам абсолютно никаква причина да не ги изпека като едното нищо, при положение, че долните същества не разбират от друго освен от собсвеното си лекарство.

 

 

 

Наясно ли си, че след като го "изпечеш" с твоите хипер-дупер-фарове, вероятността той да те "изпече" челно е много голяма?

What ever man...

 

Тука всички са рицарите на белите коне.

 

Един си събира 3 пъти лявото огледало от асфалта на 6ти септември, защото спираше на булеварда... Да ги аплодирам ли? Да не им присветна? Ще им присветна ама така, че да вижда петна още 3 минути. Щом като не могат да си спрат дългите и да си регулират късите нямам никакво намерение да си карам просто пред, зад и срещу тях и те да си мислят, че нямат никав проблем.

 

______________________

 

А на тия състезателчетата с голф, бмв, астра, рени, лайно и още кво ли не... Да не дава господ да ги срещен, както и напълно неадекватни пенсионери и жени зад волана.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

 Да не им присветна? Ще им присветна ама така, че да вижда петна още 3 минути. Щом като не могат да си спрат дългите и да си регулират късите нямам никакво намерение да си карам просто пред, зад и срещу тях и те да си мислят, че нямат никав проблем.

 

Подкрепям! С три ръце! САМО това помага!

 

Като по-млад и див имах една ХЕЛА като "задна светлина" на Голфа... Какво лечение, какво чудо беше... Поучих се от една G класа, която имаше 8-10 такива халогена по задницата. Като ми светна за секунда и забравих къде съм за 5 мин. 

 

Whatever е една дума.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хосте, изобщо, ама изобщо не схващам връзката на оня с огледалото, дето бил спирал не знам къде си и ситуацията на заслепяване в завой на тесен път например. Правиш ли си сметка, че с пуберските "доказвания и наказвания" го оставяш сляп и след това един Господ знае къде може да се надъни, особено ако по пътя има дупки или други препятствия. Единият вариант е да се надъни в дърво, стълб или в дупка ; другият - да се надъните двамата ; третият - да удари някой пешеходец, когото не вижда в тоя момент или пък вече се е качил на бордюра със същия този ефект за пешеходеца. Така че в такива случаи май е добре да си свалиш адреналина от яда и да мислиш малко по-практично.

 

П.П. И към тоя над мене: ти пък какво подкрепяш, че не ми стана ясно - ако оня отсреща е на 3 ракии и е толкова отнесен, че е забравил да превключи на къси, с какво ще му помогнеш като го заслепиш? С това че ще се случи някоя от трите ситуации, дето изброих по-горе ли? Много елементарно разсъждавате и двамата - щом не гаси, значи е гадняр, решил да кара на дълги, а ситуациите в живота са най-разнообразни и не си му в колата, за да знаеш дали в момента не се кара с жена си, дали не си пали цигарата или не му звъни някакъв телефон, дето не може да го намери...

Link to comment
Share on other sites

Я чакай малко, Пламене! А тоя кретен прави ли си сметка, че ослепява мен?!?!?!? И дупки и стълбове и дървета и прочеее..... Дали??? 

Link to comment
Share on other sites

И какво - дай да го затапим със същото, за да е пълен кефа? И освен това малко са истинските кретени, които след като им присветнеш отдалече (ако все още не са включили на къси) не превключват. Пътувам достатъчно из пътищата, за да си направя някаква елементарна статистика. Освен това обясних колко много причини могат да съществуват за това, някой да кара на дълги в даден кратък момент от пътуването...освен това самото действие на наказването е глупаво - ако идиотът е идиот, няма да си изгаси дългите, ако щеш и с лазер да го заслепяваш.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...