Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Когато имаш "достъп" до много по-голям кръг хора, съответно и рисковете нарастват, това е положението. Същото е и когато си на стадион с 30000 души спрямо място (заведение?!) с 30. 

Нали знаеш, че съдиите и футболистите ядат основно бой в малките дивизии, където хората са 100 - на човека макс.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Когато имаш "достъп" до много по-голям кръг хора, съответно и рисковете нарастват, това е положението.

 

Именно това имах предвид и аз. И като няма контрол от родителите - ето какво може да се случи. А и не само това, има хиляди "лоши" опции, не напразно цели отдели дебнат за педофили и други видове престъпници онлайн... 

 

А предвид, че бащата вече е написал във ФБ траурен пост и то в деня на погребението е показателен. Напълно изтървана работа. Ще имаш ти профил и няма да знаеш, че детето ти има 3000 потенциални идиота в листата си и няма да реагираш много преди да стигнат подобна цифра... Еми или неграмотност или откровено невежество и тотално непознаване на съвременните опасности.. 

 

Асене - това пък какво общо има? То на всеки селски мач има бой, но какво от това? Мислиш, че на ЦСКА - Левски няма? Винаги има. Просто биещите се дебили са нищожна цифра в сравнение с общата посещаемост. 

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш, че съдиите и футболистите ядат основно бой в малките дивизии, където хората са 100 - на човека макс.

Еми събери 200 човека и вече ще има и смъртни случаи :D . Нали за това ставаше дума - относително и сравнение на вероятности. И с 10 човека може да стане бой, и с двама. Но пък вероятността е много по-голяма на мач с 100 души отколкото на улицата с 1000 обикновени хора.

При психопатите нали предоплагаме, че са равномерно разпределени уж, и особено при такава голяма разлика в бройката между реални и виртуални познати, рисковете са различни, макар че одеве нещо и аз се огелпих докато размишлявах и бях казал, че е все едно. Все едно е при наличие на определени условия (други фактори), които в случая правят нещата цветни, а не черно-бели.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Теди, то си има статистика за тая работа, брат... Макар за мен да е безсмислено лесно може да се види честотата на подобни случаи преди социалните мрежи, сладурчета и флирт4ета... Да не споменавам комунизма пък, когато именно на тази възраст съм оставал с приятели почти до полунощ на улицата без грам страх и притеснения от страна на родителите или от моя страна. Само погледни бройката на опържените по ЖП коловозите заради селфита например. И то само последните 2 години. Какво изобщо има да говорим?!?

 

Живеем в коренно различни времена, съвсем други условия и тонове повече опасности. Респективно трябва да сме изключително внимателни за децата си. Отдавна фунийката не е най-опасното нещо за тях. 

Link to comment
Share on other sites

Фунийката даже е безопасна  в сравнение с идиотите и откачалките, които има сега. Не се знае кога на някой ще му пипатка бушона щото е друсал некво бяло лайно.

Link to comment
Share on other sites

уфф!

пак са обърках да проверявам кво има в мойта тема.

пак едни и същи хора и едни и същи лакърдии.

 

п.п. пак уффф. аз съм бил 5 страници назад.

Link to comment
Share on other sites

уфф!

пак са обърках да проверявам кво има в мойта тема.

пак едни и същи хора и едни и същи лакърдии.

 

п.п. пак уффф. аз съм бил 5 страници назад.

Темата е малко по-моя :shy: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гореписаното само иде да рече, че ако се бяхте явили на конкурс за смотани, щяхте да вземете второ място, щото наистина сте много смотани.

Link to comment
Share on other sites

Гореписаното само иде да рече, че ако се бяхте явили на конкурс за смотани, щяхте да вземете второ място, щото наистина сте много смотани.

Е, айде ся, можеше и малко по-оригинално от тва.. :) Затова ти давам "второ място".

Link to comment
Share on other sites

.... заради жени.

Кво ли щеше да е, ако те бяха погнали заради мъже....

Представи си само как те гони банда разлютени стръвни гейове, щот мъжете им си падат по теб....

Link to comment
Share on other sites

Кво ли щеше да е, ако те бяха погнали заради мъже....

Представи си само как те гони банда разлютени стръвни гейове, щот мъжете им си падат по теб....

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кво ли щеше да е, ако те бяха погнали заради мъже....

Представи си само как те гони банда разлютени стръвни гейове, щот мъжете им си падат по теб....

 

По същия начин си го представям.

Link to comment
Share on other sites

Кво ли щеше да е, ако те бяха погнали заради мъже....

Представи си само как те гони банда разлютени стръвни гейове, щот мъжете им си падат по теб....

Горната картинка ме накара да се изхиля с глас... в офиса...

 

И за да не съм off:

 

Сълзите на Гадо карат и най-клеясалия и ръждясал болт да се развърти. За съжаление Гадо никога не плаче!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...