Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В крайна сметка никой не изказа мнение по въпроса ми: Гьотце беше обявен за предател, че в следващия сезон ще играе за Байерн, а не за Дортмунд. Та ми беше чудно как този милият Гьотце ще си доиграе финала от страна на Дортмунд и ако допусне грешка дали няма да се изтълкува тя погрешно.

Link to comment
Share on other sites

Ами сигурно ще се тълкува. Както и преди му сипваха на Фабрегас, когато два пъти подред Арсенал играха с Байерн и загубиха, Сеск играеше слабо, а уж им беше капитан и теглещата  сила. А дори и имаше паднали голове, директно след негови грешки. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Наздраве, тази вечер и германците и немците победиха   :beerchug

И един холандец, който направи цялата игра. ;)

 

От два тъпи отбора на финал...спечели по-тъпия. Все тая. Следващия тираж повече.

Е тук се изказа адски неподготвен. Залягай повече на формулата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ме хвана яд, че тези от blizoo спряха излъчването на ZDF точно за мача, за да го гледаме, щем не щем, по btv action... Номера от селски вечеринки.

Link to comment
Share on other sites

И един холандец, който направи цялата игра. ;)

 

Е тук се изказа адски неподготвен. Залягай повече на формулата. :lol:

Барса, Юнайтед и Юве. От как се помня все за тия отбори съм държал, а немски и френски не ги бръсна за джанка :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Грешките в защитата ни изпуснаха мача. 2 на 1 и даже 2 на 2 се издържаше като резултат, но 2 на 4 си е лошо. Там да гоним резултат от сорта на 3 на 0 е доста трудно.

Не ни свириха чиста дузпа.

Link to comment
Share on other sites

Какво трудно 3:0, невъзможно е. Базел не си даваха зор до 2:1. После направиха 3 атаки и си взеха това, за което бяха отишли. С такива отбори не може да се сравняваме.

Link to comment
Share on other sites

Да, определено са силен и опитен отбор.При 2:1 дигнаха оборотите малко и мача свърши за Крейзифорест..

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Ха-ха-ха

 

Атлетико, отборът, който Пърца не може да победи в N-ти мач.

 

Атлети са най-добрия защитен отбор в Примера както и в ШЛ. Първите 18 минути - три греди. Резултатът трябваше да е 4/5 : 0. На всичко отгоре Атлети отстраниха барса без Диего Коста, най-добрият им играч, и то в двата двубоя!

 

Въшката Меси го дадоха камерите 3 или 4 пъти целия мач, все едно не беше на терена. Абсолютен наблюдател.

 

Кой квото да си говори, Атлетико са фаворит за титлата, колкото и невероятно да звучи. Най-добрата защиата в ШЛ, а титли се печелят със защита. 100% вече никой не иска да се падне с Атлетико.

 

Свалям шапка на Диего Симеоне! Отстрани отбор, по-богат с едно 400 МИЛИОНА евро. Първи в Примера. Абсолютна машина. Няма Моу няма Гуардиола - Симеоне е най-добрия! Чака го страхотна кариера.

Link to comment
Share on other sites

И аз се изкефих на победата на Атлетико! Винаги се радвам, когато някой не-милиардерски отбор натрие носа на някой чичко-паричко!

Link to comment
Share on other sites

Тва си беше подготовка за световното... ще гледаме как Германия мачка "тоя и ония" с голямото самочувствие. Да не говорим за Меси... ясно е, видя се.

 

Страхотни мюнхенци... в нас си говорехме Юнайтед да внимават да вкарат в края на мача, та да не ядосат домакина ... еми ядосаха ги, заебаха схемата на Гуардиола и ги попиляха. 

Много голям фен съм на Реал Мадрид, но ... Атлетико играят зверски. За мен те са суперпопадението на годината - и в Примера и в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Напълно очаквано футболните недоразумения, които играха вчера, направиха един уникално тъп и скучен мач. Надявам се днес Байерн и Реал да направят зрелището, което трябва да предствлява един 1/2 в ШЛ

Link to comment
Share on other sites

Получи им се бих казал. Реал оставиха добри впечатления с добра физическа подготовка, дълбока преса и бърз, директен футбол.

Отбора на "часовникаря" както винаги владееше топката цял мач, и имаше 456765 изнервящи паса, тип "Парцелона"

Очаква се вълнуващ реванш според мен.

Относно другия мач, ако дюшекчиите успеят да вкарат 1-ви на "моста", ще бият с разлика..

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

Абе Реал не играха лошо ама толкова пропуски срещу отбор като този от Мюнхен ... вигани после ти изяждат главата. Роналдо не беше на кеф, щом не мрънкаше и при смяната ... явно проблема при него не е решен още. Ще видим, според мен реванша в Германия ще е много завързан, защото Реал си изтърваха шанса да пътуват с 2-3 гола аванс.

Link to comment
Share on other sites

Един гол в 'Мюник' - и Реал са на финал, и съм склонен да вярвам, че ще го вкарат, защото Чеп Глупиола ще търси ранен гол, което ще оголи защитата и с една бърза контра на Бейл-Ди Мария-Роналдо и 0:1. Мушнат ли само един гол на немците ще им трябват цели три да продължат. А както се видя снощи, гол на Реал трудно се вкарва.

 

Точно с контра-атаки Ди Матео спечели ШЛ с Челси като отстрани парца на Глупиола. Много пасове, а, у - и накрая- капут.

Link to comment
Share on other sites

Абе... въобще не им беше трудно на Борусия, да ти кажа... Ама хич. И Miss-тарян ако не беше опропастил 2-3 сигурни голови атаки, Реал щяха да си тръгнат още тогава от турнира. А Байерн, макар и да се отпуснаха след взимането на титлата, хич не мисля, че ще изпуснат с такава лекота такива положения. Та не мисля, че ще им е трудно да вкарат. Въпроса е дали Реал отново ще играят като изплашени ученички...

Link to comment
Share on other sites

Ученички, които имаха най-многото и най-чистите голови положения и резултата трябваше да е поне 3:0. Бейл и Роналдо контузини и пак биха 1:0. По-важното, е не че биха с 1:0, а че не допуснаха гол, защото само един гол в Германия и до там с тики-така на Глупиола.

 

А за Борусия мача беше друг. Имаха аванс от 3:0 и в Дотрмунд играха като самодоволни и отпуснати мърди, но ги отстраниха и това е важното.

 

Освен това тази година на Реал им се е паднало на тупат немци: Първо отстраниха Шалке, после Борусия, сега биха Мюнхен. Остава да видим дали ще ги отстранят. Би се получил интересен не испански, а ми Мадридски финал.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано и аз предпочитам Реал да победят, но въобще не мисля, че ще им е толкова лесно, колкото го описваш ти.

Link to comment
Share on other sites

Интересно как се гледа колко положения били пропуснали Реал, но някак си не се вижда колко положения пропуснаха Байерн... Пропуснатото си е пропуснато и точка. Резултат 1:0. Всичко друго са приказки за махленската пейка. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...