Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

На 4-ката уж е на екрана или поне там ми го поиска - може да съм сбъркал. И меко казано не работи добре, та в момента, в който го пробвах го елиминирах завинаги. 

Мой приятел плаща безконтактно с телефона си от много много време, не помня точно какъв беше, но от него знам ,че е безкрайно удобно. Други подробности не сами известни. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Е как ще не е по-голяма? :D 1см отгоре е на физически размер и 1" на екран. Невъзможно за работа с една ръка, което за мен е огромен минус.

Не съм казал, че не е по-голям :)

За мен плюса е по-големият екран, S7 edge-а даже леко ме дразнеше в началото защото е по-малък от Note 4-ката ми :))

Link to comment
Share on other sites

За мен плюса е по-големият екран, S7 edge-а даже леко ме дразнеше в началото защото е по-малък от Note 4-ката ми :))

 

Всичко по-малко от този ПЕРФЕКТЕН размер ми се види въшка... 

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал, че не е по-голям :)

За мен плюса е по-големият екран, S7 edge-а даже леко ме дразнеше в началото защото е по-малък от Note 4-ката ми :))

 

По-малък е с 0.2"...... Ти верно ли ги усещаш?

Link to comment
Share on other sites

По-малък е с 0.2"...... Ти верно ли ги усещаш?

След 2 години с Ноута, усещах ги в началото. Може би едж дисплея допринася към това също

Липсва ми и писалката на ноута, много полезна екстра е.

Link to comment
Share on other sites

Установих преди няколко дни още една МЕГАдебилщина в петицата - не знам кой урод е решил да премести тонколоната от гърба на апарата на дъното на апарата, но искам да го набия на кол! Колосална тъпотия и малоумие! 

Link to comment
Share on other sites

Установих преди няколко дни още една МЕГАдебилщина в петицата - не знам кой урод е решил да премести тонколоната от гърба на апарата на дъното на апарата, но искам да го набия на кол! Колосална тъпотия и малоумие! 

Няма вече телефони с говорители на гърба на апарата. А и промяната е логична, защото гърба на апарата е много по-лесен за блокиране от дъното.

Link to comment
Share on other sites

Точно обратното! В момента, в който хвана телефона нашироко заради игра или клип и пръста ми блокира колоната, като я заглушава почти на 100%! Тази идиотщина е влудяваща!!! А колона на гърба е перфектна в такива ситуации, защото шепата на ползващия се превръща в естествен отразител на звука директно към него. Промяната е тотално Алогична дебилщина!

Link to comment
Share on other sites

Прав си за играта на игри. Затова вече им слагат стерео говорители.

Обаче ако ти е в чанта или джоб, гърба се блокира много по-лесно от долната част. На мен лично ми е по-важно да го чуя как звъни, отколкото да не ми пречи докато гледам видео. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
3 hours ago, Godfather said:

Wow! :)

 

Уникално... Все се чудех какво ще измислят да направят дисплеите още по-големи... Само с тая ценичка малко леко лопатата е зад врата... Но така или иначе ако стигнем до такива машини, те ще са вече второ или трето поколение. Хем ще се доизчистят от евентуални проблеми. 

Ангеле, верно ли бе... Очаквам да измислиш по-голям преден екран или направо превъзхождащо инженерно решение...  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Нещо не мога да ти хвана коментара. Какво не си доволен пак?

 

Аз да съм недоволен? Откъде го реши това... Просто меко казано ти се чудя как тръгна да раздаваш оценки за нещо, което не само е уникално, но и още не е излезло на пазара... 

Link to comment
Share on other sites

Оценки раздавам? Защото съм казал какво не му е наред? Не е нужно да е излезнало на пазара, за да се види, че екрана е малък.

Ти може да си гледал само едно клипче, но аз гледах цялото събитие. 4" екран на толкова голямо устройство просто не изглежда както трябва и е прекалено малък като цяло в днешно време.

 

Никой не обсъжда дали е уникално, тъпо и разни други квалификации, които ти някак явно си прочел в мнението ми.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, w00x said:

Оценки раздавам? Защото съм казал какво не му е наред? Не е нужно да е излезнало на пазара, за да се види, че екрана е малък.

Ти може да си гледал само едно клипче, но аз гледах цялото събитие. 4" екран на толкова голямо устройство просто не изглежда както трябва и е прекалено малък като цяло в днешно време.

 

Никой не обсъжда дали е уникално, тъпо и разни други квалификации, които ти някак явно си прочел в мнението ми.

 

Аз пък мога да кажа маса неща относно колко точно отличен е свития екран, който се ползва само при говорене, но се въздържам. Както ВИНАГИ пропусна да кажеш "според мен" като раздаваш оценки. Защото пък според мен устройството изглежда отлично и няма (поне на първа взгляда) НИЩО, което да не му е наред. 

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че ако имаше същия телефон за същата цена, но с по-голям екран отпред, ти щеше да кажеш "аа, не не, махайте го тоя големия, 4" екран ми стигат"?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, w00x said:

Искаш да кажеш, че ако имаше същия телефон за същата цена, но с по-голям екран отпред, ти щеше да кажеш "аа, не не, махайте го тоя големия, 4" екран ми стигат"?

 

Никакъв шанс да се получи в този вариант без значение цената. Ако разбира се помислиш малко. 

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли?

Ти изгледа едно клипче и стана мега запознат с цялата концепция. А другите 2 фирми, които имат сгъавеми телефони с edge-to-edge екрани на предната страна? Или на тях не си казал, че няма никакъв шанс да се получи?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

Ти сериозно ли?

Ти изгледа едно клипче и стана мега запознат с цялата концепция. А другите 2 фирми, които имат сгъавеми телефони с edge-to-edge екрани на предната страна? Или на тях не си казал, че няма никакъв шанс да се получи?

 

В геометрията има някои правила, които няма как да се изменят. Повече глупости не ми се слушат - виждам, че тръгна внтилатора, както винаги на празен ход. МИСЛИ ти казах! Като го направиш тоя екран по-широк какво ще стане като го отвориш!!!!

Link to comment
Share on other sites

Геометрията?

Същото, каквото става и сега. Просто екрана на предната страна на телефона ще покрива по-голяма площ от сегашния вариант, а няма да изглежда като Nokia 9110 Communicator

Ти май не си сигурен за какво говорим.


Да се хванем на бас, че следващите поколения ще са с по-голям екран отпред искаш ли?
Щом ГЕОМЕТРИЯТА, а не друго, е причината - няма начин да загубиш. Освен ако не се променят геометричните теореми.

Link to comment
Share on other sites

Приятелю, не успя ли толкова години да разбереш, че не съществува начин да не съм точно от обратната страна на твоя прогейджендър метросексуален вкус или каквото точно е там - за мен е непонятно. На мен пък точно това ми харесва, защото знам колко е удобно, особено пък при наличието на двойна дебелина, да не говорим за тежестта. Но пак ти казвам - абсолютно безсмислено е да ти обяснявам съображенията си. Ти никога не си боравил с телефон, камо ли подобен на строеж например, на къра, край или във река, на опасни и мръсни места, близо до мръсна и дълбока вода, бетон, кал - накратко местата, където всяко изпускане е последно. Точно пък тази му прилика именно с Нокия на мен много ми харесва. И е измислен отлично - дано и така работи, туй предстои да видим. 

Междувременно след като си по-велик явно от инженерите на Самсунг - защо по дяволите си губиш времето тук в кол център, а не работиш директно за тях за десеторни пари, може би и повече? 

И ми търси още ДДР2 рам като тоя дето ми продаде :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, RaptoR said:

Приятелю, не успя ли толкова години да разбереш, че не съществува начин да не съм точно от обратната страна на твоя прогейджендър метросексуален вкус или каквото точно е там - за мен е непонятно. На мен пък точно това ми харесва, защото знам колко е удобно, особено пък при наличието на двойна дебелина, да не говорим за тежестта. Но пак ти казвам - абсолютно безсмислено е да ти обяснявам съображенията си. Ти никога не си боравил с телефон, камо ли подобен на строеж например, на къра, край или във река, на опасни и мръсни места, близо до мръсна и дълбока вода, бетон, кал - накратко местата, където всяко изпускане е последно. Точно пък тази му прилика именно с Нокия на мен много ми харесва. И е измислен отлично - дано и така работи, туй предстои да видим. 

Междувременно след като си по-велик явно от инженерите на Самсунг - защо по дяволите си губиш времето тук в кол център, а не работиш директно за тях за десеторни пари, може би и повече? 

И ми търси още ДДР2 рам като тоя дето ми продаде :laughing1:

 

Не говорим за твоите съображения. Говорим вече за това дали е ГЕОМЕТРИЧНО възможно.

Точно пък на строеж, покрай водоем и т.н., тоя телефон няма как да вирее. Първо, защото е по-голям и тежък. Второ, защото рамките са прекалено големи и отнема прекалено усилие да се стигне до ръба на малкия екран отпред. Ако беше по-голям, можеше и да ти свърши работа, но в случая, дори долните икони са прекалено далеч от ръба за удобна работа. Трето, защото едно изпускане и е до там. Няма кейс, няма протектор на екрана и е значително по-тежък.

 

Ти май тотално изпусна нишката на дискусията? Никъде не съм казал, че АЗ мога да го направя по-добре. Казах, че С ВРЕМЕТО ще става по-добре, на което ти каза, че "това няма как да се случи, защото - геометрия". Това, че САМСУНГ не са направили нещо, не означава, че то е невъзможно, нали?

 

Xiaomi май не са разбрали, че ГЕОМЕТРИЯТА не позволява екраните от предната страна да са по-големи.

 

 

Huawei

LG

aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9M

и ZTE - също.

 

aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS8z

 

 

До края на годината ще излезнат още сгъваеми телефони. Най-вероятно още следващия месец. Като се появи такъв, с по-голям преден екран от този на САМСУНГ-а, на пук на всички ГЕОМЕТРИЧНИ закони, ще очаквам извинение. Надали ще го получа обаче.


И не работя в кол център.

Link to comment
Share on other sites

  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...