Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Носи си к'вото щеш, ако сте в такова заведение, в което не се пуши, както каза Жоро : - 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Аз обаче подкрепям предложнието срещата да е на място на което не се пуши.
+1
Да излизат тея дето им пречи дима, аз искам да пуша.
Знаеш ли дима ти ми пречи доста повече, отколкото би ми пречило отсъствието ти ;)
Link to comment
Share on other sites

Явно ще си нося ножката...

 

Аз пък ще си нося някоя от моите, та да си ги мерим... пък съм и доста сръчен с тези сечива...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Непушаческата агитчица да си се сбира и да прави където и каквото ще (на зелен чай и курабийки от овесени ядки - примерно) Не знам що, но ми се струва, че тази хава няма да доведе до нищо добро!

 

П.с. Направо предлагам да се направи една нова тема - "Непушачески форумни срещи"

П.с.2 Аман от принцеси и лиготии!

Link to comment
Share on other sites

+1Знаеш ли дима ти ми пречи доста повече, отколкото би ми пречило отсъствието ти ;)

 

Аууу, сега сигурно трябва да се чуствам засегнат. :laughing:

 

Непушаческата агитчица да си се сбира и да прави където и каквото ще (на зелен чай и курабийки от овесени ядки - примерно) Не знам що, но ми се струва, че тази хава няма да доведе до нищо добро!

 

П.с. Направо предлагам да се направи една нова тема - "Непушачески форумни срещи"

П.с.2 Аман от принцеси и лиготии!

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Аре пушачите стига сте ми подскачали като ощипани госпожици, 'ми да се съсредоточим върху дата и час.

 

Ред: И място.

Link to comment
Share on other sites

Предложение № 1 :

 

05.02. (събота) или 11.02. (петък). На 12-ти няма да мога...

 

Място : "Даяна" до радиото и телевизията. Може и срещу нея, "Корал" (на втория етаж си е готино, може да ни направят някаква дълга маса).

 

П. С. : Ако се пуши де. Скоро не съм ходила нито в едното, така че не знам как стои въпросът със залите за пушачи, има ли ги, нЕма ли ги...

Link to comment
Share on other sites

jozo ти откога пушиш уе... усещам че gal4enceto те е развалила, сега като оздравя ще и се карам като се засеем да пушим и без това имам да и връщам една цигара :D

ми и аз имам желание да дойда, зависи каква смяна съм

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Да не ходите да потапяте пак някои кораб

Иначе идеята за среща не е лоша

Link to comment
Share on other sites

Да не ходите да потапяте пак някои кораб

Себе си ще потапяме :). Pascal е отново в България и ще отида да се видя с него и да направим няколко спускания заедно.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

И така, както казахме 21.01.2012 ако е рекъл господ и с благословията на маите, би трябвало да се организира поредна среща на членовете (их как звучи) на Булфорум точка ком.

Нека преброяването започне..., сега!

 

Ред. точно така - От ляво на дясно, запоо..чни!

Ред. Ред. ...Всъщност може и по красота...

 

И нека някой от правоимащите да редактира титула на темата в съответствие с настоящата кампания!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...