Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

Ще се пробва задължително!

Работи,на Галакси S4 проверено от мен.Преди пътувах много по работа и го ползвах доста...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

За Габрово през Хисар! Верно ли?Нокията ме е набурвала в такива трапове покрай Тервел....5км час и нещо. Но е по-добре от iGo, което ако не гледах пътя, отма б1х се хвърлил в нивата. Отклонение което го няма от мин. 10 години!

Не ПРЕЗ а покрай. Т.е. тръгваш през Труд, Графа, Песнопой, Баня, Дунавци, Шипка...

 

Галине, това, което ми го описа ме разби от смях. Верно пътя е уникален. Ако някой ден реша да ходя до някое такова място определено ще ти се обаждам... Иначе и sygic единия път се опита да ме прекара от едни места, хубаво че успях да обърна. На 3 пъти упорито се мъчеше да ме прекара през някакъв проход, за който дори не бях чувал. Накрая го изключих и започнах да питам хората накъде да карам и се оправих.

 

На 2 пъти sygic яко ме изнерви - единия път реши да ме прекарва през въпросния проход и някакви черни пътища (по които според думите на един местен минавали разни offroad-ъри и моторджии), а втория път реши да ме забие през центъра на Казанлък...

Link to comment
Share on other sites

Ей, сега като се замисля, вчера, минавайки през Велинград, в един момент ме отби през вътрешни улички, но късно се усетих. Изкара ме от главния път на града и ме прекара през 3-4 малки улички, незнайно защо и после пак ме изкара на главния път.

Link to comment
Share on other sites

Ами, не че нещо, ама всеки има глава на раменете, не мисля, че е необходимо 100% да се вярва на навигацията...Аз лично я ползвам само за помощник и ориентир...и то понякога...И когато ще пътувам винаги си проверявам предварително пътя и питам познати дали са ходили в района за да имам едно наум...

В крайна сметка, мисля че гугъл дава най-краткия път по подразбиране, но пък винаги има и предложен друг маршрут.

Link to comment
Share on other sites

Не ПРЕЗ а покрай. Т.е. тръгваш през Труд, Графа, Песнопой, Баня, Дунавци, Шипка.....

А, така съм съгласен. Някой навигации отдават голямо внимание на настройката 'най-бърз или най-кратък път'. За Търново разликата е къмто 30-40км в полза на второто и 30-40мин в полза на първото :-)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Винаги е забавно да почетеш малко из коментарите под подобни статии, без значение дали става дума за Samsung vs Apple или BMW vs Audi. :)
 
П.П. ...а накрая диалозите почти винаги завършват с капс лок. ;)
 
 

 

Alexander Dimitrov
Да го духате.... Ябълката е номер 1....!!!!!!

.

Отговор · 11 · 22 февруари 2016 г. 12:22
Константин Александров ·
Да ама го духаш ти комплексар. Имам и айфон и самсунг. На умрелия айфон 6с само ми се обаждат щото той друго не може.

.

Отговор · 14 · 21 часа
Alexander Dimitrov
Що не хванеш да си го начукаш бе лайняр....!

.

Отговор · 1 · 21 часа
Sarah Anthony
Константин Александров ДА ЕБА МАЙКАТА ТИ СЪБОРЕНА ДА ИМА ГОЛЯМ ПРОФЕСОР СТАНА БЕ? ПЕДЕРАСС НА ВСЯКА МАНДЖА МИРОДИЯ а? НА ВСЕКИ ОТОВАРЯ СПЕЦИАЛИСТА ПУ ДА ЕБЕШ МАМА СИ В УСТАТА ДА ЕБЕШ ЛАЙНАР НИЩО НЕ ЗНАМ КОТ СИ ПРОЧЕЛ ИЗ ИНТЕРНЕТ !!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Малко обърках копи-пейста, но го оправих. :)

Тука просто няма как да се получи това - контингентът ни е възпитан и интелигентен, а модераторите са едни такива милички... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак пълна глупост е тая статия. Сравнява се телефон, който никой не е държал за повече от 15 минути, с телефон от миналата година....
Да не говорим, че LG G5 също изглежда обещаващо.

Link to comment
Share on other sites

Ти за интересна и фактически коректна ли я намираш??

 

Намирам я просто за статия - а ти на каква база я квалифицираш, имаш двата телефона ли? 

Link to comment
Share on other sites

Намирам я просто за статия - а ти на каква база я квалифицираш, имаш двата телефона ли? 

 

На базата, че е напълно неинформативна и прави никому ненужно сравнение.

Да. Имам и двата телефона. Не виждам това какво значение има?

Дори и да ги нямах, пак щях да знам това, което пише в статията дори и без да я чета.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно? И кога ги купи? Дай една седмица насам да я разгледаме тогава.

 

И двете статии са достатътчно информативни според мен и твоите квалификации грам не ме интересуват. Някак си съм много по-склонен да вярвам на авторите отколкото на тебе.  Разбира се това е мое мнение. 

Link to comment
Share on other sites

Вчера го купих.

 

Знаеш ли кое е най-тъжното?

Че питаш мен дали имам двата телефона, а явно не се замисляш, че ония дето е писал и двете статии - също няма единия.

Аз мога да напиша статия: "С какво Alcatel OT511 е по-добър от LG G4." Това, че имам/съм имал и двете устройства прави ли статията по какъвто и да е начин полезна? Ми не. Напълно безполезна е.

Подобни статии "С какво S7 е по-добър от 6S, който е на почти една година" са направени само, за да кликат разни хора, да се подклажда хейтърството и коментарите под статията, и да не получават никаква информация.

 

Ако чааааааааак толкова те интересува с какво единия е по-добър от другия, можеш да отвориш 4 видеа, да погледнеш hands-on на S7 и да си прецениш за себе си. Защото част от функциите в S7 дори не са споменати в тия грандиозни статии. И знаеш ли какво друго? По показателите изброени в тия статии, LG G5 е по-добър и от двата, но не се споменава, защото LG/Sony не е толкова известно име в Андроид средите, колко е Самсунг (по незнайно каква причина) и няма да предизвика хората да цъкнат на статията и да четат, докато се отчита display time на банерите по края.

 

Голям процент от потребителите асоциират Андроид с Галакси серията, без да забелязват, че Самсунг се състезават с Apple без да обръщат внимание на конкуренцията от Андроид производители, която се опитва да въвежда иновации за сметка на еднотипните Галаксита. За първото е показателна нереално високата цена на S6, която е такава само, за да е скъпо устройството и да е по-желано от комерсиално настроените потребители, а за второто са показателни ниските продажби на S6/S6 Edge. За еднотипното е доказателство фактът, че половината презентация на новото им устройство беше ефекти във VR, а другата им половина беше Марк Зукабърг, който говореше за Окулус и Фейсбук (и Самсунг Gear VR малко). Те просто нямаха с какво да си запълнят 30-40 минути. Казаха, че са сложили SD карта, която махнаха преди 1 година. Казаха, че направили по-голяма батерия. Казаха, че камерата не стърчала вече толкова отзад и казаха, че добавили още пиксели, като (потвърждавайки думите ми от по-горе за съревнованието) през цялото време правеха сравнение на тяхното ново устройство с iPhone 6S Plus, което е направо жалко. И става още по-жалко, като се вземе под внимание фактът, че имаше много по-добри устройства от iPhone 6S Plus миналата година специално като камера - Sony Z6, LG G4, Nexus 6P.

Така че, чети си там платените статии с подбрана и необективна информация, но не ми обяснявай ако обичаш, как аз нищо не съм знаел по темата и трябвало да имам всичките устройства на света, за да си казвам мнението.

Link to comment
Share on other sites

Приордърите за Galaxy S7 започнаха. Цените са $400 (канадски) за S7 32GB с двугодишен договор или $900 без договор, а S7 Edge 32GB върви за $500 с двугодишен договор или $1000 без договор. И двата телефона пристигат с безплатен Gear VR, ако се поръчат до 7 март. Продължавам да се чудя. :)

Link to comment
Share on other sites

Не си заслужава само зради очилата. Gear VR е $100 сам по себе си. Освен това има и други алтернативи като ViewMaster на Google и Mattel. Изчакай го ако не бързаш, пък ако в крайна сметка решиш да го вземеш, след 2 месеца цената ще е паднала и ще можеш да купиш телефона и каската за същите пари.

Link to comment
Share on other sites

Вчера го купих.

 

По показателите изброени в тия статии, LG G5 е по-добър и от двата, но не се споменава, 

 

Така че, чети си там платените статии с подбрана и необективна информация, но не ми обяснявай ако обичаш, как аз нищо не съм знаел по темата и трябвало да имам всичките устройства на света, за да си казвам мнението.

 

Вчера купи S7? Нещо не ти се връзва - нали уж няма никой още? Аз искам да го видя при това положение. 

 

Това показва и колко си прочел статиите или поне пуснатата от мен. Още ПЪРВОТО й изречение - There’s little question that the LG G5 was the most innovative smartphone unveiled on press day at this year’s Mobile World Congress trade show. Оттам нататък ми е ясно колко е обективно твоето мнение по въпроса, след като явно нищо не си прочел, но раздаваш етикети. И съответно то нищо не значи за мен лично. 

 

Никъде не съм казвал, че нищо не знаеш по темата. Но не може, пардон - не е редно, да раздаваш наляво надясно разни генерални квалификации. Както ти казах, твоето мнение нищо не значи за мен лично. Защото откак взе някакво LG  навсякъде се опитваш да обясняваш как LG е едва ли не най-доброто, навремето същото беше с онова HTC, което далеч не беше най-доброто, утре може да е SONY и т.н. И разбира се, че трябва да имаш устройствата или поне да си бил на някоя презентация, че да пипнеш и огледаш на живо, за да имаш някаква реална представа. Мнения по клипчета от ютюб знаем до какво водят обикновено... А аз ще си чета каквото си искам и не си ти човека, който ще ми казва тъпо ли е или не. В смисъл според тебе може да е, но дотам.

 

Аз лично съм изключително доволен от времето си с Галакси, както и милиони други потребители. Милиони са и другите, които са доволни от ябълките. Откакто съм с NOTE обаче, не се виждам да се върна на Галакси. Просто ЗА МЕН той е идеален и буквално не виждам какво още би ми трябвало в един телефон. Просто и да го има, аз вероятно няма да го ползвам и ако някой ден сменям телефона, най-вероятно ще е с нов NOTE. Такава е позицията ми към този момент. Това последното го казвам, за да не си въобрзяваш, че съм хукнал да защитавам Галакси непременно.  

 

==========================

 

Момчиле, не забравяй като вземеш S7  да раздуеш, брат...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах презентацията на С7. Мисля, че на хартия е по-добър от новото ЛГ. Ще видим като излезнат ревютата.

Link to comment
Share on other sites

Вчера купи S7? Нещо не ти се връзва - нали уж няма никой още? Аз искам да го видя при това положение. 

 

Това показва и колко си прочел статиите или поне пуснатата от мен. Още ПЪРВОТО й изречение - There’s little question that the LG G5 was the most innovative smartphone unveiled on press day at this year’s Mobile World Congress trade show. Оттам нататък ми е ясно колко е обективно твоето мнение по въпроса, след като явно нищо не си прочел, но раздаваш етикети. И съответно то нищо не значи за мен лично. 

 

Никъде не съм казвал, че нищо не знаеш по темата. Но не може, пардон - не е редно, да раздаваш наляво надясно разни генерални квалификации. Както ти казах, твоето мнение нищо не значи за мен лично. Защото откак взе някакво LG  навсякъде се опитваш да обясняваш как LG е едва ли не най-доброто, навремето същото беше с онова HTC, което далеч не беше най-доброто, утре може да е SONY и т.н. И разбира се, че трябва да имаш устройствата или поне да си бил на някоя презентация, че да пипнеш и огледаш на живо, за да имаш някаква реална представа. Мнения по клипчета от ютюб знаем до какво водят обикновено... А аз ще си чета каквото си искам и не си ти човека, който ще ми казва тъпо ли е или не. В смисъл според тебе може да е, но дотам.

 

Аз лично съм изключително доволен от времето си с Галакси, както и милиони други потребители. Милиони са и другите, които са доволни от ябълките. Откакто съм с NOTE обаче, не се виждам да се върна на Галакси. Просто ЗА МЕН той е идеален и буквално не виждам какво още би ми трябвало в един телефон. Просто и да го има, аз вероятно няма да го ползвам и ако някой ден сменям телефона, най-вероятно ще е с нов NOTE. Такава е позицията ми към този момент. Това последното го казвам, за да не си въобрзяваш, че съм хукнал да защитавам Галакси непременно.  

 

Ама ти си страшен буквалист бе?

 

Аз не съм ти казал дали да четеш или не статията.

Аз просто казах моето лично мнение, че статията е напълно неинформативна и може да се кара и без нея.

Ти каквото си искаш прави, но спри да ми оспорваш мнението постоянно. Моето има същата тежест и значение като твоето и съм свободен да си го споделям.

 

А не се ли замисляш, че е нормално да защитавам покупката си щом съм я направил? Защо си решил, че ще взема по-гадно устройство, при положение, че са на една и съща цена. И да - на много места камерата на LG-то в ръчен режим е дадена като най-добра от миналогодишните модели. Факт, който след 4 месеца ползване мога да потвърдя и от първа ръка. Спор, който нямам намерение да водя отново, защото предния път на моите аргументи и доказателства, ти отговаряше с биене в гърдите и викане на "АЗ".

 

Фактите няма да се променят ако аз съм човекът пипащ устройството. Функциите няма да се променят. Иновациите няма да се променят. Ще се промени само усещането в ръката ми, което аз изобщо не коментирам. Самсунга изглежда солидно и добре направено устройство.

 

Аз и не обсъждах самите устройства, а идеята зад сравнението им.

 

Като сравняване на моята кола с Audi A5 от тая година. Може да се направи, но кому е нужно?

Link to comment
Share on other sites

 

Ти каквото си искаш прави, но спри да ми оспорваш мнението постоянно. Моето има същата тежест и значение като твоето и съм свободен да си го споделям.

 

А не се ли замисляш, че е нормално да защитавам покупката си щом съм я направил? Защо си решил, че ще взема по-гадно устройство, при положение, че са на една и съща цена. И да - на много места камерата на LG-то в ръчен режим е дадена като най-добра от миналогодишните модели. Факт, който след 4 месеца ползване мога да потвърдя и от първа ръка. Спор, който нямам намерение да водя отново, защото предния път на моите аргументи и доказателства, ти отговаряше с биене в гърдите и викане на "АЗ".

 

Ще оспорвам каквото и когато реша. И тук мое мнение няма, а твои квалификации срещу чужди статии, тоест срещу нечии други мнения. И за мен със сигурност тези чуждите мнения имат много по-голяма тежест от твоето - ето това е моето мнение. Нещо неясно се изразявам ли?

 

Това със "защитаването на покупката" ясно показва само едно - каквото си си купил ТИ е най-добро и ще вентилаторстваш до края на света да убеждаваш всички в това. Да ти е живо и здраво мнението, съответно. Изобщо не ме интересува лично мен LG, нито има знам моделите, нито ги поглеждам, нито се виждам да го направя в близкото бъдеще. Не знам какви фантастики те гонят, но аз не съм спорил с никого на тема камера на LG, който не съм виждал дори, така че или си измисляш нещо или пак ме бъркаш с някой друг...

 

И няма нужда да ми се обясняваш, още по-малко пък наклон да ми даваш какво да правя и да не правя. Повече време няма да губя във вентилаторстване, даже ме е яд за дотук загубеното. Нищо няма да промениш в моето мнение, нито пък аз ще променя представите ти как LG бил най-добрия телефон. В смисъл да не припомням пак същата история с HTC. Ще очакваме какъв ще е следващия телефон, който ще си купиш, който пак ще бъде обявен за най-добър в света от ... теб.   

Link to comment
Share on other sites

Ще оспорвам каквото и когато реша. И тук мое мнение няма, а твои квалификации срещу чужди статии, тоест срещу нечии други мнения. И за мен със сигурност тези чуждите мнения имат много по-голяма тежест от твоето - ето това е моето мнение. Нещо неясно се изразявам ли?

 

Това със "защитаването на покупката" ясно показва само едно - каквото си си купил ТИ е най-добро и ще вентилаторстваш до края на света да убеждаваш всички в това. Да ти е живо и здраво мнението, съответно. Изобщо не ме интересува лично мен LG, нито има знам моделите, нито ги поглеждам, нито се виждам да го направя в близкото бъдеще. Не знам какви фантастики те гонят, но аз не съм спорил с никого на тема камера на LG, който не съм виждал дори, така че или си измисляш нещо или пак ме бъркаш с някой друг...

 

И няма нужда да ми се обясняваш, още по-малко пък наклон да ми даваш какво да правя и да не правя. Повече време няма да губя във вентилаторстване, даже ме е яд за дотук загубеното. Нищо няма да промениш в моето мнение, нито пък аз ще променя представите ти как LG бил най-добрия телефон. В смисъл да не припомням пак същата история с HTC. Ще очакваме какъв ще е следващия телефон, който ще си купиш, който пак ще бъде обявен за най-добър в света от ... теб.   

 

Говориш глупости и преекспонираш за пореден път.

А това за камерите и как не си оспорвал - не те ли е срам да го казваш? Че те 4 страници се изписаха в обясняване как СОНИ имали най-хубавите камери, защото били СОНИ, а не по друга причина и другите производители изобщо не можели да им стъпят на малкия пръст.

 

Аз изобщо нямам намерение да те убеждавам в каквото и да било. Точно теб дето знаеш всичко за всичко.

Link to comment
Share on other sites

на мен съвсем леките промени в дизайна ми харесват, добавянето на SD слот е нещо което трябваше и миналата година да е факт... не е лошо, но е крайно време да се вземат по-смели стъпки в андроид средата, вече имаме концепция за win10 телефон с докинг станция, монитор, и периферия, време е това да се предлага и за Android , не виждам защо Samsung не го предлагат - каква е пречката

Link to comment
Share on other sites

  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...