Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Аз вече играя,даже съм 2-0 победи във квалификациите,а корейците са извънземни хаха,жалко че нашите копия за само за европа xmas.gif

Между другото играта се инсталира бавно дори на много силни компове,така че търпение xmas.gif

Моята игра е нормалния едишън,но имах възможност да видя и колекторс едишъна - страхотен е.

Играта върви и с 2 10 дненвни трайъла(като отворих кутията ги видях),освен оригиналния кейген за самата игра.

 

 

Ако не ти трябва единия трайъл може да го дадеш на мен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ако не ти трябва единия трайъл може да го дадеш на мен.

Закъсня братле,вече ги дадох,всяка игра има по 2 трайъла,така че разпитай,все ще се намерят,успех :)

Сега гледам 750 000 играчи он в батълнет в момента...

Link to comment
Share on other sites

UPS са един път - бързата услуга е наистина бърза!!!

Твоята снимка е по-добра от моята :(

 

Хора, дайте да се намерим! Аз съм Psyclon, character code: 462

Много слаба организация показахме в миналия форумен турнир, нека сега се стегнем :)

Link to comment
Share on other sites

EasternSun,character code: 536

Link to comment
Share on other sites

:punk :punk :punk

 

UPS са един път - бързата услуга е наистина бърза!!!

дай снимки на нещата вътре - кутията сме я гледали в нета!

Link to comment
Share on other sites

дай снимки на нещата вътре - кутията сме я гледали в нета!

 

След твоята молба и личната молба на Ванчо да снимам съдържанието на кутията както и почерпката която си приготвих по случая :D

 

img3502j.th.jpg

 

Наздраве от мен .. въпреки че след около 10 часа ще почна с играта и почерпката но вие дотогава ще спите сладко някои даже може и да са се наспали :)

Link to comment
Share on other sites

След твоята молба и личната молба на Ванчо да снимам съдържанието на кутията както и почерпката която си приготвих по случая :D

 

img3502j.th.jpg

 

Наздраве от мен .. въпреки че след около 10 часа ще почна с играта и почерпката но вие дотогава ще спите сладко някои даже може и да са се наспали :)

кажи после другите дискове дали си струват - т.е има ли нещо интересно в тях. Да почваме да се редим на опашка да ги гледаме ;) :beer:

Някой да сподели един 10 дневен ключ? Като дойде моето копие, ще го върна един от моите да го дадете на друг.

Link to comment
Share on other sites

Наздраве от мен .. въпреки че след около 10 часа ще почна с играта и почерпката но вие дотогава ще спите сладко някои даже може и да са се наспали xmas.gif

 

Всичко това е чудесно... Защо още нямам CD KEY на ЛС?!?!?!?!? biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Всичко това е чудесно... Защо още нямам CD KEY на ЛС?!?!?!?!? biggrin1.gif

 

Може би защото още не си почерпил? :lol:

 

кажи после другите дискове дали си струват - т.е има ли нещо интересно в тях. Да почваме да се редим на опашка да ги гледаме ;) :beer:

 

Добре. Утре ще е това че сега много зор настана изведнъж и няма да имам време за игра

Link to comment
Share on other sites

Някой да сподели как най-добре се оправя с roach на zerg,защото ми създават доста проблеми,а и излизат доста рано в играта.Оправям се ,но със загуби на доста единици,така че няколко съвета ще са от полза,а и бих върнал услугата :)...Играя протос.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ти или имортал, или стокъри с добро микро. Зелътите са лесна плячка, особено с ъпгрейда за скоростта на хлебарките, още повече на крийп.

А, и войдове също вършат работа :)

Link to comment
Share on other sites

А, и войдове също вършат работа :)

 

Да но трябва да го изненадаш в неговата база защото дойде ли докато ги очистиш те са ти опразнили базата... виж immortal-ите направо им спират тока на хлебарките (то damage 50 срещу бронирани гадини си е сериозна цифра). Няколко сталкера и някой и друг zealot да оберат леко боя и с 3 imortala може да спреш доста хлебарки ама доста...

 

А и templar-и със storm. Друго готино е да ги спреш с force field и понеже нямат много range отгоре да ги пукат сталкерите а хлебарките да се въртят в кръг. А ако има и имортали зерга докато се усети е загубил 5-6 хлебарки без никакви поражения от твоя страна. Като се замисля с force field хитро се контрират хлебарките ако успееш да ги запушиш и да минават през тясен отвор - тогава твоите се разгръшат и стрелят едновременно по 2-3 хлебарки докато те се въртят в кръг отзад... поне ако зерга не гледа какво става и не ги дръпне назад.

Link to comment
Share on other sites

Разочарован съм, че има толкова малко анимации. Тоя път са го "претупали" с енджина на играта. За сега съм още на 10та мисия, но съм видял само една от запазените анимации на Близард и тя беше интрото...

Link to comment
Share on other sites

В транзишъните силно подушвам "взаимстване" от Call of Juares, главно в музикалното оформление laughing.gif

 

И сега ако някой ми каже, че Swann от арморито не е ТОЧНО копие на дъртия от OCC Choppers... ХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Отзиви за играта в amazon (или където гледаше единия от аверите ми):

 

1) Disappointing multiplayer play

2) Lack of game balance

3) Only 1/3 of the campaign is included with the first purchase

4) No offline play

5) No LAN play

6) A $60 price tag

 

Как ми се ще да се заям с тоз че е тъп и не разбира и като не харесва подобни игри да не се напъва да ги играе и без това не му се удават, но защо ли да се хабя изобщо.

 

-----------------------------------

 

 

 

Как може най-яките игри да ме дропне не мога да си обясня. Единия тъкмо го бях натиснал, останал без дрони и аз вместо да го довърша пуснах 2 експанда, направих 8 imortala и какво ли не още и мислех да му налетя с цялата тази гадост но отгоре да има и mothership и то ме дропна д**а, другата игра аз вече имам nexus на high mineral field-a, запуснал съм там проби, правя някаква войска и ще пускам още 3-4 gate-a (а от replay-a виждам че той пуска 3ти мародер и дори да дойде с 10+ мародера аз мога да го посрещна подобаващо) и пак ме дропи. А 2 тъпи игри ми взеха хора от copper като ми се наляха рано с маса zealot-и като ботове (хем скаутвах хем не очаквах точно това да направят мамка му). Едната игра ако имах 4ти пилон там щеше да е по-различно но какво да се прави... Като 2та дропа точно на placement игрите... нищо, поне сега ще мачкам малките котенца във silver лигата :)

Link to comment
Share on other sites

В кампанията. Още в самото й начало съм, но ми се струва, че ще бъде доста зарибяваща. За късмет обаче всички се сетиха да ми пращат работа :(

 

Btw, малко е досадно да се играе с диск - друго си е DemonTools - няма шумене, няма зацикляне. Да живеят пиратите! :)

Link to comment
Share on other sites

Малко е тежък момента с липсата на сейв, особено за изръждавели играчи, които се пускат на ХАРД laughing.gif

 

И няма опция излизане от играта, че почва отначало biggrin1.gif

 

Снощи стигнах до мисията, която дава опция да си избереш от два възможни варианта. Между другото - тия зерги много лоши бе ph34r.gif

 

ЕДИТ: Луда хава с тая аркада laughing.gif И как стриптизьорката ще е холограма бе?!?!?! Резил! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Луда хава с тая аркада laughing.gif И как стриптизьорката ще е холограма бе?!?!?! Резил! devil.gif

 

Какво ти пука бе Видене, и без това е в играта няма как да я докопаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...