Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Момци има ли начин да се ползва Spotify premium без да се плаща?Апк-че на някой да му се намира подходящо излекувано...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Mikrosoft платиха на Adobe да правят само версии за windows и някъде май още на 2.х спряхa поддръжката. Или по-точно за  >=4 версиите няма флаш. Най много да си го намериш някъде на apk и да си го сложиш.

УРА! Тъпо от страна на Майкрософт да го направят това, като че ли флаша е някаква огромна ценност, а всъщност е най-вредното парче софтуер за което се сещам. Сега ще се накефя всички десктопи освен Windows да престанат да работят с малоумния адобски софтуер - и MacOS и Linux и youtube щат не щат да разкарат флаша от страницата си и да се свършва, че не мога да ги трая

Link to comment
Share on other sites

Че е тъп, тъп е флаша, обаче както казваш ти някои сайтовете без флаш не могат.

Доколкото знам го има в Лисицата за Android, но така и нямам време да се заиграя с телефона, за да разбера дали е вярно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Понеже нямам много време и желание да се базикам с телефони в последните години та искам да попитам тук някой който е по-наясно: Аз съм с LG Prada 3.0 понеже ми харесва визията, обаче тъй като е по-старо моделче и версията на Android се ъпдейтва до 4.0.4. Та искам да попитам ако по някакъв начин си сложа по-нова версия на Android-а дали ще лагва и бъгва според вас? Те доста по-тежки ли са? 

Link to comment
Share on other sites

По принцип новите версии са по-леки, разгледай в хда форума за подходящ за теб ром. В коментарите на съответният ром ще видиш и как се държи 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хората дето не сме си руутвали телефоните ще изчакаме официалния ъпдейт

 

Aко нямаш някакви конкретни оплаквания от стоковия или желания дето да не може да удовлетвори, никав смисъл да го руутваш.

Link to comment
Share on other sites

Да видим кога ще пуснат ОТА за Nexus 5. Пробвах известно време да ползвам новата машина - ART, но някои приложения не искаха да вървят на нея, та се върнах на старата. Предполагам като излезе ъпдейта ще ми тръгнат всичките(ех мечти), че със сигурност igo-то не иска.Даже не можеше да се инсталира докато бях на АRT. На кума на телефона пък интересно facebook messenger-a не тръгна като мина на ART :) а уж трябваше да върви.

Ще видим какво ще е на края.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://technews.bg/article-75721.html#.VFi-k8nqogk - ще се сетят. Малко, по-малко, че и ние тук сме хора :) Надявам се скоро да може да си купуваме устройствата и да видя как са с филмите и списанията.

Link to comment
Share on other sites

Ее ок де аз си я ползвам от доста време услугата с песните на облака.Това,че ще има няква платена музика мен кво ме грее :D 

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не смятам да плащам.Ще платя програма/приложение единствено ако ще вадя пари чрез него.Иначе за забаление-НЕ.

П.С.kotora,още ли чакаш Android One? :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не! чакам да ми звъннат от някоя фирма в която пуснах cv-то си :)

 

Пък и тоя android one ще е май само за циганите(индийци) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой с lollypop вече?

 

Аз от няколко дена стоя като идиот на бутона за проверка за обновления и цъкам... 

(Nexus5)

Link to comment
Share on other sites

Докато ровех за информация, попаднах на обяснение как правят тия ОТА ъпдейти от Гугъл. Първоначално на случаен принцип пускат ъпдейт за около 1% от устройствата. Започват да чакат резултат от ъпдейта - репорти за грешки и т.н. Ако всичко е наред, започват да пускат ъпдейтите за по-голям процент. Това което казват, е че няма смисъл да се проверя често често. Проверката ти дава еднократно шанс за всяка вълна от ъпдейти дали ще получиш или не. Ако не са те избрали при поредното увеличение на клиентите за ъпдейт и 1000 пъти да направиш проверка все няма да дойде. Та общо взето ще чакаме да ни се падне :)

Link to comment
Share on other sites

Settings->Aps->All-> Google Service Framework -> Force Stop -> Clear Data ->Restart. Още докато търсеше мрежата на глобул след въвеждане на пин-а, се появи иконата за ъпдейт и в момента го свалям. След 20 минути ще съм с 5.0


Пробвано на 2 нексуса -5ци, и на двата стана. Довечера в къщи ще го пробвам и на таблета.

Link to comment
Share on other sites

Ще си търся стар имидж и ще си седя на 4.4.4 Не ми харесва.

 

В смисъл доста неща са ги направили да стават по-бавно от преди.

1. Аз изплзвам заключване със фигура заради малката, че пипа телефона. Преди като включех екрана изписвах фигурата директно. Сега трябва да приплъзна малката иконка долу на екрана, после да напиша фигурата. Ако правя и нещо друго, е по-трудно да стане тая работа

2. Преди след плъзване на "пердето" от горе на долу, се отваряха доста работи, и при избор на иконата за мрежата влизах в настройките на wi-fi.я Сега пърявото плъзгане отваря нещо, предполагам някави notifications, за да видя другите неща, трябва да направя повторно издърпване, защото това първото дори да продължа надолу, не отваря панелчето с бързите функции. Иконата на wi-fi директно го спира и пуска. Аз за това си имам widget от самия андроид, Сега за да стигна до настройките трябва да избера иконата за настройки, която отваря всички настройки и да тръгна там да търся къде е мрежата, понеже може последно д асъм бил някъде надолу по настройките и то ми отваря пак там. Нещо което преди правех с 1 плъзване и кликан, сега ми трябват поне 2 плъзвания и поне 2 кликания. В най-добрия случай.

3. Набирането на контакт. Особено на някой от хронологията - избираш го, цъкаш на него и още веднъж на избиране, че да тръгне да звнъни. Тъпо и пак с повече действия от преди. Основна функция са я направили да е по-време отнемаща. Тъпо.

4. Когато ми звъни някой, вече снимката е затъмнена, на заден фон. За чий чеп съм си сложил снимка на някой, ако не мога да го разбера кой е когато ми звъни?!??! Да го виждам докато говоря? Да ама на мен телефона тогава ми е на ухото не на носа.  Вярно има име и т.н, ама аз ако исках да гледам имена и преди нямаше да слагам снимки. Това ми е за първите 20-30 минути работа с телефона, че нямах време да го гледам. Сигурно още недомислици ще изскочат като го поразръчкам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...