Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Родният спортен запалянко в пълния си блясък...

 

Ако бях в пълния си блясък на Ицата псувните щяха да ти се струват като приказка за лека нощ !!!

 

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Edited by londongunner
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако бях в пълния си блясък на Ицата псувнище щяха да ти се струват като приказка за лека нощ !!! Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Да, това заслужава адмирации ;)
Link to comment
Share on other sites

К*р и за безкласния бастун Ристю Стоичков, дето ръсише какви ли не мръсотии по Реал в туитър и инстаграм. Добре, че никой не го бръсне за слива, ни в Мадрид, ни в Каталуния.

 

Стабилно тъп, изплувал от тинята некадърник... Колко точно чака, че да се изсереш така стойностно? 3-4-5 години? Даже няма да поглеждам...

 

Направете си парти фенчетата на най-гнусният тим в света, но не занимавайте хората с глупостите си. И пак - колко години чакахте да се изкендзате?  

Link to comment
Share on other sites

Тоя, балетисткия, не ми се прави на пръднал в БМВ с нарисувани фарове...  :laughing:

 

ЕДИТ: Честно, не се сещам да мразя нещо друго повече в европейския, не - в световния футбол. Говедата и тия (никога не ми пука в какъв състав са...

Link to comment
Share on other sites

нз за кво ми говориш !?

 

_____________________________

Няма кво да злобееш срещу Реал, безпочвено е ... не можаха да ги бият, толкоз. 11 титли ... статистика. Всичко друго са лични предпочитания.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

тая кола колкото е удряна, драна и натискана ... нямаш си идея 

 

иначе аз още си спомням финала с Леверкузен, спомням си Мориентес и Раул как правеха за срам всякакви отбори ... чичо Видене ... верно няма смисъл ... 11тата дойде, чакаме 12тата

Link to comment
Share on other sites

Абе да сте живи и здрави - усещаш ли колко тъпо звучи?  :laughing: 

Ти да си здрав, а тия келеши - квото доде, не е в компетенцията ни какво ще нагласят.... 

Link to comment
Share on other sites

Стабилно тъп, изплувал от тинята некадърник... Колко точно чака, че да се изсереш така стойностно? 3-4-5 години? Даже няма да поглеждам...

 

Направете си парти фенчетата на най-гнусният тим в света, но не занимавайте хората с глупостите си. И пак - колко години чакахте да се изкендзате?  

 

Брех, само в тоя ебан форум може някъв смешен модер да си позволи да обижда лично. Не помня аз теб да съм те обиждал лично. Парадоксалното е, че 'уж' трябва да следиш някой друг да не го прави, явно двойните стандарти и тъпотията нямат край. Има ли на теб кой да ти тури бан за персонални обиди, едва ли.

 

ЕДИТ: Честно, не се сещам да мразя нещо друго повече в европейския, не - в световния футбол. Говедата и тия (никога не ми пука в какъв състав са...

 

Мен питаш колко години съм чакал, виждаш ли се ти кво злобно ла*но си!?

От кой акаунт в туитър си видял да се пъне наскоро?

 

 

Ако някой се чуди защо казах Стоичков да поеме един К У Р, е точно заради тези снимки от преди 10-на дни:

 

Cik5gYiWgAEvoIy.jpg13188101_186534915074403_1287538208_n.jp

 

 

 

Айде някой да ми каже коя легенда на Реал или пък Барселона се е държала така с противниковия отбор???

Пълна липса на класа, уважение и спортсменство. Никво чувство на такт.

Само той, ТЪПИЯТ слеяндур си позволява подобни простотии.

Велик футболист, беше. Сега е просто едно провалено (като тренер и всичко останало) келеме.

Колко тъп изгледжа сега, бат Ицо?!

Link to comment
Share on other sites

и да обиждаш и да не обиждаш, факт, че нито Бемзема, нито Бейл, нито Роналдо, нито Варан бяха готови за мач на такова ниво... Атлетико трябва да ги бият, но за мене не са направили добър разбор за такова развитие на мача, те да водят играта. Ако имаха идея какво да правят 2рото полувреме трябваше да е поне 2-3 гола в плюс за тях.

Само фенчета на Реал могат да си изсмукват такива глупости даже при положение, че са спечелили с клизма и гол от засада!

 

 

 

    Меси: Остават ни два финала, най-важното е Реал да не спечели нищо  --> барай меча, въшка миризилва, злобна!

К*р и за безкласния бастун Ристю Стоичков, дето ръсише какви ли не мръсотии по Реал в туитър и инстаграм. Добре, че никой не го бръсне за слива, ни в Мадрид, ни в Каталуния.

 

Реал си заслужаваха титлата, нищо, че мачът си беше бланкетен, най-вече заради едно нещо - в продълженията нямаха никакви смени, а натиснаха Атлетико безпощадно и за малко да ги отнесат още в продълженията.

 

А и за да биеш дузпи се иска умение и психика - Гризман знае.

 

Ателети би шута на Фърца, ние бихме шута на Атлети (два пъти), догодина със Зизу пак ще е интересно.

Меси когото обиждаш е най-добрия футболист в момента, а Стоичков е футболист, какъвто никога повече няма да има в България!!!

Link to comment
Share on other sites

Каква клизма... дори когато уж Атлетико доминираш, Реал пак имаше положения за 2:0 . Атлетико да се радват, че Зидан е неопитен и реши след гола да дръпне отбора и да играе на контри, с което ги реанимира, че както беше тръгнал мачът, ония само гледаха топката отблизо .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако Лудогорец отпаднат от 3тия кв.кръг на Шампионска лига играят ли плейоф за Лига Европа ?

Ако победят сега после после играя плейоф, ако победят и там се класират ШЛ, ако загубят плейофа отиват УЕФА, а сега ако отпаднат не знам какво става.

Link to comment
Share on other sites

Ако победят сега после после играя плейоф, ако победят и там се класират ШЛ, ако загубят плейофа отиват УЕФА, а сега ако отпаднат не знам какво става.

Да мен точно това ме интересува,че вчера го обсъждахме :D

Би трябвало да играят плейоф тогава за лига Европа,ако отпаднат сега...иначе в плейофния кръг кой ще е поставения отбор?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Като ги видях Лудогорец как играха във Вторник срещу намсикой, в тая група ще ги изядат направо.

То не бяха грешни пасове и пропуснати голови възможности.

Моята прогноза е, че няма да запишат и 1 победа, а може да не запишат и точка.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Като ги видях Лудогорец как играха във Вторник срещу намсикой, в тая група ще ги изядат направо.

То не бяха грешни пасове и пропуснати голови възможности.

Моята прогноза е, че няма да запишат и 1 победа, а може да не запишат и точка.

Те и Реал Мадрид правят грешни подавания, и Роналдо наред с рекордните голове има десет пъти повече пропуски :grin:

 

Аз ще заложа за тях и в двата мача срещу неудачника Венгер, а ПСЖ като се класират рано, последния мач е с тях и може пак да се измъкне някоя точка.

Link to comment
Share on other sites

Прав си. Аз не съм голям футболен запалянко. От време на време поглеждам мачове, но последния на Лудогорец ми напомни как играехме ние в гимназията. Юруш на топката и каквото стане. Пасове на места, където най-близкият футболист е на 10 метра разстояние. А най-плачевен е онзи нападател с К, дето бил най-скъпият в отбора. Забравих му името. Този, който вкара последния гол за 2:2. Този го гледах и в предния мач. По същият хаотичен начин играеше.

Link to comment
Share on other sites

Не е поредна обаче . Рязаните пак ги хвалят наляво-надясно, едва ли не щяли още малко за излизане да се борят, ама в ШЛ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...