Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нека все пак го снимам, че може да е друг. Тъй или иначе тия уроди ме обраха 52 лева и имам да компенсирам или съответно да им нанеса щети за минимум тая сума. Отделно се опитаха да ме измамят с моя смотан рутер, добре че съм старо куче и си запазих протокола. 

Link to comment
Share on other sites

Така и така стана въпрос за Виваком, да питам.

Искам да пусна на детето малко нетец на телефона и гледам една оферта от Вива за 4,99 - 100 минути към всички и 50 МБ нет на макс. скорост. Към момента е на Прима кидс, която ми дърпа 6 лв всеки месец, няма нет и включва 5 номера от м-тел, а нейните приятелки повечето са на други оператори. Та си мисля струва ли си да се вързвам на Вива? Щот' Виден яко ги оплю, та...
М-тел нямат смислена оферта под 12 лв, което за целта е абсурд да дам. По-скоро гледам нещо 5-8 лв.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

К'о му е на Вивакома?

Там просто трябва да имаш познати в магазин и всичко е наред. Никога няма да те нашият с нещо. Че се правят на тарикати - факт, но ако им мине номерът.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Тук не е мястото да го коментираме, но ВСИЧКИ ускуги са им под всякаква критика, съпортът е отчайващо ТЪПА сган и т.н., мога да разказвам с часове. 

 

Саше, има бе, що да няма  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой скоро да е пращал на сервиз лаптоп, дали все още изискват документ за произход?Казаха ми, че е желателно да има, да се виждало от къде е взет а у... Нито ми потвърдиха, че без него може, нито пък, че ще ми откажат международната гаранция.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Дали някой може много на кратко да каже предпочитания и предложения за климатик?

Моделите са:

 

Mitsubishi MSZ-DM25VA

Mitsubishi MSZ-SF25VE

Fujitsu ASYG09LUCA

Panasonic CU-E09QKEW

 

или има някакъв смисъл да дам повечето пари и да взема този

 

Mitsubishi MSZ-EF25VEB

 

Някой ако има други, по-добри предложения от изброените - може да сподели. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Определено последното Митсубиши отвява по показатели  - Консумирана мощност към Отдавана мощност
Скоро взех този и към момента съм доволен. Все още не са падали много градусите да го тествам как се държи, но мисля няма да има проблем.


Да вметна за пратките от Китай. Днес бях до пощите и лелката ми каза, че китайците са затрупали света с пратки и от там идва забавянето на всички доставки. Именно и поради това, до скоро БГ пощи не приемаха пратки до US (прекалено бавна доставка, с подпис, че те не носят отговорност дали ще стигне и кога).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

К'о му е на Вивакома?

Там просто трябва да имаш познати в магазин и всичко е наред. Никога няма да те нашият с нещо. Че се правят на тарикати - факт, но ако им мине номерът.

Мхъм аз имам познат на дооста по-високо ниво. Не че до преди 10 месеца не беше управител на един от магазините им. 

 

Аз преди 2 седмици си преподписах договора. Просто за 18лв нямаше как да не взема офертата с 12гб бърз нет и неограничени минути към всички :) 

Link to comment
Share on other sites

Мхъм аз имам познат на дооста по-високо ниво. Не че до преди 10 месеца не беше управител на един от магазините им. 

 

Аз преди 2 седмици си преподписах договора. Просто за 18лв нямаше как да не взема офертата с 12гб бърз нет и неограничени минути към всички :)

Заеби при мен това е 100 долара...само не помня дали беше 10 гб интернет или неограничен от Т-мобиле. На АТТ и Верайзън косачката е много по-серозна. Такси от по 400 долара за 50 гб интернет...нереално е.

Link to comment
Share on other sites

Дали някой може много на кратко да каже предпочитания и предложения за климатик?

 

Моделите са:

 

Mitsubishi MSZ-DM25VA

Mitsubishi MSZ-SF25VE

Fujitsu ASYG09LUCA

Panasonic CU-E09QKEW

 

или има някакъв смисъл да дам повечето пари и да взема този

 

Mitsubishi MSZ-EF25VEB

 

Някой ако има други, по-добри предложения от изброените - може да сподели. :)

 

Питаш Галицин, макар, че ще кажа Мицубиши, доколкото го познавам.

Това за каква стая ти трябва?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Питаш Галицин, макар, че ще кажа Мицубиши, доколкото го познавам.

Това за каква стая ти трябва?

Малка. 13кв.м. В последствие, като сменя жилището, ще го взимам с мен, та затова гледам някакъв по-хубав да е.

 

То е ясно, че последния е най-добър, но е и най-скъп, а 600лв отгоре може просто да не си заслужават в случая. Та затова попитах. :)

Link to comment
Share on other sites

Така е! Електрик за вкъщи и Хеви индъстрис за сървърни помещения, магазини, халета и прочее.... Всичко останало е компромис с качеството, комфорта или с.... портОфела.

Link to comment
Share on other sites

Дали някой може много на кратко да каже предпочитания и предложения за климатик?

 

Моделите са:

 

Mitsubishi MSZ-SF25VE

 

Според мен всеки от тия на които си се спрял би ти свършил работа. Аз не разбирам много от климатици, но ако все пак трябва да избера един от всичките (и Галицин го няма наоколо :bgrin: )...бих се спрял на тоя от линка дето съм го оставил - според мен е най-добър в съотношението ценаданни ; като втори бих се спрял на Панасоника, който освен добри данни има и безплатен монтаж. А ако все пак решиш да го караш на принципа "веднъж се взима" и си определиш финансова граница до 2к, вместо Мицубишито от 1815 лева, дето го беше дал последен, добави още 100 и вземи това Мицубиши - хем през зимата ще те топли много, хем през лятото няма да ти харчи ток с тоя SEER - 9.10. :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене.... НЯМА такова нещо като безплатни монтажи, бре! ;) Тия хора заплати взимат, медта (суровината за тръбите и кабелаците) пари струват, па и на всичкото отгоре, цената и по борсите играе повече и от на нефта, босчето на фирмата има тежката тегоба - Следващ модел жипка или лодка да купува.... Изобщо не знам де се намираш ти, бе!?

Това да не ти е каменната ера, дет всичко се е измервало в кремък и мидени черупки!?!

Link to comment
Share on other sites

Абе водя се от табелките, дето им ги лепят като бонус към офертите...гледам чак и гаечен ключ ми дават към безплатния монтаж. :lol:

 

Аха, то щото не е включено в цената на уреда туй "безплатното". Добре ти каза Галицин - няма кой да работи за бирени капачки. А при мен дойдоха и 50км до село да го монтират. 

Link to comment
Share on other sites

Не е ли велика тая картинка!!! Аз се скъсвам от смях всеки път! :laughing: :laughing: :laughing:

Готина е, аз съм си запазил тая на телефона за удобни случеи, вадя е от контекста и я пускам :)

post-2392-0-85769600-1483142480.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...