Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ами последния път като бях там, отидохме към 01:30 и не ни върнаха...седяхме до към 03 и нещо си...., ама лошото е, че не помня кога беше този последен път... :laughing:

Може вече да не е денонощна, но си мисля, че все до към 02 часа ще ни изтърпят...

 

Тц.Горе писах, тая срещу тримона.

Ето я :Даяна 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Тц.Горе писах, тая срещу тримона.

 

Абе и аз се зачудих защо казваш срещу тримона, ама си помислих, че си запразнил нещо...:P...или още не си отпразнил...:beer:

Link to comment
Share on other sites

Идвай, бре! Никой още не е бил изяден.

 

 

Е, те, тва е сериозна приказка вече... Не е денонощна, но наистина човек може да си чуе мислите, топло е, а и бачка до доста късно.

 

Денонощна е.

Link to comment
Share on other sites

екстра е там, съвсем денонощна си е, даже може и до сутринта да стоим да посрещнем пияната вълна от фамозо и да ги гледаме как маат шкембе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колееегииии и колежки , някой да фиксне датата горе на челото на темичката, че след няколко ....... трудно търся цифрите за датата на срещата, само разбрах че има зАпор за мястото и нещо се готвите за Даяната на тримонЯ.

Значи на 21-ви разбрах ( кой месец не знам ) май се пада събота.

 

Кво го мислите айде някъде на открито , то ще се стопли до тогава :music

Link to comment
Share on other sites

Значи на 21-ви разбрах ( кой месец не знам ) май се пада събота.

Кво го мислите айде някъде на открито , то ще се стопли до тогава :music

 

Стоенееее....21-ви януари, не 21 май....гледай да изтрезнееш до срещата - имаш цели 2 седмици! :P

Link to comment
Share on other sites

Така е Стояне, така и не се научиха, че ПЕТЪК ВЕЧЕРТА е правилния момент за срещи от тоя тип.

 

Да бе. За да не дойдат половината, защото са изморени.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно да, на мен ми е все едно.Аз така или иначе все още съм под въпрос...Ако решите, да се отложи за следващия..Само да не стане на открито, като се постопли. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да дойда. Отдавна не съм ви виждал мутрите. Само ако може някой да редактира заглавния пост и да пише дата и място, че едва ли ще следя постоянно, а тази тема има навика да генерира доста спам...

Link to comment
Share on other sites

Като ви чете човек, излиза че пиете и ходите на кръчма само при лунно затъмнение или в адски краен случай по новолуние.

 

Какво като е събота, какво като се отработвало, нали другия ден е неделя и може да изтрезнявате цял ден на воля?

Link to comment
Share on other sites

Ами аз от кога разправям, че тук само кифли и принцеси са се събрали !?

Link to comment
Share on other sites

Като ви чете човек, излиза че пиете и ходите на кръчма само при лунно затъмнение или в адски краен случай по новолуние.

 

Какво като е събота, какво като се отработвало, нали другия ден е неделя и може да изтрезнявате цял ден на воля?

 

Не е въпрос до изтрезняването, а че в 00:00 вече ще ми се затварят очите.

Link to comment
Share on other sites

В смисъл такъв се бетонира датата 21-ви. Ангелче - да ти носим дюшече, батьовата, да си полегнеш. Внимавай с какви чорапки ще си само. И оня другият сладур да не ми се весне с росо корса, че ще ви плЕскаме и двамата! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...