Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 years later...

Леле, тази тема не е пипана от точно три години. Предвид настоящата уникална ситуация, какво ще кажете за една виртуална форумна среща по Zoom? :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Само това не се беше случвало :lol:.

Тотално ли отпаднаха плановете за прибиране?

Е все някога трябва да има първи път. :lol:

Не знам как и колко оптимистично стоят нещата при вас, ама аз на този етап и да искам няма как да се пренеса през голямата вода - в момента няма грам полети от/за Европа. Има някаква слаба надежда нещата да почнат да се поотпушват към края на лятото, но май ситуацията с полетите не изглежда никак розово. Повечето държави не смятат да се отварят в международен план, вътрешно да, но не и да стартират международния и туристически трафик отново.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Е все някога трябва да има първи път. :lol:

Не знам как и колко оптимистично стоят нещата при вас, ама аз на този етап и да искам няма как да се пренеса през голямата вода - в момента няма грам полети от/за Европа. Има някаква слаба надежда нещата да почнат да се поотпушват към края на лятото, но май ситуацията с полетите не изглежда никак розово. Повечето държави не смятат да се отварят в международен план, вътрешно да, но не и да стартират международния и туристически трафик отново.

Значи аз съм блокиран до някъде. По принцип никъде не може да се пътува в района, но има начин да избегна тези регулации. Остава обаче проблем, че за да се прибера до Бг трябва да направя малка обиколка и за капак после следват 2 седмици карантина. Няма официално варианти при който да отида да се тествам и тя да отпадне. Ти нали имаш Бг паспорт. С нещо ще можеш да се предвижиш до Европа. На обратно с другият и така. Само не е ясно кога ще има полети. От друга страна не могат да продължат да стоят самолетите, че тогава и да ги национализират няма да им помогне. Сега се сблъкстват и с един тънък момент относно сертификацията на пилотите. Има изискване колко часа трябва да са летели в рамките на 3 месеца. Скоро май няма да има кой да го покрие това изискване. И не трябва да забравяш и неадекватните мерки в Бг. Защото на кпп-то в София няма да те пуснат да влезеш, дори да отиваш до летището... Кой знае какво ще измислят до лятото.

Link to comment
Share on other sites

Аз се надявам, че до лятото това ще е поприключило вече (ако не и изцяло приключило) и единственото, което да спира хората да обикалят, да са собствените им страхове и съображения.
Иначе ще я втасаме всичките.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

Аз се надявам, че до лятото това ще е поприключило вече (ако не и изцяло приключило) и единственото, което да спира хората да обикалят, да са собствените им страхове и съображения.
Иначе ще я втасаме всичките.

Няма такъв вариант ;).

Примерно за Гърция даваха, че обмислят да въведат изискване за тестване на туристите още преди да пристигнат там. Тестваш се в Бг и на границата им предоставяш документ. Няма да е много лесно пътуването това лято като цяло.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Леле, тази тема не е пипана от точно три години. Предвид настоящата уникална ситуация, какво ще кажете за една виртуална форумна среща по Zoom? :)


Аз като по-прост да питам кво е Зуум?
 

9 minutes ago, w00x said:

Аз се надявам, че до лятото това ще е поприключило вече (ако не и изцяло приключило) и единственото, което да спира хората да обикалят, да са собствените им страхове и съображения.


Надявай си се ти. Нищо няма да приключи, дано приключат простотиите поне. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Надявай си се ти. Нищо няма да приключи, дано приключат простотиите поне. 

 

Дефинирай "нищо".

Link to comment
Share on other sites

Моминските мечти, че този вирус едва ли не ще изчезне са по-зле от някои разсъждения на 4 годишната ми дъщеря за космоса. И докато тя е извинена поради това, че е просто едно сладко дете, то калъфите, които заливат пространството с откровени тъпотии нямат оправдание. 

Link to comment
Share on other sites

Мисля дефинирах пределно ясно, да не говорим, че го казах още първия ден. Повече коментариЙ на пазара. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Ами не, не си дефинирал ясно. Може само да си мислиш, че си дефинирал ясно, но за аудиторията ти не е.


Явно КАКТО ВИНАГИ - ЗА ТЕБ не е. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Явно КАКТО ВИНАГИ - ЗА ТЕБ не е. 

Той Ангел харесва шарени стълбички и пици с резенчета оцветени в цветовете на дъгата. Той е специален. Почти го докарва да е специален по ОНЗИ начин, когато реши да се прави на интересен  :)

А с теб можем да си викане Наздраве с лазерчета. Ти от покрива, аз от терасата, докато плача над камадото. Даже и димни сигнали може да ти пускам.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gado said:

Той Ангел харесва шарени стълбички и пици с резенчета оцветени в цветовете на дъгата. Той е специален. Почти го докарва да е специален по ОНЗИ начин, когато реши да се прави на интересен  :)

А с теб можем да си викане Наздраве с лазерчета. Ти от покрива, аз от терасата, докато плача над камадото. Даже и димни сигнали може да ти пускам.

 
Моля за координати ХАХАХАХА 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Явно КАКТО ВИНАГИ - ЗА ТЕБ не е. 

 

Ти се обръщаш към мен и коментираш моето изказване. Ако целта на коментара ти не е да бъде разбран от мен, защо изобщо го пишеш, защо ме цитираш и защо реагираш на моето мнение?

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Ти се обръщаш към мен и коментираш моето изказване. Ако целта на коментара ти не е да бъде разбран от мен, защо изобщо го пишеш, защо ме цитираш и защо реагираш на моето мнение?

 

Ангеле, не ти ли казах наскоро, че те оставям да си бъдеш .... такъв какъвто си? Или пак да цитирам Галин? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

 

Ангеле, не ти ли казах наскоро, че те оставям да си бъдеш .... такъв какъвто си? Или пак да цитирам Галин? 

 

Ама спри да ме коментираш тогава бе. :D Теб хем те боли, хем те сърби.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

 

Ама спри да ме коментираш тогава бе. :D Теб хем те боли, хем те сърби.


Аз мога да коментирам когото си искам! Не помня някъде това да ме задължава да се обяснявам впоследствие. Особено пък след като веднъж съм обяснил кратко, ясно и точно. Ся, който не мое да вдене... да се опраа! 

Link to comment
Share on other sites

Щом ще коментираш който си искаш не се оплаквай, че получаваш отговори.

А тоя дето не може да вдене със сигурност не съм аз. :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

Щом ще коментираш който си искаш не се оплаквай, че получаваш отговори.

А тоя дето не може да вдене със сигурност не съм аз. :D


Аз не се оплакван никъде. Как може да се оплаче човек от вентилатор, защото се върти? И винаги си бил ти. И да, Галин е прав - дори не можеш да се правиш на тъп... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...