Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Не гледах мача... та се чудя - Барселона ли са колоси, или ПСЖ са по-големи евроидиоти от Левски и Арсенал взети заедно :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Жалко и срамно е, че на такова ниво и при такъв залог долнопробна актьорска игра като тази на Суарез за втората дузпа се оказва ключова за "най-грандиозния обрат в историята на ШЛ". Подобни несправедливости и селски изпълнения ще ме накарат съвсем да спра да следя футбол, и без това вече рядко гледам мачове. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ох, тая седмица можеше да е по-хубава само и единствено, ако Борусия бяха били. Жалко за тях, наистина... Уефа да го духа - ден след терористичен атентат да играят мач...
Но иначе - ЦСКУ си тръгнаха с три от Торино, баварските надувки им вкараха само два, няма просто такъв кеф :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Сега ще се намери поне един да ти обясни как Барса са по-големи цигани.

 

Затова ли ФБ пламти от снимки с очевадни извращения? Чудя се аз откъде избухна това чудо, то от помийната яма директно идва...  

Link to comment
Share on other sites

Не отричам, че съдията подпря Реал - два гола от засада, спестен червен на Каземиро и пресилен за Видал, но... дузпата на Робен беше абсолютен (и типичен за него) цирк, същата за Каземиро не я свири (но и не свири и картон за симулация). Засада при автогола на Рамос. Спестен червен картон за Видал в началото на второто полувреме. Просто съдията беше под всякаква критика. Жалко е, когато такива титанични сблъсъци ги решава съдията...

Да видим дали тая вечер няма да има нови циркове с Барса...

Link to comment
Share on other sites

Целия Футбол е цирк, заради това и спрях да го гледам. В момента мачовете са като картончетата, които търкаме за лотариите..... 

Link to comment
Share on other sites

Не отричам, че съдията подпря Реал - два гола от засада, спестен червен на Каземиро и пресилен за Видал, но... дузпата на Робен беше абсолютен (и типичен за него) цирк, същата за Каземиро не я свири (но и не свири и картон за симулация). Засада при автогола на Рамос. Спестен червен картон за Видал в началото на второто полувреме. Просто съдията беше под всякаква критика. Жалко е, когато такива титанични сблъсъци ги решава съдията...

 

Да видим дали тая вечер няма да има нови циркове с Барса...

Тази вечер ЩЕ има пак зверско подпиране на Барса...

 

Ето визуализация на снощния мач :D

Link to comment
Share on other sites

Съдиите направиха грешка на мача Реал - БМ. Само не знам защо се търси под вола теле все едно Реал са купули някого. Просто правят грешки съдиите. Но такаи или иначе взети двата мача съвкупно - Реал заслужено ги биха. "Атомното" нападение на БМ за два мача успя да измъчи един, единствен гол на Алианц Арена, на Барнабеу единствиният им гол дойде от нелепа грешка на оптиен играч - Рамос. Е това ли ще да е мощния Байрен? Айде у лево. Пък и БМ последно време станаха абонат на Реал, още помня как Карло сипа чобрица на Чеп Глупиола.

 

Леко съм изненадан от монегаските, обаче. Да пребият силен Борурсия за полуфинал - ми браво.

 

А фърца отново се нафърца. Поеха 3 гола в Торино и решиха, че ще правят ПСГ-2 на кампа. Не стана. MSN нещо удари на италиански камък. 180 миниту без гол - и те у лево. Предвиждам хикс или загуба за тях на Бернабеу, но и да бият - пак няма да вземат титлата. Да се пънят за кралската купа и толкова за тях.

 

Пускам кълбото и предсказвжам: Реал - Монако и Атлети - Юве. Но каквъто и да е жребият, Реал мисля ще си вземат титлата отново.

Link to comment
Share on other sites

Съдиите направиха грешка на мача Реал - БМ. Само не знам защо се търси под вола теле все едно Реал са купули някого. Просто правят грешки съдиите. Но такаи или иначе взети двата мача съвкупно - Реал заслужено ги биха. "Атомното" нападение на БМ за два мача успя да измъчи един, единствен гол на Алианц Арена, на Барнабеу единствиният им гол дойде от нелепа грешка на оптиен играч - Рамос. Е това ли ще да е мощния Байрен? Айде у лево. Пък и БМ последно време станаха абонат на Реал, още помня как Карло сипа чобрица на Чеп Глупиола.

 

Леко съм изненадан от монегаските, обаче. Да пребият силен Борурсия за полуфинал - ми браво.

 

А фърца отново се нафърца. Поеха 3 гола в Торино и решиха, че ще правят ПСГ-2 на кампа. Не стана. MSN нещо удари на италиански камък. 180 миниту без гол - и те у лево. Предвиждам хикс или загуба за тях на Бернабеу, но и да бият - пак няма да вземат титлата. Да се пънят за кралската купа и толкова за тях.

 

Пускам кълбото и предсказвжам: Реал - Монако и Атлети - Юве. Но каквъто и да е жребият, Реал мисля ще си вземат титлата отново.

Виж сега ако се направи една грешка как да е... Ама да ми казваш, че тук е "грешка" явно си от слепите фенчета на белия минет! Измислен червен картон, спестени картони за Реал и два гола от засада някак си трудно ми е да повярвам, че е "грешка"!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Съдиите направиха грешка на мача Реал - БМ. Само не знам защо се търси под вола теле все едно Реал са купули някого. Просто правят грешки съдиите. Но такаи или иначе взети двата мача съвкупно - Реал заслужено ги биха. "Атомното" нападение на БМ за два мача успя да измъчи един, единствен гол на Алианц Арена, на Барнабеу единствиният им гол дойде от нелепа грешка на оптиен играч - Рамос. Е това ли ще да е мощния Байрен? Айде у лево. Пък и БМ последно време станаха абонат на Реал, още помня как Карло сипа чобрица на Чеп Глупиола.

 

Леко съм изненадан от монегаските, обаче. Да пребият силен Борурсия за полуфинал - ми браво.

 

А фърца отново се нафърца. Поеха 3 гола в Торино и решиха, че ще правят ПСГ-2 на кампа. Не стана. MSN нещо удари на италиански камък. 180 миниту без гол - и те у лево. Предвиждам хикс или загуба за тях на Бернабеу, но и да бият - пак няма да вземат титлата. Да се пънят за кралската купа и толкова за тях.

 

Пускам кълбото и предсказвжам: Реал - Монако и Атлети - Юве. Но каквъто и да е жребият, Реал мисля ще си вземат титлата отново.

На Барса не им вървеше тази вечер някак си, 5-6 удара все на метър от вратата, пък и съдията хубаво не се впечатли от търкалянето на Суарес към края на първото. Стига им четвъртфинал този път.

Монако са стабилни цял сезон, и у дома и в Европа, въпреки че повечето по навик си говорят за ПСЖ - те са трайно по-слаби. Пък и Борусия не са нищо особено дори за германското първенство вече.

Реал са във вихъра си и се чудим тука кой от другите и по какъв начин точно ще им попречи да вземат втора поредна... Не успя да го стори Анчелоти, който както винаги ако не му тръгне мача както го е намислил се отказва и само чака да дойде края.

Интересно е тази година.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега ако се направи една грешка как да е... Ама да ми казваш, че тук е "грешка" явно си от слепите фенчета на белия минет! Измислен червен картон, спестени картони за Реал и два гола от засада някак си трудно ми е да повярвам, че е "грешка"!

Дузпата на Робен е точно толкова дузпа, колкото и тази, която не свириха на Каземиро. Съдията беше потресаващ, просто направи повече грешки в полза на Реал. В крайна сметка не мисля, че Байерн с безличната си игра заслужаваха да продължат. 3 точни удара за целия мач. Нойер пак трябваше да ги носи на Гърба.

 

А Барса... Меси и Неймар гледаха мача без пари. Хич, ама хич не им вървеше играта. Алегри си беше написал домашното. Очаквах сериозна съдийска подкрепа, но в интерес на истината имаше немалко спорни положения свирени за Юве.

Link to comment
Share on other sites

Дузпата на Робен е точно толкова дузпа, колкото и тази, която не свириха на Каземиро. Съдията беше потресаващ, просто направи повече грешки в полза на Реал. В крайна сметка не мисля, че Байерн с безличната си игра заслужаваха да продължат. 3 точни удара за целия мач. Нойер пак трябваше да ги носи на Гърба.

 

А Барса... Меси и Неймар гледаха мача без пари. Хич, ама хич не им вървеше играта. Алегри си беше написал домашното. Очаквах сериозна съдийска подкрепа, но в интерес на истината имаше немалко спорни положения свирени за Юве.

Абсолютна дузпа си е по правилник - защитника не играе с топката и настъпва нападателя! Чисто нарушение - щом е в наказателното е дузпа!

Link to comment
Share on other sites

Робен си преигра малко. А Нойер е бил със счупен крак последните няколко минути. Сега до края на сезона е Out. 

Барца изядоха парцалите. Финала може би ще е Монако- Юве. 

Link to comment
Share on other sites

Робен си преигра малко. А Нойер е бил със счупен крак последните няколко минути. Сега до края на сезона е Out. 

Барца изядоха парцалите. Финала може би ще е Монако- Юве. 

Естествено, че ще преиграе, но е факт че има контакт със защитника, който повтарям НЕ играе с топката, което си е дузпа!

Link to comment
Share on other sites

Нямам навика да влизам в безкончаемите спорове, кой отбор е бил подпрян по-малко и кой повече, и кой е по-сляп фен, но.. Тоя втори гол от засада всички диван- съдии са го видяли на другия ден като е пусната снимката из фейсбук, преди това асболютно никой не се усетил, че има нещо. Да не говорим, че това положение може да се сложи в графата допустима грешка, защото е съвсем минимално в засада.

За засадата на Байерн е казано...

 

Не се показа еднакъв аршин при Каземиро и Видал, но не е като цял мач чилиецът да не се ръгаше в стил Де Йонг. 

 

И въпреки всичко, ако някой отрече, че и в двата мача Реал беше отборът с повечето положения и този, който пропусна и в двата случая да вземе комфортна преднина, значи е силно предубеден. Не мисля, че има спор, че от двата мача най-добрият футболист от Байерн беше вратарят им. И още нещо показателно бих казал - Рамос виси с картон, а като цяло не е много мирен футболист и често си изкарва картони, защото му ври кръвта и не си преценява влизанията. За два мача подобен род футболист да не е дори близо до картон, значи нападението срешу него е било силно ялово. 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Нямам навика да влизам в безкончаемите спорове, кой отбор е бил подпрян по-малко и кой повече, и кой е по-сляп фен, но.. Тоя втори гол от засада всички диван- съдии са го видяли на другия ден като е пусната снимката из фейсбук, преди това асболютно никой не се усетил, че има нещо. Да не говорим, че това положение може да се сложи в графата допустима грешка, защото е съвсем минимално в засада.

За засадата на Байерн е казано...

 

Не се показа еднакъв аршин при Каземиро и Видал, но не е като цял мач чилиецът да не се ръгаше в стил Де Йонг. 

 

И въпреки всичко, ако някой отрече, че и в двата мача Реал беше отборът с повечето положения и този, който пропусна и в двата случая да вземе комфортна преднина, значи е силно предубеден. Не мисля, че има спор, че от двата мача най-добрият футболист от Байерн беше вратарят им. И още нещо показателно бих казал - Рамос виси с картон, а като цяло не е много мирен футболист и често си изкарва картони, защото му ври кръвта и не си преценява влизанията. За два мача подобен род футболист да не е дори близо до картон, значи нападението срешу него е било силно ялово. 

Много пъти се случва отбора, който играе по-добре да падне! Това по никакъв начин не оправдава съдийското подпиране! Всеки един футболен фен, който иска да гледа футбол, а не подпиране на испански цигани го видя! Барса също играха много по-добре от ПСЖ втория мач, ама ако не беше пак зверското подпиране с две измислени дузпи нямаше да се класират май а?

Link to comment
Share on other sites

Глей ся, акото мирише и цапа гащи. Ако ПСЖ не бяха излезнали с налят гипс, Барса нямаше въобще да играят така, ако Видал не беше чупил джама на съседите с дузпата си, сега нямаше тия да реват за съдията, ако не беше Нойер тоя двубой беше свършил още първия мач, ако Роналдо не беше лаком и беше подал на Бензема резултатът беше открит още първото полувреме от Реал на реванша. Ако Байерн имаха сносно нападение щяха да подложат на натискт четвъртият централен защитник на Реал, ако Робен беше по-интелигентен футболист щеше поне веднъж за двата мача да приложи умрелия си коронен финт. Такива работи...

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...