Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Аз не знам за такъв вариант при свършен факт. По принцип може да се слагат програми, които да не искат потвърждение от потребителя и да си показват дисплея на телефона на ПЦ, но трябва да се инсталира и настрои някакси. За да има достъп на "ниско ниво", трябва да е руутнат и дори тогава, за да се зареди системната памет към USB-то, трябва да се използва екрана, въпреки, че повечето рекавърита поддържат и навигация с Power/Volume Up/Volume Down бутоните, та е нужно да има единствено картина, за да знаеш кога да ги цъкнеш.

Като маунтнеш USB-то от рекавърито, ще можеш да свалиш контакти и т.н. друга информация от СД-то и паметта на телефона. Само трябва да разбереш къде се намират.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

въпроса е, че на телефона не е активиран дори usb debugging mode ... и нещата изглеждат зле.

в recovery mode дори и да влезна(управлението е с хардуерните бутони), как от там мога да извлека нещо изобщо ... телефона не е рутнат.

Link to comment
Share on other sites

Дори и да влезеш в рекавърито, ако телефона няма custom recovery, а е с фабричното, нищо не можеш да направиш.

мда, няма custom ... повален робот с удивителна :(

Link to comment
Share on other sites

няма кво да чакаш  поръчвай от ибей .   ако нямаш акаунт мога да съдействам .   губиш време  това ЗТЕ никой ням ада почне да го зарежда като части . защото е нов модел и се предлага в мтел само до колкото знам .  тоест кодирано тоест не толкова популярно 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги да ви попитам по- знаещите тук  screenshot на телефон със android 2.3.6 ако телефона не е рутнат можели да се направи и ако може как става,благодаря предварително за отговорите.

 
Link to comment
Share on other sites

Нова версия на touchwiz... и изненада - Samsung 4 години по-късно си оправиха dialer-a! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ. Някой ми чете писаниците и си взима бележки вероятно!

Link to comment
Share on other sites

Нова версия на touchwiz... и изненада - Samsung 4 години по-късно си оправиха dialer-a! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ. Някой ми чете писаниците и си взима бележки вероятно!

Откъде я свали? 

Link to comment
Share on other sites

някой сблъсквал ли се е с т.нар. проблем "unfortunately, app(any app) has stopped". явно е нещо свързано с ROM-a, тъй като на една и съща версия на андроид - 4.1.1, но различни таблети(китайски), при единия в google play излизат търсените приложения - примерно rayman jungle run, а при другия - не излизат .... явно е въпрос на съвместимост, но и в двата случая става въпрос за stock-ов ROM/kernel.

 

въпросния таблет(този с проблема) - 3Q LC0720C, е закупен от tablet.bg .... интересното в случая е, че на страницата на производителят тук е посочено, че версията на устройството е 4.0.4, а реално то дойде с 4.1.1 ... възможно ли е някой от "представителите"/вносителите тук да се е правил на много отворен, та да е сложил по-новата версия, без да обръща внимание на бъговете?

Link to comment
Share on other sites

някой сблъсквал ли се е с т.нар. проблем "unfortunately, app(any app) has stopped". 

Случва се чат-пат и на телефона. Това си зависи от приложението. Като зависне и системата се усеща и то спира.

 

--------------------

 

 

Аз имам един въпрос - на телефона на lock screen-a ми изчезна датата след ъпдейта. В настройките съм избрал standard mode, а в lock screen настройките имам отбелязано "show date"... e да ама я няма. Час има, дата няма. КАК Д***А тяхната мама да я покажа тази дата?

 

Хайде ако не там горе на notification bar-a поне да я сложа... преди като дръпна отгоре надоло се виждаше. Сега и там я няма. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Случва се чат-пат и на телефона. Това си зависи от приложението. Като зависне и системата се усеща и то спира.

 

--------------------

 

 

 

тук не става въпрос за чат-пат, а за перманентна грешка :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един въпрос - на телефона на lock screen-a ми изчезна датата след ъпдейта. В настройките съм избрал standard mode, а в lock screen настройките имам отбелязано "show date"... e да ама я няма. Час има, дата няма. КАК Д***А тяхната мама да я покажа тази дата?

 

Хайде ако не там горе на notification bar-a поне да я сложа... преди като дръпна отгоре надоло се виждаше. Сега и там я няма. Идеи?

 

МАМ****А ИМ Д*****АААААА! Да им го нач***ам на всичките идиоти от самсунг, д****а олигофрените.

 

Оказа се че в настройките за дата и час трябва да избера формата на датата и неясно защо той НЕ Е избран, ама не просто не е избран ами ей така няма ни по подразбиране ни нищо. И съответно телефона преценява, че НЯМА да показва дати никъде защото не знае как. Ако беше показал М/Д/Г щях да се сетя да го сменя, а той никъде не показва нищо. Избрах го и взе че се оправи. 

 

Толкова да ме дразнят със софтуера си има само 2 фирми - Adobe и Samsung. Абсолютни некадърници и едните и другите. Последните с разни дребни недомислици обаче толкова дразнещи, че на няколко пъти съм бил близо да зафуча телефона в стената (а преди 15 години помня един техен телефон го засилих в Марица с най-голям кеф, но пък беше от евтините та не ме беше яд)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Няма приложение, което да не може да се махне.

 

Най-вероятно си го направил администратор, за да има достъп до сензорите. Трябва да му отнемеш правата първо и тогава да го махнеш.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой сеща ли се как може да се настрои call log-a да показва списък с имена по веднъж? В момента ако съм говорил 50 пъти с някой ми го показва като списък 50 пъти...телефона е Htc...

Link to comment
Share on other sites

Go Contacts Ex донякъде прави това - ако няколко пъти подред си говорил с един и същи номер излиза като 1 ред в лога, и като го избереш ти го разпъва вече с детайлите по отделните обаждания - кога, колко време. Ако обаче е 1 номер, 2тори номер, 1 номер - са си 3 реда хроноологично.

Link to comment
Share on other sites

На самсунг TouchWiz интерфейса ги обединява, а аз честно казано предпочитам да ги виждам отделно и също така да виждам и кой разговор колко е продължил...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сигурно е писано някъде из темата, но не ми се рови. Има ли някаква добавка или приложение, което да блокира рекламите докато интернетсваш? Ползвам Самсунг с андроит 4.2.2 и Хром.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

... на мен ми трябва нещо по-скоро за медийно управление, като например kmplayer-a - да паузирам, да местя напред/назад

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...