Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ами аз ще дойда добронамерен, ама такива тарикатчета като тебе много не ги изтрайвам.

Пак ти казвам, че не ме преценяш правилно, ама ти си знаеш...

Прави каквото решиш. Надявам се да не съжаляваш впоследствие.

Не съм pazu...

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ме разбра. Под жертва нямам предвид, че ще се заяждам или ще се правя на интересен. А, че ще има с кого да правя мохабет. А това, че съм тарикат... Трябва да си вадя хляба някак си. :)

Link to comment
Share on other sites

За мохабета няма проблеми.

Само не понасям заядливи хора.

Идеята на събирането е да се видим и да се напием и да си изкараме приятно. Не да се заяждаме и да съберем масите по някое време.

Аз пак да препоръчам Авитохола. Добри са цените, ще ни съберат маса. Приятно е там, а и кухнята е добра.

Link to comment
Share on other sites

Гадо и Асасин? Ще имам жертви за цяла вечер! :lol:

 

Специално ще дойда с ябълка в устата и горчица за соса.....

Ами аз ще дойда добронамерен, ама такива тарикатчета като тебе много не ги изтрайвам.

Пак ти казвам, че не ме преценяш правилно, ама ти си знаеш...

Прави каквото решиш. Надявам се да не съжаляваш впоследствие.

Не съм pazu...

Няма, бе.... той само гледа лошо :)

 

П.п. Някой да ме светне, къде е тази кръчма "Авитохол".... !?

Link to comment
Share on other sites

Ако има AssassiN книжка тогава...

Иначе Авитохол е до Младоженския дом. Бивш "При Бачо". По едни стълбички се качва. Понастоящем е частен клуб уж, ама аз имам карта, така че няма проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Ако има AssassiN книжка тогава...

Иначе Авитохол е до Младоженския дом. Бивш "При Бачо". По едни стълбички се качва. Понастоящем е частен клуб уж, ама аз имам карта, така че няма проблеми...

А до колко часа работи?

Link to comment
Share on other sites

Е, в събота и като се има предвид, че ще сме повечко... ще поработят. Кажете доколко искате?

 

EDIT: Сега се обадих - до 1:00 работят. Ама ние дотогав аи без това трябва да сме се ориентирали към някой бар... ;)

Link to comment
Share on other sites

То това заведение не си ли смени много пъти имената,ако става въпрос за онова,което е залепено за гърба на Младоженския дом.

Link to comment
Share on other sites

Не, не става дума за него. Става дума за едно малко по-надолу от Младоженския дом по улицата вляво. От дясната страна ти се пада старата баня.

Link to comment
Share on other sites

На мен в Rosenhof ми се ходеше ама и "при Бачо" мога да намина за малко...

 

Няма, бе.... той само гледа лошо :)

 

Ванчо гледа лошо??? За същия Ванчо ли си говорим? Малко е гръмогласен само ама да гледа лошо не съм забелязал.

 

 

ПС: Откога в 19ти век има жива музика?

Link to comment
Share on other sites

Последно ще има ли среща и кога?Тук само се обяснявате къде, ама не тука, ама в петък, ама не събота, ама хайде в сряда, че на мен тогава ми е удобно.....

Link to comment
Share on other sites

Ами аз предлагам ако искате следващата събота При Бачо. Аз ще запазя маса, само да ми кажете колко човека ще бъдем и за колко часа да е готова масата.

Заведението е приятно, цените са добри. Има по 2 лв такса за всеки за "членски внос", но определено си струва при положение, че една млечна салата например, е нещо от сорта на 1.20 лв. ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре. Аз идвам. Евентуално + 1, ако жената не трябва да прави приключване на някоя загубена фирма.

 

Е, за какво на часовника? Джумаята е доста по-реално, да не кажа пред Младоженския дом...

 

Форумна традиция!

Link to comment
Share on other sites

Може, няма проблем. Просто не виждам смисъл да променяме нещо, което е така от повече от 5 години. На тези, които не им е удобно да заповядат в заведението. Винаги е било така.

А и под секрет ще кажа, че най-хубавия мохабет става именно под часовника, докато се събираме.

"Ся тоя кой е, а оня кой е..." :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...