Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Малко си го изпускал значи :)

 

А за бутоните - искам home, back и task да са такива които наистина да мога да натисна.

 

Всъщност искам още доста работи ама тях ги писах един път вече - телефона подобно на 8800 да се вади от собствена кутийка с натискане на бутон а разговора да се приключва при натискането му да влиза в кутийката. Да има колелце отстрани за избор от менютата и списъците (които 99% са вертикални), тези са основните. Ей такъв телефон би ме направил щастлив. Ама няма.

 

Размечтах се...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Тая Моторола, която е пост-нал Woox, не изглежда лошо. Малко в долната част ми мяза на Нокиа. А и тия процесори... С Атом Up to 2GHz. Ми направо да вземат да сложат един i5 вътре, и да го продават с преносима станция за зареждане. Докато няма кадърна оптимизация, която да се възползва от процесора и да го управлява като хората.... ако ще и с 10 ядра да са...

Link to comment
Share on other sites

Just as Apple's iOS6 Maps disaster reaches epic proportions, we thought we'd let you know that the tried-and-true Google Maps was just updated for Android owners. The new update is actually quite extensive, and will help you find where you want to go even more quickly and easily.

 

Google says they want users to be able to find their favored location with as little typing as possible, so now when you type a destination into Google Maps, the app will automatically complete your search result based on what you searched for in your browser at home.

 

So the next time you're wandering around town, wondering what was the name of the barbershop you were looking for, you can simply search for "haircut" and Google Maps will recommend you place(s) for which you've recently searched. Just make sure you're signed in while searching.

 

But that's not all. Google Maps is also unveiling a new way to zoom in on maps, designed specifically for one-handed users. All you have to do is double tap then slide your finger to zoom in or out. The new update is available right now in the Google Play Store.

 

iPhone owners won't be receiving the update, which is one more reason to be thankful you chose Android.

 

:lol: :punk

 

ПП. Зуумването с един пръст кефи яко!

Link to comment
Share on other sites

И естествено google maps не работи в България. Показва само карта и нищо повече (поне при мен). За навигация не става :(

 

Още една причина да съжалим че живеем тук...

Link to comment
Share on other sites

И естествено google maps не работи в България. Показва само карта и нищо повече (поне при мен). За навигация не става :(

 

Още една причина да съжалим че живеем тук...

Аз като й задам отправна точка и веднага чертае маршрута. Само не виждам, как да пусна гласа :P?

Link to comment
Share on other sites

То и кеширането за работа офлайн е пуснато само за някои райони по морето - предполагам, да им удобно на туристите от белите страни, като идват насам са пият евтино по ония места.

Link to comment
Share on other sites

Липсва самата навигация. Това другото са само directions. Изкуствено е ограничено неясно защо

 

Защото не можели да предоставят нужното качество. При руутнато устройство, може да се отключи всичката функционалност на Google Maps и си работи без проблем. И навигацията и каширането.

Link to comment
Share on other sites

предложете някакъв ром за xperia x8 .. сега е с ginger-dx, ама тоя на тоя ром приложенията много забиват, муден е. не знам дали е тежък за процесора на телефона, но определено нещо не е както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам w00x, ти носиш ли си телефона в задния джоб? Понеже аз точно там го държа и като седна чат-пат вземе, че извибрира. Като го извадя - гледам рестартира се. Рядко става и май само като се тръшна по-силно, но е факт, че стария понасяше същото стоически :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам w00x, ти носиш ли си телефона в задния джоб? Понеже аз точно там го държа и като седна чат-пат вземе, че извибрира. Като го извадя - гледам рестартира се. Рядко става и май само като се тръшна по-силно, но е факт, че стария понасяше същото стоически :)

 

В задния джоб не си нося даже личните документи, защото като вървя и изпадат. На мен ми се рестартира само ако ми е по-тесен панталона и като седна, притисна бутона. Като се задържи за 10 секунди се изключва. Стария ти я е нямал тая функция, защото е можело да му се маха батерията, а този ако трябва да му се маха батерията, за да го изключиш - няма как. Затова - задържаш бутона за 10 секунди и той се изключва.

Link to comment
Share on other sites

Да питам ползвателите на HTC One X - инсталирали ли сте си custom rom на машинките? Ако да - какъв ?

 

Много си смел.

Мен още ме е страх да я направя тая операция. Чакам HTC да пуснат Jelly Bean тоя месец и да видя дали се държи поносимо телефона. Ако не - отключвам го и му сменям софтуера. Най-вероятно ще му сложа или нещо на основата на очаквания Jelly Bean ъпдейт със сенс, или ще му сложа MIUI.

Link to comment
Share on other sites

Здр търся програма която да накара диода които свети при зареждане да свети и при пропуснати повиквания и sms търсих в google play но не намерих такава програма,също и в настройки те на телефона не намирам такава опция.Моля някой ако знае за подобна програма или начин да стане това моля да пише ,телефона ми е alcatel ot 911 или както е известен в България globul touch със gingerbread 2.3.6 e

Link to comment
Share on other sites

Мерси за за инфото за тези приложения, но нещо или аз не мога да ги наглася или не работят при мен.

 

Възможно е да не работят при твоя модел телефон. Аз ползвах още едно приложение, но то беше за Trackball-а, а не за диода.

Пробвай да сложиш някакви стандартни цветове. Не знаеш какви цветове поддържа диода ти.

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз съм вече официално с андроид телефонче :) - S3

А за навигацията на гугъл - защо не погледнете в маркета за Navigation? Отделно апче е по принцип. С3-то си го има, а е взето от БГ . Единствено предупреждава, че е в Бета.

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз съм вече официално с андроид телефонче :) - S3

А за навигацията на гугъл - защо не погледнете в маркета за Navigation? Отделно апче е по принцип. С3-то си го има, а е взето от БГ . Единствено предупреждава, че е в Бета.

 

Навигацията си е вградена в MAPS приложението. Ти пробва ли да навигираш до някъде?

Просто като се включи приложението, казва, че не е Available. Без значение от къде си купувал телефона. Той си знае в коя държава се намираш.

Link to comment
Share on other sites

Работи си, точно ме прибра вкъщи

Но когато поискам навигация до Пловдив ми отказва :D. Бива ли такава дивотия...?

А е много приятно апче, и ми харесва логиката му.

Link to comment
Share on other sites

Работи си, точно ме прибра вкъщи

Но когато поискам навигация до Пловдив ми отказва :D. Бива ли такава дивотия...?

А е много приятно апче, и ми харесва логиката му.

 

Ами аз вчера исках навигация по маршрут от САЩ до ... САЩ. И пак ми отказа като пусна GPS-а да ме локализира.

Дано я пуснат скоро и в БГ, че да не се налага да се вайкам за други навигации.

Link to comment
Share on other sites

Това като проблем с картата (мапс приложението) ли да го разбирам? Не се заяждам, а просто питам, защото ми стана интересно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...