Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

А от M$ са направили приложение за Remote Desktop - върши работа.

аз това го свалих, ама нещо не можах да го настроя ... би ли обяснил как става :)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли как може да се активира usb debugging mode, ако нямаш достъп до телефона/таблета ... ако е блокиран поради множество опити за влизане с грешна парола, а и в същото време не можеш да я възстановиш от google.com/accounts/recovery

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кой е най-добре работещия Андроид мейл клиент с Гугълската поща? Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

Вградения Gmail.

Link to comment
Share on other sites

Вградения Gmail.

 

Може ли да се настрои да получава пощата в реално време? Push или нещо от сорта?

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Че той така си е настроен по подразбиране.
Ясно, обаче по някога пощата ми пристига с известно закъснение по неясна причина...за туй питах за алтернативен клиент:-/

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

на мен ми се е случвало телефона да измрънка първи преди да се появи на сайта им :)

Link to comment
Share on other sites

Ясно, обаче по някога пощата ми пристига с известно закъснение по неясна причина...за туй питах за алтернативен клиент:-/ Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

Алтернативните нямат такава добра синхронизация. Иначе виж Mailbox.

 

При мен в момента, в който се появи писмото в GMAIL, телефона ми ме известява, че имам нов мейл.

 

Виж настройките дали си ги направил за известяване при всеки мейл или само при първия непрочетен.

Също така, ако имаш някаква настройка за Power saver на телефона, която ти изключва data-та след определено време неактивност, няма да си получаваш нотификейшъните.

Link to comment
Share on other sites

 

...... ако имаш някаква настройка за Power saver на телефона, която ти изключва data-та след определено време....

 

Златен си,точно това се оказа под 20% батерия гадината ми спира нета....не бях се сетил,мерси :-)

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Мога ли да сложа фонетична подредба на оригиналната клавиатура Samsung на Galaxy S3? В момента има само БДС, а вградената е най-хубава от всички други (като swift i slide).

Link to comment
Share on other sites

използвх я до сега, но пробвах вградената и се пише много по-лесно защото има разстояние между буквите, но пък няма фонетик.

Link to comment
Share on other sites

Изскача ми възможност да ми докарат Nexus 5 от щатите. Чудя се да го взимам ли, или да чакам 6-цата. Обаче човека се връща в началото на септември. Ако изчакам 6-цата, не е ясно кога ще излезе и на какви пари. И ако не излезе август, ще трябва да я взимам на германски цени, които са си по-различни от цените в Щатите :)

Чудя се какво да правя.


Някой с 5-цата, да сподели как се държи, колко кара батерията и т.н.

Link to comment
Share on other sites

От вчера съм с петицата, съветвам те и тебе да не чакаш 6 (освен ако не си с Nexus 4 в момента, тогава изчакай). Новия няма да излезе Август.  Да говоря за батерия е рано, но не очаквай чудеса от нея, определено не е от най-силните. LG G2 е с по-добра. И все пак - устройството си заслужава, ако осъзнаваш, че си купуваш Nexus, не за гъзарията. 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Нексус С - вече почна 4-та година. Ако не стана толкова тегав покрай ОС-а и приложенията, още щях да си карам на него, но работата стана бавна и тромава. Човека, който ще ми го носи, също си взе. Вчера каза - след час разговор в скайп(без видео, че нета у УСА му е зле) 3 или 4 % само паднала. Батерията уж е по-слаба от първообраза му G2, обаче май кара доста и издържа натоварено ползване.

Отделно четох че с един Kernel - модификация на Franco, ставал и по-пъргав. Четох и за някъв purity rom, че също се държал добре с него, ама да видим. Ако няма да излиза Август, както се чуваше от тук от там, ще му казвам да ми го поръчва с 32 ГБ, че докато дойде едно друго да не тръгне да се връща :)

Link to comment
Share on other sites

какво е станало с флаш плеъра на андроид? Не бях забелязал, че не мога да пускам видео клипове, които изискват флаш.

Link to comment
Share on other sites

Mikrosoft платиха на Adobe да правят само версии за windows и някъде май още на 2.х спряхa поддръжката. Или по-точно за  >=4 версиите няма флаш. Най много да си го намериш някъде на apk и да си го сложиш.

Link to comment
Share on other sites

Mikrosoft платиха на Adobe да правят само версии за windows и някъде май още на 2.х спряхa поддръжката. Или по-точно за  >=4 версиите няма флаш. Най много да си го намериш някъде на apk и да си го сложиш.

 

Дори и по този начин няма да тръгне на Chrome примерно... Тъй като самия браузер няма поддръжка. 

Link to comment
Share on other sites

Дам. На мен на телефона ми е стария им браузър и там го имам. Но иначе на таблета няма, че дойде директно с Хром.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...