Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Започнах Metro 2033 и от самото начало имам чувството, че всички суперлативи, които съм чувал за играта, са заслужени. Жалко само, че не е open world. 

Link to comment
Share on other sites

Дам, и втората е брутална :)  Ако направят и по Метро 2035 някаква ще избият рибата.

 

Аз се чудя дали да си купувам no man's sky и социалният ми живот да приключи :D 

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си я купя като видя няколко ревюта. Но тъй като смятам да си взема PS4 като излезне VR-а, се чудя дали да я взема за PC или да изчакам да си взема PS4.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Аз я пуснах за малко и откарах 6 часа. Верно, че не излезнах от слънчевата система, в която ме пусна и обикалях само луните и околните планети, но ми се струва, че ще е страшно еднотипна.

Link to comment
Share on other sites

Аз NMS не мога да повярвам колко скапано ми върви, при това на 1366х768 всичко medium. Скайрима ми хвърчи на high 1920x1080, а това ако - сече та си е*е макята... Това си е един ужасен конзолен порт...

Link to comment
Share on other sites

Аз я свалих от АРЕНА-та, за да не се набутвам 120лв за нещо, което дори не съм виждал.

 

Компютъра ми изобщо не е първа младост. E8200 и AMD 7850 с 6ГБ РАМ.

 

Играх 6 часа на Medium, 1680x1050, писна ми. Спрях я и на следващия ден като я пуснах едва навигирах в менюто. За игра и дума не можеше да става. Само звуците вървяха нормално. 1-2 фрейма на 2-3 секунди. Трябваше да излезна с ALT+F4, защото менюто не се отваряше. И не беше проблем с фрейм дроп заради слабата машина, защото хард-а нямаше активност, а дори като погледнех в земята или забиех нос в някоя стена/скала, фреймовете пак бяха супер ниски.

Или е проблем с начина, по който играта обработва информация, придобита при предишна игрова сесия, или е проблем с пиратският релийс, който съм свалил.

Link to comment
Share on other sites

На GTX 970 с 16 гиги рам и няква набухана I7ца пак върви куцо. Оптимизацията я няма никаква. Ако беше мулти и шанс да се играе екипно, щяха да изтрепят рибата. В сегашният си вид само големите цикльори ще играят, а ина тях ще им омръзне.

 

Ангеле на няколко места Sean Murray казва, че играта ще е мулти, но шанса да срещнеш някой е почти 0.  

 

Link to comment
Share on other sites

И как присъствието на друг играч прави играта мултиплейър? :) Нали трябва да има някаква интеракция между двамата. Без интеракция, дори и да виждаш някой е все едно и също. Все едно виждаш корабите на NPC-тата, които кацат по outposts. Даже NPC-тата са по-добре, защото можеш да търгуваш.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Разцъках няколко часа, засега ми харесва, но подозирам, че рано или късно "механиката" на мисиите (разпитай този, убий онези, разруши това-онова, за да накараш еди-кой си да се появи) ще ми досади.

Link to comment
Share on other sites

На мен доста плютата Quantum Break ми хареса. Добра графика, сюжет - става, но най ме грабна идеята за манипулирането на времето. Дизайнът на някои нива беше уникален.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, но онзи ден изиграх най-накрая Alice madness returns

 

Alice_madness_returns_cover.jpg

 

 

Еми човек няма такъв арт на нива, геймплей, музика врагове и какво се сетиш. Просто няма слабо тази игра. Все едно за първи път играех DMC.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Рано или късно някой, някъде ще направи нещо, което да върне славата на Privateer, Freelancer, Tie Fighter и X wing.... Имайте търпение.

 

Само дано тогава не сме вече за постоянно с VR каски на главата и джойстици в ръцете.... :laughing:  

 

Като гледах това и си мислех как може всяка планета да се направи като света на Far Cry 4.... Лудница...

Link to comment
Share on other sites

Рано или късно някой, някъде ще направи нещо, което да върне славата на Privateer, Freelancer, Tie Fighter и X wing.... Имайте търпение.

 

Само дано тогава не сме вече за постоянно с VR каски на главата и джойстици в ръцете.... :laughing:  

 

Като гледах това и си мислех как може всяка планета да се направи като света на Far Cry 4.... Лудница...

 

То има нов Descent, не знам дали си видял.

http://store.steampowered.com/app/360950/

 

Относно другите, реално желанието да се направи Freelancer продължение подтикна всичките тия космически игри, които излезнаха по едно и също време. А за VR-а и X-wing, това видял ли си го?

 

https://youtu.be/-R1kOWgBxW4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...