Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Утре шъ готвим фетучини с бащата... Няма как. sad.gif А какви са тези мераци .. към мен?

 

Това да не го беше писал... хахаха

 

Ти да не би като Глория да имаш откъслечни спомени?

 

Виденьеее, изостая та момчетата. Аз да не бях слаб в ръцете да се предложа сам, ама къвто съм кекав.

 

Ти си хербалист-фармацевт - тебе не мое те закачаме! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Видене, много ли е спешна твойта работа или може да седи и за другата седмица?

Link to comment
Share on other sites

-------------------

 

Към бригадата - след кратка дискусия с Галински решихме мероприятието да се състои утре, със старт към 10-11 сутринта. Днес напъването е просто излишно, въпреки доброто желание. laughing.gif

Амм, не знам за вас, ама днес колко работа се свърши, откъм 10 сутрината, до преди малко...Сутринта висях по едни стълби на 4-5мт. височина...следобед копах с мотиката и лопатата...И утре пак.

Но мисля днес пак да си промия гърлото...все още се чудя, дали да посегна на домошнярката или да си отпечатам бутилчицата Джаки...

Наздраве на всички. :beer:

И другия път по-сериозно.Кв'о е тв'а прибиране в 03:30 часа....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

А уа, мумороци такива, знам че е малко раншко ама да дам едно принципно предложение.Кв'о ша' кажете за дата 14.01.2011.А?

Пада се точно между цялата януарска галимация от именни дни и е петък.Знам, че е много далече, и т.н., и бля, бля.Но все пак като идея как ви се струва?

Link to comment
Share on other sites

Ще е минало доста време от предната среща. Мисля, че можеби ще е добра идея. Или дори края на Януари ако ще да е. Да има 2 месеца до тогава.

Link to comment
Share on other sites

Дааам.Мисля, че двете най-добри януарски дати са 14 или 28.Защото другите петъци са вероятни дни за празнуване на имен ден, който е бил през седмицата.Така че аз предлагам за сега да се спрем на тези две дати.Ако изобщо се разберем да е през януари.Ама на мен ми се ще да ви видя по-рано муцуните. :lol: Тъкмо ще са ни по-пресни спомените от празниците, все ще има с каква простотия да се похвалим. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам и за двете дати отпадам. На първата почивам, но ще ми са се събрали три поредни прибирания до Пловдив и не ми се пътува 4-та поредна почивка. На 28-ми пък няма никакъв шанс да съм в България.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мхъ... време бол ! А и при такива "сИрЬозни" хора у форума..., организацията няма да е проблем...., май.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ууу темата бая изпаднала.Такамммм, след един лек разбор...явно 28-ми отпада като дата. :laughing:

Та, чак напролет ли ще се прави нещо?Някакви предложения...anything....something....someone.....?

Един първи април, би бил удачна дата...петък е....пролетно време ще е.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Такааамм, само да предупредя, независимо от датата на следващата ни среща, освен ако не е вече доста топло за да се седне вън, ще бъде в заведение, в което не се пуши или в залата за непушачи.Аз казах.Хау. :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Мнеее.Хахахха.Поста ми беше доста ироничен и във връзка с дразгите в другата тема.Шегувах се.Явно трябваше да сложа повече емотикони.

Ей тв'а е проблема на интернет общуването из форумите, че не всеки път се успява, да се придаде подходящата и желаната интонация на поста. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мнеее.Хахахха.Поста ми беше доста ироничен и във връзка с дразгите в другата тема.Шегувах се.Явно трябваше да сложа повече емотикони.

Ей тв'а е проблема на интернет общуването из форумите, че не всеки път се успява, да се придаде подходящата и желаната интонация на поста. :laughing:

Аз обаче подкрепям предложнието срещата да е на място на което не се пуши.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам заведение, в което не се сервира алкохол. Само манджа и газирана вода.

 

Сега сериозно ако няма да се пуши -2. Ще извикам Доган да основем, ново ДПС да защитава свободата на пушачите и тютюнопроизводителите в България.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам заведение, в което не се сервира алкохол. Само манджа и газирана вода.

 

Сега сериозно ако няма да се пуши -2. Ще извикам Доган да основем, ново ДПС да защитава свободата на пушачите и тютюнопроизводителите в България.

Как бе ще се пуши ама извън заведението.

Link to comment
Share on other sites

Как бе ще се пуши ама извън заведението.

 

Да излизат тея дето им пречи дима, аз искам да пуша.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...