Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....

Явно А1 са купили правата за мачовете във вторниците.

Относно Аце-то, компютъра нещо не се разбира с телевизора, ползвам DP-->HDMI и се връзва когато му е кеф, някакъв яко китайски преходник.

Това едно на ръка, Аце-то по някаква причина прави интернета неизползваем. Предполагам, че става въпрос за 5 мегабита стрийм, но пусна ли нещо сайтовете започват яко да лоадят.

Link to comment
Share on other sites

Аз когато гледам стриймове с Ейс плейъра, в почивката, когато цъкам в интернет през това време, не съм забелязал да ми лагва. 

Link to comment
Share on other sites

... Аце-то по някаква причина прави интернета неизползваем. Предполагам, че става въпрос за 5 мегабита стрийм, но пусна ли нещо сайтовете започват яко да лоадят.

Матч!-овете в HD са на доста повече.

При мен съм качил нещата на един Android бокс.

ACE Stream, Lazy IPTV за управление на плейлиста и (ако не ме лъже паметта) MX player.

Link to comment
Share on other sites

"Колкото повече зрители имат достъп до съдържанието на платформата едновременно, толкова по-трудно е да се излъчва висококачествено на живо. Колкото повече клиенти привлича Dazn, толкова по-смущаващи ще бъдат бъдещите злополуки."

 

От друга страна имаш готин гръб - руски милиардер. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако започнат да използват торент-стрийм технология, ще е точно обратното.

Така или иначе, в момента не може да се ползва в България.

Опитах през няколко VPN-сървъра, но явно са ограничили и този начин, защото се засича от сървърите им и не става...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

От тия мачове - най-големия ми кеф беше как нахъсените младоци от Аякс запушиха устите на арогантните мадридисти :) Няма да казвам с какво ги запушиха, че ще ме баМнат :lol: Погледа на Рамос, който беше решил, че реваншът е протоколен и реши да си изчисти картоните - безценен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи това дребното Меси си заслужава всяка стотинка от заплатата... А тоя Суарез е силно досаден боклук! Да се държиш по подобен начин с останалите е недопустимо, камо ли с бившите си съотборници. Тотален боклук, а и явен некадърник. Магарето ДЕБИЛе пък нямам думи да го опиша как изпусна два чисти гола... 

Link to comment
Share on other sites

Финалът за Лига Европа май ще е по - интересен. Арсенал трябва да победят, за да се класират за ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За съжаление не е. Такива са вече правилата. Ако в наказателното поле не си си прибрал ръцете дълбоко в гъза и топката ги докосне - по правилата е дузпа. За справка - дузпата на Юнайтед срещу ПСЖ. Защитниците трябва да тичат като пингвини в наказателното поле и да се оставят нападателите да ги правят за смях, щото ръцете им трябва да са прибрани и трябва да балансират със силата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Не беше от най-скучните финали на ШЛ, макар и само с един гол. Ама много им крив мерника на Сити, толкова възможности опропастиха. :)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Не беше от най-скучните финали на ШЛ, макар и само с един гол. Ама много им крив мерника на Сити, толкова възможности опропастиха. :)

 

Не беше лош финала. Аз бях малко разочарован, защото очаквах повече голове, но Челси се защитаваха много добре. Според мен мачът свърши когато нокаутираха Дебройне.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...