Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ванка ти ако си наоколо мини, не сме се виждали години. Поне се видя кой ще черпи утре за колата :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аз имам 20 лева от предната среща останали даже. Никога не забравям. Ще се изпият на среща от всички заедно. 


Резервирана е маса на мое име долу вън, покривът бил в ремонт. За 18,30

Link to comment
Share on other sites

Сака и китки да слагаме ли/. Мите, ако ше ми се правиш на пръчка ще те вкарам вътре. Всъщност не! Белким усетиш кво е да си разводач караул, мисир

Link to comment
Share on other sites

Алоууу, бираджиЙте - вий утре с таксита ли ще ходите дотам? Щото аз за повече от километър се яхвам на колата, а тоз Йегер чак сега го видях къде е на кънда-мънда...

Link to comment
Share on other sites

То пък да отидеш в бирария и да не пиеш бира някакси...тая вечер опитах една румънска, която не смятам да повтарям - уж няма царевица, ама почти като пиринско. :lol:

Link to comment
Share on other sites

То пък да отидеш в бирария и да не пиеш бира някакси...тая вечер опитах една румънска, която не смятам да повтарям - уж няма царевица, ама почти като пиринско. :lol:

 

Ами какво да ти кажа, аз бира не пия по принцип. Дали съм в бирария или в зарзаватчийски магазин, ще изпия едно и също количество бира. Просто там искате вие. На мен не ми е любимо заведение. Вътре е като камбанария, страшно много ехти, почти не се чува, а храната им е предимно студена.

Link to comment
Share on other sites

Сака и китки да слагаме ли/. Мите, ако ше ми се правиш на пръчка ще те вкарам вътре. Всъщност не! Белким усетиш кво е да си разводач караул, мисир

Много добре знам какво е да си разводач...или пък караул....или пък 6 месеца 24/7 охрана на разни интересни неща....

Студено е, вали дъжд, трябва ли да се мъчим навън? Аз нямам спомен да имат твърд покрив в градината, а само някакви покривала/чадъри, които не знам колко спират дъжда....Но до довечера може да спре да вали, поне такава е прогнозата....Както и да е.Не ми пречи, но няма да е приятно...не мрънкам за нищо....ако всички са съгласни - това е най-важното....

Пламене, аз ще ходя с градския транспорт... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ванка ти ако си наоколо мини, не сме се виждали години. Поне се видя кой ще черпи утре за колата :D

Няма как да дойда. Имам други планове за довечера и не мога да ги променя.
Link to comment
Share on other sites

ЕСТЕСТВЕНО преместих резервацията вътре - няма да пушим и толкова. По-добре отколкото да ни тракат кайсиите  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Забравѝ...аз съм нежна душа. :shy:...после нали трябва и да се връщаш... :moon:

 

Аз ще те закарам до вас на прибиране, няма проблем. Мога да закарам и още двама. :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за предложението, Ангеле...но бях прочел, че ще ходиш най-рано към 21 часа, а тази вечер ще се виждаме с дедото в новотела, а с него обикновено докато се разберем кога ще е там, пък като е в басейна не чува телефона...абе...знаеш го, така че предпочитам да не се съобразявам с някакъв час, а и ти да не се съобразяваш с мен. Ако събера мерак в тоя студ, мога да се метна по някое време на колата и да мина да изпия една кока-кола...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за предложението, Ангеле...но бях прочел, че ще ходиш най-рано към 21 часа, а тази вечер ще се виждаме с дедото в новотела, а с него обикновено докато се разберем кога ще е там, пък като е в басейна не чува телефона...абе...знаеш го, така че предпочитам да не се съобразявам с някакъв час, а и ти да не се съобразяваш с мен. Ако събера мерак в тоя студ, мога да се метна по някое време на колата и да мина да изпия една кока-кола...

 

Е, ти си иди с такси. На връщане ще те върна. :) Ако с дядото се оправите около 9, може да ми звъннете и ще мина да те взема и на отиване.

Link to comment
Share on other sites

Ако с дядото се оправите около 9...

 

Абе ний с дядото можем да се оправим и по-бързо, ама той е женен, аз също, деца имаме и някакси не върви... :devil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз ако свърша по-навреме, може да мина да цъкнем по някоя бира. Малко вероятно, ама надеждата умира последна, казват... :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...