Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

https://www.facebook.com/sportsholicfc/videos/274418832969713/

 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsportsholicfc%2Fvideos%2F274418832969713%2F&show_text=0&width=560"width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

То това е само един от хилядите бъзици, зашото както казах всички футболни фенове видяха подигравката с футбола!

 

Глей ся, акото мирише и цапа гащи. Ако ПСЖ не бяха излезнали с налят гипс, Барса нямаше въобще да играят така, ако Видал не беше чупил джама на съседите с дузпата си, сега нямаше тия да реват за съдията, ако не беше Нойер тоя двубой беше свършил още първия мач, ако Роналдо не беше лаком и беше подал на Бензема резултатът беше открит още първото полувреме от Реал на реванша. Ако Байерн имаха сносно нападение щяха да подложат на натискт четвъртият централен защитник на Реал, ако Робен беше по-интелигентен футболист щеше поне веднъж за двата мача да приложи умрелия си коронен финт. Такива работи...

Какво общо има, кой как е играл с тенденциозното съдийство? От догодина май щели да вкарват видео повторения на мачовете при важни решения, дано сложат край на тази цигания!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аре тоа пак зе да квичи. Нафърцаха барса и ся света му крив. Земи си скрий малко злобичката. Реал заслужено смазаха Атлети. Един гол на Калдерона и може и с "Б" отбора играят там.

 

 

Ateletico Madrid All Time UCL GOALS:    100

Cristiano Ronaldo All Time UCL GOALS: 103   :laughing:

 

Link to comment
Share on other sites

Нео стига де... Беше в засада при центрирането на Рамос, което беше изчистено. Гола дойде след пас на Каземиро, при който Роналдо не беше в засада...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аре тоа пак зе да квичи. Нафърцаха барса и ся света му крив. Земи си скрий малко злобичката. Реал заслужено смазаха Атлети. Един гол на Калдерона и може и с "Б" отбора играят там.

 

 

Ateletico Madrid All Time UCL GOALS:    100

Cristiano Ronaldo All Time UCL GOALS: 103   :laughing:

Много се радвам, че на каталунските цигани им го сложиха, но ще се радвам още повече, когато белия минет го издухат и те! Не отричам, че ги смазаха, Атлетико бяха безобразно слаби. Само промити слепи фенбойчета като теб, веднага решават, че ако виждаш циганиите на Реал, трябва да си от Барса... Доста смешно! Тези картинки не ги правя аз, а има още хиляди хора, които гледат футбол и ги виждат, само слепите фенове на Реал не...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Айде без лични квалификации, кой бил 'слеп' и кой бил 'промит'. Като са ти неприятни и двата отбора не ги коментирай. Няма нужда от злобари.

 

И какво са виновни играчите за засадите? Винаги е имало и ще има голове от засада докато не се въведе видео технология. А реално засада няма, във видео клип на полувремето съдята на мача обяснява на Роналдо, че засада при неговия гол няма.

 

Ама дай само засадите да гледаме. Че миналата година взеха ШЛ, че тази година, почти цяла година са първи в Ла Лига, че за 7-ми пред път играят на полуфинали в ШЛ, че са в рекорден 59-ти пореден мач, в който вкарват гол, че се боратя за титлата и ШЛ?

 

Абсолютно заслужено са на, бих казал финал. Щото Реал вкарва повече на Калдерона срещу Атлетико отколкото на Бернабеу. Един гол там и Чоло отново потъва. Супер криво му е на Симеонето. Всичко върви ОК, докато не срещне Реал. Два изгубени финала и отново напът да отпадне в ШЛ от Реал. Ако съм не него ще си фана парцалките и у некой гранд. Поеме ли някой от Челси, Ман Сити, Байрен, Юве - лошо за всички останали. В Атлетико няма достатъчно пари за гранд отбор и ще се мъчи като грешен дявол. Както топ играчите напускат - според мен и Чоло трябва да си иде.

Link to comment
Share on other sites

 

Айде без да ми казваш какво да коментирам и какво не! Обичам да гледам футбол и гледам ШЛ, съответно ме дразни очевидното бутане на тези мангалски отборчета! Дано по-скоро въведат видео повторения, за да намалеят тези неща! Дано на финала Ювентус ги накажат!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

8 мача без допуснат гол в ШЛ, само 3 допуснати в целия шампионат и цели 4 парчета за 90 минути срещу Реал. Бареслонските кауни да си водят бележки, че за 120 мин вкараха точно 0.0 гола.

 

Абсолютно заслужена титла за Реал. Тоест дубъл.

Роналдно легенда.

 

Зизу УНИКАЛЕН тренер, какъвто и играч.

Link to comment
Share on other sites

Реал спечели доста мачове този сезон, само не и тези срещу Барса :grin:

 

Хаха, каталунската злоба тук е винаги на ниво.

 

Спокойно, те взеха мачовете, които трябваше. За разлика от Марсолона.

170603111350918253.png

 

1496569399_098582_1496569484_noticia_nor

Edited by slick
Link to comment
Share on other sites

Аз като фен на Барса, казвам, че тоя сезон Реал напълно засужава всичко което спечели. Много се съмнявам обаче ти да кажеш нещо подобно за Барса, в сезоните когато мачкаха наред. 

 

Напритив, казвал съм го и то много пъти. Помня дори, че честитих титлата в Испания на Барса още Март месец, преди години, защото Реал бяха пълен резил, а Барса си вземаха мачовете с лекота. Не съм от тези, които казват на черното бяло.

 

--

Интересно, Юве били загубили последниете 5 финала в ШЛ. Кофти за 'госпожата', защото им симпатизирам в Италия.

Edited by slick
Link to comment
Share on other sites

Най-шибания, калитарски, гнусен отбор спечели. Да им го фукна

 

Абсолютно! Няма как да съм по-съгласен, но си го изиграха и спечелиха. За туй не можем си криви душата. Червеният картон бе пълно безумие, но и без него Юве губеха. 

 

ЕДИТ: "Боклук" фенчето, задържай малко тия полюции, че ставаш досаден вече... 

Link to comment
Share on other sites

Баси мача, второто полувреме на терена излезе коренно различен отбор в бяло-черно. Какво им стана, така и не можах да разбера. Все едно в почивката им сложиха оловни ботуши. Пълна излагация на Юве.

Link to comment
Share on other sites

Баси мача, второто полувреме на терена излезе коренно различен отбор в бяло-черно. Какво им стана, така и не можах да разбера. Все едно в почивката им сложиха оловни ботуши. Пълна излагация на Юве.

 

Което си е истина - истина си е. Аз и без това се отказах да гледам повсеместно нагласените и съдийски осрани мачове, ще спра и финалите да гледам. Изобщо не знам Ювентус как са стигнали до финал. Във втората част пък все едно мангалите играеха срещу Беласица Петрич. Разбира се и тотално измисленият червен картон, който аз бих дал на циганина Рамос, имаше своя съществен принос.  

Link to comment
Share on other sites

Че картона беше несъществуващ, така е, ама как пък оказа съществена роля?! Резултатът вече бе 3:1, а дори и тогава Ювентус не правеха някакъв натиск и не се бяха впуснали ва банк. Играта течеше в същото русло както до преди това. 

Link to comment
Share on other sites

 

Това трябваше да ме подразни ли, понеже щом не харесвам циганиите на Реал, задължително трябва да съм фен на Барса?  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе хора, няма к'во да се заяждате за глупости. Факт е, че Реал играха по-добре от почти всичките си опоненти в ШЛ. А далеч не изтеглиха късите клечки - отстраниха Байерн и Атлетико... На финала ясно се видя кой е по-добрия отбор. Според мен, от видяното на гифчето - контакт има, определено боли, като те настъпят с бутонки, дали толкова, колкото Рамос демонстрира е тема, която може да се дискутира безкрайно. Но Юве при 3:1 просто доиграваха мача. Великия Дибала просто го нямаше на терена. Игуаин имаше безплатен билет за мача. Единствено Дани Алвеш показа някакво желание и... беше навсякъде по терена, но сам той не стигна. За мен лично Реал са заслужен шампион. 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...