Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

А с несвирената дузпа? Ръката на защитника от стената не му беше до тялото, когато отклони топката. Гола падна в третата, не в петата минута. По принцип не харесвам милиардерските отбори, но определено ми харесва футбола, който играе Реал, та се радвах на техните успехи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А с несвирената дузпа? Ръката на защитника от стената не му беше до тялото, когато отклони топката. Гола падна в третата, не в петата минута. По принцип не харесвам милиардерските отбори, но определено ми харесва футбола, който играе Реал, та се радвах на техните успехи.

 

Отави, бил ги подпрял. И като изравниха що не вкараха гол Атлети за 30 минути? Нали са много добри?

---

Атлети заслуваха да са на финал, не заслужаваха обаче да го спечелят. Реал биха Атлетико с 5:0 (общо) за купата на Краля.

Edited by slick
Link to comment
Share on other sites

 

Е, след 2:1 Атлетик клекнаха... Не мога да разбера що пусна въобще Коща... И то не за пръв път го пуска така...

 

 

 

щото е малоумен гелосан циганин..... как изобщо му е минало през акъла да го пуска при положение че световното е след има няма 20 дни...... 

 

 

Много исках белите кенефи да паднат но Атлетико просто нямаха силите да са шампиони.... съдията също подобаващо подпря Реал с тва 5 минутно продължение. 

 

По-големи глупости не бях чел скоро.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че историята ще запомни Рамос и Бейл, като вкарали най-важните голове, но тоя мач за мен най-голям бе Ди Мария. Никой не отбеляза какъв пробив направи, след който Бейл само трябваше да уцели вратата. Цял мач игра страхотно, целия сезон се представя много силно и то без блясъка и претенциите на Бейл и Роналдо...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че историята ще запомни Рамос и Бейл, като вкарали най-важните голове, но тоя мач за мен най-голям бе Ди Мария. Никой не отбеляза какъв пробив направи, след който Бейл само трябваше да уцели вратата. Цял мач игра страхотно, целия сезон се представя много силно и то без блясъка и претенциите на Бейл и Роналдо...

 

 Така е. Ди Мария ги тегли през целия сезон. Но голът на Бейл беше много важен и никак не лесен. Рамос пък изигра основна роля през последните седмици. Той вкара двата гола в Мюнхен, после ги спаси в Примера и сега отново показа класа на финала, не само заради гола.

 

 

 

1401021915_g_0.jpg

Edited by slick
Link to comment
Share on other sites

Ако ушатия не беше направил толкова люхове, нямаше да се стигне до продължения сигурно

 

На кой казваш 'ушатия'? :grin: Bale, Ramos? Аз не понасям Бензема. Последните два, три месеца има 2 гола на кръст и се влачи като мърда (нещо като Бербатов в МанЮ). Нямам търпение да го разказарт. Мората има повече вкарани голове от него за това време, като резерва :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не го закачй Бейл, той си изкупи пропуските пък и собственоръчно би барца за кралската купа.

 

Иначе питах за Рамос, защото като вкара гол винаги прави така:

 

1400967016_extras_noticia_foton_7_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе... съгласен съм и аз, че можеше и да не се стига до изкупуване, ако беше по-ефикасен в редовното време. Много пропуски имаше, много пъти загуби топката от индивидуални опити... За мен също Модрич заслужава добра оценка, беше по целия терен, доста добре разпределяше топката.

Link to comment
Share on other sites

Гледам от всички тъпи отбори, най-тъпия е станал шампион. Жалко.

Точно... А това стана, щото на ония испански циганин Гуардиола му дадоха най-добрия в момента отбор в Европа и му еба майката, като го накара да играе с малоумния стил на Барселона отпреди 4-5 години

Link to comment
Share on other sites

Много исках белите кенефи да паднат но Атлетико просто нямаха силите да са шампиони.... съдията също подобаващо подпря Реал с тва 5 минутно продължение. 

 

И аз така. Добре, че съм пропуснал мача.

 

Гледам от всички тъпи отбори, най-тъпия е станал шампион. Жалко.

 

Абсолютно!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Заради този бастун не гледам мачове по българските телевизии... И защото в София нямам телевизор де, но това е друга тема :P

Иначе... Лудогорец ще ни донесат в София Реал и Ливърпул. Мисля и двата мача да ги гледам на живо.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Баси, никой ли не гледа мачовете от ШЛ? Тази вечер Атлетико ме накефиха, а Барселона не си спомням да съм ги виждал да играят толкова неориентирано и безпомощно, поради което съвсем логично издухаха супата.

Link to comment
Share on other sites

Даам, то да се замисли човек, цял сезон правеха рекорди, забавляваха се на терена, а вчера все едно не играеха, нещо гнило има.

Link to comment
Share on other sites

пълни глупости, вече дори номера с пратен съдия не върши работа... и свиренето на 50-60 фала на мач

 

толко си могат, когато отсрещния отбор играе и той, а не само да ги гледа отблизо как си подават без да смее да ги пресира

Link to comment
Share on other sites

И според мен Барселона не игра на ниво и заслужено отпаднаха. Според мен в грешния момент им падна нивото и нямат психика, когато получат първи гол. Атлетико играха много добре и в 2-та мача, дори когато бяха с човек по - малко (заради онзи тъпанар...). Мача го гледах с един приятел, който е луд привърженик на Барселона и той си каза, че Атлетико беше по - добри отбор и заслужено продължават. Сега полуфиналите ще са  Реал - Атлетико (надявам се Реал да паднат) и Байерн - Сити. :)

Link to comment
Share on other sites

Магическа топка ли имаш? :) Жребият е в петък.

 

хахахаха :) Забравих да кажа, че това е предположение или желание така да се паднат :) Иначе и според мен всичко е нагласено :) Утре ще видим крайния резултат от жребия :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...