Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

В Йегерхоф приемат резервации по телефона без предварително плащане, какво ми се правиш на печен. :D

 

Нали написах, че ще дойда, ако не ми изскочи нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аз да се правя на печен? Кой направи резервация по телефона в Даяна, дето не се правеха резервации по телефона без капаро според тебе? Много ти къса паметта нещо. 

Link to comment
Share on other sites

Не ми е къса паметта, просто в Йегерхоф нямат такова изискване, а и резервацията не е за Петък или Събота.

Все тая де, никой не ти отрича, че направи резервацията, а на мен ми казаха да съм ходел да оставям капаро. Просто като ми кажат нещо по телефона спирам да се занимавам и да се разправям, докато ти явно си поговорил още малко. Никога не съм бил търговец. :)

Link to comment
Share on other sites

А трябва, Ангеле, не търговец - трябва да бъдеш просто човек. Сладкодумен и любезен. И много вратички се отварят. 

Link to comment
Share on other sites

А трябва, Ангеле, не търговец - трябва да бъдеш просто човек. Сладкодумен и любезен. И много вратички се отварят. 

 

Не мога аз да говоря глупости и дребни приказки.. Директно пристъпвам към въпроса. Ако някой каже НЕ - значи НЕ. Ако е искал да каже "ДА", но е казал "НЕ", за да се прави на интересен, проблема си е негов.

Link to comment
Share on other sites

Не мога аз да говоря глупости и дребни приказки.. Директно пристъпвам към въпроса. Ако някой каже НЕ - значи НЕ. Ако е искал да каже "ДА", но е казал "НЕ", за да се прави на интересен, проблема си е негов.

 

Много си далече от истината.... МНОГО. 

Link to comment
Share on other sites

Не сме се разбирали за среща предварително, просто спонтанно споделих, че съм в Пловдив цялата седмица и да се видим, предложението е неангажиращо и който има свободно време четвъртака да заповяда, няма да се насираме, просто по някоя друга бира :) :) Разговора е видим на стената у фейсу.

Link to comment
Share on other sites

Ма Руми, така стават вече - на юлар няма да ги водя, нито ще се занимаваме с предпочитания към заведения, сервитьорки, цват на чорапи и прочее - кой доде - доде! Ние сме там. 

Link to comment
Share on other sites

А, и аз нямам проблеми за часа. Предполагам 18-19 мислА че е нормално време. Кой каквото предложи.

Link to comment
Share on other sites

От теб зависи дали да се качин горе на покрива или да си кютаме долу до детския център. Все пак пушите, мисирки  :grin:

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми пречи и да излизам навън за да запаля, ако чак толкова ми се допуши.Нямам претенции...Само кажи на кой етаж да ви търся, че ще дойда към 19:30 вероятно...

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте великденската им бира. Този път са я уцелили и не се умира на сутринта след повече литри. На биреният културист може и да не му хареса: няма царевица.

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте великденската им бира. Този път са я уцелили и не се умира на сутринта след повече литри.

 

Разбирайте е пикня. Ти кому чепа държиш пък там, интересно, нали бяха провалени, развалени и прочее? Еталон за обратност! Доказано.

 

=======================================================

 

Сега се прибирам, другари, но докъмто час като се поотморя и пия едно питие, че съм "горд собственик" на Хонда Джаз, ще се обадя да резервирам 6-ца.  

Link to comment
Share on other sites

Ти кому чепа държиш пък там, интересно, нали бяха провалени, развалени и прочее? Еталон за обратност! Доказано.

 

Сам не бих стъпил там, но ме поканиха приятели на които не мога да откажа. Разбира се имаха редица издънки. Във вип залата сигурно беше поне 30 градуса. Имали забрана да пускат климатика и си беше жега. Сервитьорите по 20 минути не можеш да ги хванеш. За по - лесно си поръчахме едно буренце накрая.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...