Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Като дядо заговори, колко дълги игри правите?

Моите обикновено продължават 10 минути срещу теран, 15 срещу протос и 20 минути срещу зерг.

Най-трудно ми е срещу протос.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Не съм гледал но средно 20тина минути. Имал съм и по 45 обаче (с кадърен партньор който е в diamond срещу опоненти които си мисли че са slightly favored, вероятно защото аз нарочно гледам да съм в платината) и след тях съм ставал препотен.

 

Между другото забелязах следното - почнах от silver (2v2) и партньорите ми ги даваше едни - нямам думи. След 10тина игри ме прати в gold... там 70:30 ми пускаше нормални хора но 30те процента бяха пак същия ужас да тръгват с пилон, forge, кула, 2ра кула и после каквото дойде най-хаотично или Казарма, бункер, депо и после вади 2 марина след това ако не го нападнат вади battlecruizer... Но като ме пусна в платината ми даваше хора които що-годе знаеха как се играе. В diamond също но кофти тогава ми пускаше и равностойни (общо взето) противници и все едни тегави игри ставаха пък аз обичам да правя глупости и или да спечеля или не, а срещу сериозни противници с глупостите нямам никакъв шанс :lol: Примерно с теран да му налетя с 15 reaper-a или с протос първо да се експандна и после да правя каквото ще правя или докато другия нещо ги занимава 2-3 минути аз да изкарам муталиски или баншита без да съм вадил друга войска

Link to comment
Share on other sites

Да не спряха бетата че аз нещо от днес не мога да влизам. You are trying to login using a client version not recognized by the battle net service

Link to comment
Share on other sites

И аз до 2-3 дни ще съм я поръчал. Чакам да видим дали моя човек от Англия ще се обади и ако не се обади - озон.

Link to comment
Share on other sites

Бях забравил какви филми правят Blizzard... И това като го комбинираш с носталгийката, оле, оле... а мислех, че съм стар за тоя тип вдъхновявания:)

Link to comment
Share on other sites

От Ozone ми се обадиха днес да ме поканят на парти в понеделник по случай излизането на Старкрафт 2, като направо съм можел да си взема играта на място в 12 часа вечерта на 26ти. Щяло да има някакви турнири и т.н. Сигурно ще е интересно, но за съжаление ще трябва да го пропусна...

Link to comment
Share on other sites

Явно за българските фенове няма хубава картонена кутийка с разните други бонусчета в нормалното издание. Обикновена кутийка от ДВД с преведени на български нещица вътре. Кофти за тези, които ги интересува тези неща.

 

Понеделник/вторник и аз трябва да съм със cd-keyче от Англия.

Link to comment
Share on other sites

Между другото, принципно може да се организираме и да отидем до София в понделник вечерта. Още не съм 100% сигурен, но ако има желаещи, нека да пишат и евентуално ще организираме едно отиване с колата след обяд и след като си получим игрите в 12.00 ще се приберем. :)

Link to comment
Share on other sites

Хмм, аз може и да се навия ако нещо спешно не ми промени плановете. Аз сега се сетих, че не съм я поръчал от Озон, но все пак нямам против да видя за какво става дума там.

Link to comment
Share on other sites

Абе нейде дали мога да си я купя тия дни ако реша? Пулсар? Въпреки че хич не ми се ще, тъй като освен кампаниите друго няма да пипна...

Link to comment
Share on other sites

Тя сега кампанията е една и от това, което съм чел се очертава да бъде около 30 часа дълга с всички мисии. Някои от мисиите няма как да получиш при първото изигравене, мисля че бяха към 3-4-5. Освен това нали има и различни tech, които ще можеш да избираш, но няма да можеш да специализираш във всичко. Общо взето ще има стимул за преиграване и на самата кампания.

Link to comment
Share on other sites

Абе нейде дали мога да си я купя тия дни ако реша? Пулсар? Въпреки че хич не ми се ще, тъй като освен кампаниите друго няма да пипна...

 

Пулсар, Озон, Плесио... избор има

Link to comment
Share on other sites

Аз ще трябва да си измисля и нов ник, че сега с тея номера и идентифайъри стават много ликуидовците. Все пак истинския е само един :д

Link to comment
Share on other sites

Преди нали имаше идентифайъри, които сам си мислиш, но от втората фаза на бетата са заместени от произволни (поне за нас) цифри и пак може да има 15 TLO-та и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...