Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Нямам идея. На предишната класация беше 800 и нещо - сега си 400 и нещо. Хем данните бяха след приключването на бетата - откъде са дошли тези промени?!?

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея. На предишната класация беше 800 и нещо - сега си 400 и нещо. Хем данните бяха след приключването на бетата - откъде са дошли тези промени?!?

Определено не съм играл допълнително :P

Както и да е, толкова съм надъхан за кампанията, че не ми пука изобщо за нищо друго в момента. Ако утре куриерчето дойде по-късно от 11,

ще му обърна главата.

Link to comment
Share on other sites

Ти си тръпни... може и още утре да е в България пратката, ама докато я дотътрят до твоя адрес може бая време да мине...

Link to comment
Share on other sites

Реално 165лв ми излезе collectors edition-a само че го поръчах от амазон преди 2 месеца докато се опитвах да проверя колко аджеба ще излезе със доставката и не знам какво направих в един момент ми цъфна "честито, поръчката ви е записана" и аз се втрещих. После си викам - е няма лошо, тъй или иначе щях да го поръчвам отнякъде и така. Иначе щях да го поръчам от пулсар или от озон ама амазон ме изненадАха... ясно че аз съм блял някъде и конкретно амазон ми се струва леко объркан при поръчването ама това е положението

Link to comment
Share on other sites

Говори ми... ама си искам collectors edition-a ... аз по времето когато се усетих че мога от тук да го поръчам и да откажа поръчката в amazon вече навсякъде беше изчерпан... човек си плаща за заплеса - аз обикновено по-често от другите :)

Link to comment
Share on other sites

Е да, за колекционерското издание няма друг начин. Тук наистина от седмици всичко е изчерпано... Но за нормалното издание не си струва да се чака цяла седмица, за да се спестят 15тина лева. Поне аз така мисля.

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми показва да са ми дръпнали пари от кредитната карта, но при положение, че в Амазон изписаха изпратено значи са си взели своето. Ще почакаме.

Link to comment
Share on other sites

Дано във финалната версия на мап едитора нещата са по-добре направени. Иска ми се този път да е по-лесно научаването и правенето на карти.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая намерих VODs на прословутия all kill на Ensnare. Който проявява интерес, да погледне тук:

 

part 1 - http://games.joy.cn/video/1746905.htm

part 2 - http://games.joy.cn/video/1746796.htm

part 3 - http://games.joy.cn/video/1746798.htm

part 4 - http://games.joy.cn/video/1746799.htm

part 5 - http://games.joy.cn/video/1746902.htm

 

Малкото корейско нърдче е unstoppable.

Link to comment
Share on other sites

Терън, ол дъ уей :) Яко Рийпър харас. Много добре си ги контролира единиците. Както е терана в момента.. и както играе т'ва лапе, няма идра, няма тло или уайт ра. Почти перфектен ранен харас + развиване и лед това го довършва. Голям смях беше на едната игра.. терана с повече бази от зерга :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе аз имах една игра срещу някакъв лемур преди време - почвам и правя 2 бази, той се налива на експанда със МНОГО зерглинги (там вече имам planetary fotress) - изгинаха за норматив, после ми се налива отново с бейнлинги и хлебарки - отнесе я, аз отгоре ги довърших с някакви танкове и мародери (а имам още 1 база освен експанда дето ми го отнесе, той после ми прави обсада аз прелетях с още един команд център на един остров) после пак някакъв тормоз ужким ми оказва аз го спирам някак аха аха да влезе и той си мисли че ме бие и в един момент решава да ми прави дроп и вижда че имам още 2 експанда, тръгна да ми пише че съм бил гей със селски произход и излезна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хехе аз имах една игра срещу някакъв лемур преди време - почвам и правя 2 бази, той се налива на експанда със МНОГО зерглинги (там вече имам planetary fotress) - изгинаха за норматив, после ми се налива отново с бейнлинги и хлебарки - отнесе я, аз отгоре ги довърших с някакви танкове и мародери (а имам още 1 база освен експанда дето ми го отнесе, той после ми прави обсада аз прелетях с още един команд център на един остров) после пак някакъв тормоз ужким ми оказва аз го спирам някак аха аха да влезе и той си мисли че ме бие и в един момент решава да ми прави дроп и вижда че имам още 2 експанда, тръгна да ми пише че съм бил гей със селски произход и излезна :lol:

К'во става?

Някой зел ли е кйй от миднайт релийза?

Кажете, че умирам.

Link to comment
Share on other sites

Какъв midnight release?

Някво миднайт парти на пулсар,но мисля беше само за София,понеже сървърите за стар крафт 2 отвориха в 0.00 на 27 :)

Иначе аз днес отивам да си я взема и ги почвам.Успех момчета в лигите.

Link to comment
Share on other sites

Аз вече играя,даже съм 2-0 победи във квалификациите,а корейците са извънземни хаха,жалко че нашите копия за само за европа :)

Между другото играта се инсталира бавно дори на много силни компове,така че търпение :)

Моята игра е нормалния едишън,но имах възможност да видя и колекторс едишъна - страхотен е.

Играта върви и с 2 10 дненвни трайъла(като отворих кутията ги видях),освен оригиналния кейген за самата игра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...