Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искаше ми се Ливърпул да бият белите хайлязи, ама с този вратар ... малко трудничко. Бейл направи целия мач на Реал, а Роналдо както винаги играеше зрител на терена.

Link to comment
Share on other sites

Айде, теориите за конспирации тръгнаха. В нормална борба за топката и загуба на равновесие Рамос и Салах падат и Слах си контузва ръката. Игра, която се играе с крака умишлино да контузиш ръка??????

 

Всеки гледа някви си дреболии и измислни глупости и никой не отбелязва факта, че това е третият пореден финал (и купа) за Реал и четвърти за последните 5 години. Ако някой си мисли, че това е случайно или лесно да си смени лекарствата.

Link to comment
Share on other sites

Тоя Рамос бил известен с подобни изпълнения отпреди така че няма какво да го извинявам аз, виждам как го е гушнал за ръката.

 

А и не е като да не съм гледал официалните видео уроци на Майкъл Джордан примерно, в които показва и обяснява как именно по такъв начин, с ключ на ставата, да се въздейства върху противника без съдията да забележи.

Link to comment
Share on other sites

Рамос е изиграл в последните години 4 финала за ШЛ, играл е два финала на Европейско и един финал на Световно. Ама да от всички тия мачове и звездите срещу, които е играл, баш сега реши да контузва умишлено футблист, който за първи път в кариерата си прави такъв сезон, а преди това почти никой не го броеше за нещо и не е някаква извънземна звезда и страшилище. 

Link to comment
Share on other sites

Майстор е. Виждал съм и не толкова добри опити за take down на ринга.

 

 

Това е класика - lock на лакътя/рамото, спъване с крак и хвърляне през таза.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Рамос е истински виртуоз на мръсната игра. Такива неща се учат в школите по бойни изкуства, ония със скутера сигурно ще може да разкаже. Но играч на мача си остава Кариус. Искрено му съчувствам, играл съм вратар в турнири и знам колко "приятен" пост е. Просто ми се струва, че това момче не е за такова ниво футбол.

Link to comment
Share on other sites

Рамос е изиграл в последните години 4 финала за ШЛ, играл е два финала на Европейско и един финал на Световно. Ама да от всички тия мачове и звездите срещу, които е играл, баш сега реши да контузва умишлено футблист, който за първи път в кариерата си прави такъв сезон, а преди това почти никой не го броеше за нещо и не е някаква извънземна звезда и страшилище. 

Само слепите фенчета на Реал може да пишете такива глупости и никога да не признаете очевидното!!! Ако наистина си гледал мачовете от ШЛ, щеше да знаеш колко ключов играч за Ливърпул е Салах и как след излизането му отбора се променяше из основи - например първия мач с Рома за 10-15 минути след като излезе, Рома направо ги премазаха! Те и съдиите грам не ви бутат всяка година срещу Байрен, там също са измислици, ама само вие не ги виждате! Като цяло аз предпочитах Ливърпул да паднат, ама на черното бяло не може да се каже, освен от вас!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

за това трябваше поне жълт картон на Рамос , ама и тея Ливърпул  кат го няма Салах и се насират  бивали такъв велик клуб да е зависим от един играч чак толкова

Португалия как взе еврото без Роналдо ,това от Ливърпул да са толкова лабилни не съм го очаквал

Link to comment
Share on other sites

Е и какво ся- Реал и Рамос ли са виновни, че на тях като им излезе Салах и тия напълниха гащите. Нали отпред си имат светата троица. 

Сметни какъв отбор са щом Рома "направо ги премаза".  

 

Съдийски грешки винаги е имало и ще има. Това е част от играта и "по случайност" винаги рамото се бута на големите отбори. Не само един отбор се е облагодетелствал от това през годините. И през този сезон имаше аванти за Ливърпул в ШЛ, ама там никой не писка. Никога лично аз не съм крил, ако моят отбор мине между капките след някое недоглеждане. Но това в случая омаловажа ли, че Реал минаха през ПСЖ с две победи и в период, когато бяха в ужасна форма и от всеки бяха сочени за аутсайдер едва ли не. Минаха през Ювентус след супер мач в Италия. Във втория мач дузпа имаше- първа секудна, последна- нарушнието си е нарушение. Минаха през Байерн като им направиха обрат като гости. 

А понякога класата, самочувствието и рутината, увереността на един отбор си личи, в моментите, когато успяваш да победиш и преминеш напред и с по-малко усилие, когато играта не ти върви толкова и въпреки всички ти успяваш да извлечеш максимума. 

Меси какво беше казал наскоро- ние за да бием трябва да сме по-добри с разлика, Реал успяват да побеждават и когато не са най-добри. 

 

https://www.facebook.com/allualhaaan/videos/605104756522787/

 

Кой за кого се хваща и кой си държи ръката неподвижна?

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

В предишния клип ситуацията е показана от няколко различни ъгъла, и явно виждащото се не е достатъчно 'политкоректно'. Много по-добре е да обсъждаме видео само от една камера като в линка горе, която е успяла да заснеме точно... нищо.

Link to comment
Share on other sites

Вратарят на Ливърпул изкърти всички мивки и чучурки! :lol: :rofl:

 

И остави другото - още не се е обесил! Няма такъв дебил! На 6 селски домашни ракии 55+ градуса няма да си вкарам сам два гола на финал на ШЛ. Ако този чукундур повече застане на врата, различна от тая на кенефа му, то нещо сериозно е сбъркано в тоя свят. 

 

Рамос е истински виртуоз на мръсната игра. Такива неща се учат в школите по бойни изкуства, ония със скутера сигурно ще може да разкаже. Но играч на мача си остава Кариус. Искрено му съчувствам, играл съм вратар в турнири и знам колко "приятен" пост е. Просто ми се струва, че това момче не е за такова ниво футбол.

 

Рамос е уникален боклук. Ама уникален просто. Такова уродливо говедо няма място във футбола въобще. 

 

===========================

 

Отново ще повдигна въпроса за видео повторенията. На всички е ясно защо само във футбола се опъват срещу тях, но пък хора като мен затова не гледат вече футбол. Поведението на уродливи нерези като Рамос не подлежи изобщо на коментар. Ако изобщо някой държеше поне малко на реда и дисциплината в тоя спорт, то този дебил отдавна трябваше да бъде натирен и дори да му се забрани да влиза на стадион. 

Link to comment
Share on other sites

Чета сега, че Кариус е играл финала със сътресение на мозъка и получил визуално-пространствена диафункция... След удара с лакът на Рамос... Кво... Излиза, че педеРамос е MVP на финала :-)

Link to comment
Share on other sites

Чета сега, че Кариус е играл финала със сътресение на мозъка и получил визуално-пространствена диафункция... След удара с лакът на Рамос... Кво... Излиза, че педеРамос е MVP на финала :-)

2ма играчи да контузиш, еми няма как да не ги мразят всички :D 

Link to comment
Share on other sites

И предвид какви "тежки" санкции им се налагат и какви мерки се вземат скоро чакам смъртен случай на игрището. 

Link to comment
Share on other sites

Сетила са Мара да са побара. Всичко мина и замина, сега изведнъж видни специалисти по случайност, от града на собственика на отбора, били се произнесли, че имал сътресение. Що не го направиха тоя преглед след мача, що не каза той, че има оплакване по време на мача? 10 дни по-късно, той може и да се е подхлъзнал в банята и да си е ударил главата, ама не от мача му е. 

Някой друг нещо да е имал- гърлобол, зъбобол или да е бил предменструално неразположен и затова да са загубили финала. Ебахти, тоя Рамос излезна джужист, каратист, боксьор, че и удъра му явно силен колкото на Тайсън или Кличко, че успява без проблем да накаутира когато който си поиска. 

 

А когато на полу-финалите Кариус предизвика дузпа, която им спестиха или по същия левашки начин отби един удър от пряк свободен на Коларов, пак ли е бил със сътресение или тогава е бил след раздяла с гаджето...

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

И предвид какви "тежки" санкции им се налагат и какви мерки се вземат скоро чакам смъртен случай на игрището. 

Смъртен случай няма да има, нямат и файда те от него защото ще се вдигне много шум. Да вкарват по-бързо навсякъде видеоповторенията и да се свършва с циганиите на тези манговци! Забелязвам, че фенчетата им които яростно отричат всичко и казват на черното бяло, никой не е голям фен на VAR-a :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Смъртен случай няма да има, нямат и файда те от него защото ще се вдигне много шум. Да вкарват по-бързо навсякъде видеоповторенията и да се свършва с циганиите на тези манговци! Забелязвам, че фенчетата им които яростно отричат всичко и казват на черното бяло, никой не е голям фен на VAR-a :lol: :lol:

 

То това ясно, но предимно НЕфенове са тези, които нареждат мачовете на всяко ниво и дебелеят от залози. Заради тоя идиотски хазарт спорта замина. Всичко идва от там - скапани мачове на всички нива, нагласации, резили, очеизбждащи "грешки"... Благодарение на тях са и безумните суми за трансфери - да не мислиш, че някакъв сопол верно струва 100+ милиона, па ако ще и от небето да е слязъл? Да не говорим как отбори с колосални задължения, които са си на практика фалирали, изведнъж вадят безумни суми  за играчи... Всичко е тотален шит, както се казва... Аз затова и не му обръщам особено внимание. 

 

И все пак дебилни уроди като Рамос не трябва изобщо да има на терена. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Малко офтопик ми е поста, но понеже Лудогорец  играе днес, се сетих, че по време на Световното се смеехме на "чистокръвния състав" на Швейцария, обаче гледайки по-голямата част от играчите на Лудогорец, тимът хич не им отстъпва по "чистокръвност" . :bgrin:

 

- Хорхе Брун

- Ренан дос Сантос

- Неусиано де Жезус Гусмао Сисиньо

- Натанаел Батиста Пимента

- Драгош Григоре

- Рафаел Форстър

- Лукас Пачеко Афини Саша

- Густаво Кампаняро

- Анисе Андреанантенайна

- Яцек Горалски

- Марсело Насименто да Коща Марселиньо

- Вандерсон Кристалдо Фариас

- Джоди Лукоки

- Върджил Рой Мисиджан

- Клаудиу Кешеро

- Жоао Пауло

- Якуб Шверчок

 

П.П. Моци съм го изключил от сметката, понеже него отдавна го считам за наш. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...