Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

И по чанти не си падам. Особено на тази цена :) Вътре ако не изскачат зерглини цената не си заслужава :)

Link to comment
Share on other sites

120-130лв не са чак толкова много за чанта за лаптоп... да не кажа че си е баш нормална цена сравнена с тези на samsonite примерно

Link to comment
Share on other sites

Свалих си версията от замундата, обаче като играя с/у компове, те само събират минерали и нищо друго.

Гледам има АI ver.5.0, ама линка не работи.

Може ли работещ ако някой има :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Свалих си версията от замундата, обаче като играя с/у компове, те само събират минерали и нищо друго.

Гледам има АI ver.5.0, ама линка не работи.

Може ли работещ ако някой има rolleyes.gif

 

http://darkblizz.org...fficial-thread/ ?

 

Тук ( http://sc2.nibbits.c...ot-and-faq-here ) уж е подробно обяснено как да се пуснат нещата.

 

Доста е палав на insane lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Доста е палав на insane lol.gif

 

Тъп е, просто има МНОГО повече ресурси от теб и особено протоса като дойде с 15 имортала иди ги трепи. Дори с въздух докато ги очистиш те направят 1 камара поразии. И не като да го прави чат пат ми ги бълва нон-стоп.

 

На hard омазвам 3ма без проблем но на insane дори с 1 за ally ми е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Protoss-a идва в повече с каквото и да играеш. Единствено мощно муталиски но нямаш толкова газ в началото (че и после). В един момент като дойде с 10тина имортала докато ги очистиш те ти изринат половината база...

 

 

PS: Protoss-a се оказа много зле срещу въздушни юнити. Поне в началото. На insane! Вадиш бързи муталиски, слагаш малко сгради да ги тормози тях а не да се натресе на hatchery-то като се налее със zealot-и и е заминал. После вади по 5-6 сталкера и някой феникс ама срещу 30тина муталиски нищо не може да направи. Смях...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello everyone! This is H to the Usky Husky here, каза в едно видео, че има слухове, че втората фаза на бетата ще стартира между 1 и 10 Юли ..

Link to comment
Share on other sites

Аз съм доволен - намерих една фирма в Пловдив, която приема доставките в Англия и ги кара до тук супер тънкажно. Така ми спестяват цената за опаковане и изпращане + ДДС-то. И играта ще ми дойде с леко закъснение, но евтинко. Със спестените пари си купих нов мауспад с картинката с маринката и ядрения зрив за фон :) :) Сега остава да пуснат бетата да цъкмае, докато дойде играта...

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ти спестяват. Ако се прати по Royal Mail Signed For пристига в пощата по-бързо отколкото с UPS или DHL - не говоря за експресната услуга - тогава идват на следващия ден но такава пратка струва над 100лв куриера, но "бавната" и евтина услуга и на 2та куриера е по-бавна от Royal Mail.

 

Отделно - ДДС няма защото Англия е в Европейския съюз.

 

А фирми които карат от Англия насам има няколко, едната е ЕКОНТ а жена ми знае още 2-3 :)

Link to comment
Share on other sites

Ако я поръчам с доставка до БГ излиза така Игра : 25.46, Опаковане :7.98 Тотал преди VAT: 33.44 VAT: 6.69(20%) Всичко 40.13:

С доставка до тия в Англия: £25.46 VAT: 4.45 Всичко 29.91

Излиза, че за доставки в Англия слагат 16-17% , а за навън 20% Разликата е 10 паунда.

Еконт колко ще ми вземат за доставка до тук. Че тия ми взимат 1.4 паунда на КГ.

 

Тоя магазин на Близард за Европа няма нищо в него. Всичко е разпродадено. А за щатите и Корея всичко е ОК. И те не знаят кога ще зареждат. Нищо конкретно не отговориха като ги питах. :(

Link to comment
Share on other sites

10 лири е разликата заради доставката иначе ДДСто дали е 17% или 20% на тази сума разликата е стотинки. Гледам амазон я продават играта за 35 лири в момента с безплатна доставка в UK.

 

А collectors edition-a стигна вече 200 лири... малеее

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Starcraft-II-Wings-Liberty-Mac/dp/B000RE216U/ref=pd_sim_vg_h__3

И ако използваш като мен някоя от фирмите за доставки от Англия, ще ти излезе към момента по-евтино. С 20-на лева. Не знам колко по-евтино искаш.

Link to comment
Share on other sites

Я излиза че collectors edition-a от тук щеше да ми легне по-евтино...

Тц. Няма. До колкото съдя по етикета "Изчерпано количество" Явно заявените им бройки са разпродадени. Пробвай в Pulsar дали имат нещо.

Link to comment
Share on other sites

Вече ултралиска е имунизиран за майнд контрол. Дали ще почнат да го вадят вече, или още няма да се използва докато се мандахерца с останалата група?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...