Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Ех горките нещастни юзъри дето само ги доят. А някой да плати труда на хората правили примерно навигацията и картите? Някой поне наясно ли е колко труд е това? Те и песните нито сами се пишат нито сами се записват

Какво общо има пренасяне на файлове с навигация?И като гледам Гугъл дето правят картите как са я "закършили" живи да ги оплачеш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Ти ползваш гугъл или някоя от офлайн навигациите, които обикновено струват около $30-40?

 

Пренасяне на КАКВИ файлове? Музиката искаш да кажеш, че си свалил в MP3 формат твоите CDта с музика, които си купи от магазина ли? Или говорим за свалени MP3-ки от торенти?

Link to comment
Share on other sites

Ти ползваш гугъл или някоя от офлайн навигациите, които обикновено струват около $30-40?Пренасяне на КАКВИ файлове? Музиката искаш да кажеш, че си свалил в MP3 формат твоите CDта с музика, които си купи от магазина ли? Или говорим за свалени MP3-ки от торенти?

Да ползвам Гугъл както и Here на Нокиа.Идвете са фрии.Колкото до музиката,какво значение има да ли ще си пренасям личната колекция закупени дискове рипнати в мп3 формат или записани телефонни разговори пак в същия формат?Или пък звуците на птичките в парка щото съм орнитолог любител?Тъпотия до шия...

Link to comment
Share on other sites

Да ползвам Гугъл както и Here на Нокиа.Идвете са фрии.Колкото до музиката,какво значение има да ли ще си пренасям личната колекция закупени дискове рипнати в мп3 формат или записани телефонни разговори пак в същия формат?Или пък звуците на птичките в парка щото съм орнитолог любител?Тъпотия до шия...

 

Брат, зАрежи... В тая тема нЕкои хора кило сол ще изядат, но няма да признаят, че Епъл са се насрали.... Не си губи времето... 

Link to comment
Share on other sites

Брат, зАрежи... В тая тема нЕкои хора кило сол ще изядат, но няма да признаят, че Епъл са се насрали.... Не си губи времето... 

 

Не са се насрали, защото ако джейлбрейкнеш телефона и направиш разни туиикове - проблема се оправя.

Това поне е разбирането на голяма част от iPhone потребителите.

 

Един колега е "много доволен" от неговия iPhone. Самоче ако не можел да качва пиратски приложения, нямало да е доволен. Ако не можел да ползва нещата, които се постигат с jailbreak нямало да е доволен. И ако нямал гаранция, нямало да е доволен, щото качеството било ужасно и не искал да притежава iPhone без гаранция.

 

Реално ако ползва iOS така, както е предвиден да се ползва, няма да е доволен, но е много доволен иначе в момента.

Link to comment
Share on other sites

 

...Не са се насрали, защото ако джейлбрейкнеш....
Като джейлбрейкнеш постигаш функционалности дето ги има стоково Андроид-а.Самата ос не е лоша нито пък устройствата,просто е осакатена умишлено...за това иде реч.Да си ползвам устройството като сторидж трябва да правя джейлбрейк гимнастики???Да си подкарам блутуута също...Ай нема нужда...За айтюнс недоразумението пък изобщо не отварям дума щото...
Link to comment
Share on other sites

За iTunes аз също смятам съм писал 2 екрана тирада колко ме е нервирало това недоразумение.

 

Bluetooth-a обаче не разбирам какво опитвате да правите с него, защото свързването на слушалки е елементарно

Link to comment
Share on other sites

Свързването и с колата ми е доста елементарно, ама сигурно андроидите се свързват цветно, в тон с блузата, която носиш и е по-хубаво.

 

Тук е, защото в темата за iPhone се възхваляваше андроида нон стоп, та си дойдоха хвалбите в правилната тема.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Нещо като адблок? Тея реклами ще ме побъркат...адски дразнещи са...свалих адблок браузър, но нещо не ме кефи....предпочитам хрома...

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2190753

 

AdAway. Трябва да имаш руут обаче. Блокира дори рекламите в приложенията.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вече от няколко месеца и аз съм на Андроид (преди това бях заклет фен на Iphone от 8-9г) и съм страшно доволен,единствения недостатък е,че не е толкова стабилна като iOS и ми се е случвало няколко пъти да трябва да го рестартирам,но като прибавя другите плюсове,това е нищо.Имам следния въпрос,в store-а има доста приложения от рода на 360 security,които уж ти чистят кеш паметта,оптимизират ти батерията да издържа повече и т.н Има ли въобще нещо вярно,защото аз не намирам разлика

Link to comment
Share on other sites

Аз проблеми със забиване нямам. Може да е нещо свързано с конкретно приложение, което използваш.
Трият ти временните файлове тия програми и освобождават място. Вършат някаква работа, но си намери възможно най-леката и простичка. Всичките могат да изтрият файловете. Не е нужно да правят 100 други неща като Norton и Avast.

Какъв телефон ползваш?

Link to comment
Share on other sites

Samsung S6 edge,за нужда от рестарт мисля че ми се е случвало 3-4 пъти от май месец...не е нещо кой знае какво.Каква програма ще ми препоръчаш?Ползвам 360 security

Link to comment
Share on other sites

Софтуера на Самсунг не го харесвам лично аз изобщо.

Програма имам вградена аз в софтуера на ЛГ. Чисти темп файловете и всякакъв кеш.

Преди ползвах тази и беше ок.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bazinga.cacheclean

 

Тая също изглежда ОК.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qihoo.cleandroid

Link to comment
Share on other sites

Ами според таблета търси. Каква марка е модел. Такива работи. Операционната система е строго специфична за дадения модел.

Link to comment
Share on other sites

Тва е някакъв китаец, даже не го знам каква марка е. Няма ли някакъв стандартен ОС, версия 4.4.2 ?

Има стандартен Андроид на сорс, обаче компилирания фърмуер си е строго специфичен за дадения хардуер. Не само това, ами и ъпдейтването става със специфични инструменти, най-вече буутлоадър. Ако е някакъв noname китаец - забрави, освен ако не извадиш късмета да попаднеш на точни инструкции. Така или иначе трябва да се започне от специфичния хардуер/модел и да се търси.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...