Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

На обяд се прибрах в нас и пуснах играта - изтегли към 500МБ ъпдейти. След това при опит да се логана, дава, че се прави някаква профилактика и до там. Явно до 2-3 дена ще я пуснат и за Европа. Гледам, че са пуснали всички степени на трудност на АI-то. То май всичко освен сингъл плеър е пуснато вече.

Link to comment
Share on other sites

•Rally points now behave as a move command, instead of an attack move command.

 

Е що беееееееее идиоти. Толкова добре си беше да сложиш rally point но ако има някой кретен по-наблизо да го отстреля не да трябва постоянно да ги бъзикаш. За по-далече е добре наистина да не се зарибяват по тъпотии по пътя но когато е в базата беше много по-удобно да е attack move...

Link to comment
Share on other sites

Е що беееееееее идиоти. Толкова добре си беше да сложиш rally point но ако има някой кретен по-наблизо да го отстреля не да трябва постоянно да ги бъзикаш. За по-далече е добре наистина да не се зарибяват по тъпотии по пътя но когато е в базата беше много по-удобно да е attack move...

Точно така трябва да се държи rally-то. Иначе ако са ти в базата, нормалната ти реакция е да си дал rally някъде назад от тяхната войска, за да не ти освиткат мародерите един по един. Обаче тъй като идиотите излизат един по един и веднага почват да бият, губят 1 секунда минимум преди да ги селектираш и да ги махнеш. Според мен е добра идея.

Link to comment
Share on other sites

Ха! Пуска ме и стигам до логването и аха аха да се логна и ми обяснява че не съм си купил играта. А гледам в акаунта имам ключ за бетата. Явно го третира това като не-бета вече..

Link to comment
Share on other sites

Определено. И да си про геймър май не е леко - да си ЗАДЪЛЖЕН да играеш по 13-14 часа на ден едва ли е най-страхотното нещо на света.

Link to comment
Share on other sites

Определено. И да си про геймър май не е леко - да си ЗАДЪЛЖЕН да играеш по 13-14 часа на ден едва ли е най-страхотното нещо на света.

Аз не мога 3 игри поредни да направя, те по 10 часа нон стоп тренират (за корейците става въпрос). Направо не ми се мисли колко щеше да ми се повръща от старкрафт ако трябваше да правя това :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога 3 игри поредни да направя, те по 10 часа нон стоп тренират (за корейците става въпрос). Направо не ми се мисли колко щеше да ми се повръща от старкрафт ако трябваше да правя това :sick

Аз си правех по 7 часа на ден по едно време. Явно имам по-здрав стомах... (или по-дръпнати очи).

Link to comment
Share on other sites

Преди години бях играл около 12тина часа на първата "Цивилизация"... след като станах ми се виеше свят, едвам стигнах до спирката и се изповръщах яко в едни храсти (тогава бях май 10ти клас и играехме в която зала намерим)

 

А да си програмист в Blizzard (или тестер или нещо друго) не значи че ще се размажеш от играене на последната игра. Точно напротив. Това ти е работата и отделно че се убива всякакъв кеф да играеш след като по цял ден си го бърникал

Link to comment
Share on other sites

С всичко е така - работим по 8-12 часа, спортистите тренират по толкова всеки ден, нищо ново. Иначе доста са нърфнали протосите.

Link to comment
Share on other sites

Иначе доста са нърфнали протосите.

 

Освен че zealot-ите стават по-бавно аз друго не видях. Оправили са малко бъгове само

Link to comment
Share on other sites

Натупаха ме две игри, утепах един пациент и загубих интерес... Май тръпката ми по тази игра е преминала.

Link to comment
Share on other sites

За 1.5 часa изиграх 16 игри-

5 placement победи

1 победа

6 ПОРЕДНИ загуби

4 победи

 

От 16-те игри 10 бяха срещу протос, 2 срещу зерг и 4 срещу теран. Всичките ми загуби без една бяха от протос.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...