Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Изобщо работещи или продадени последните месеци?

 

Работещи. Активираните са 900 000 на ден. И това по данни от Юли месец.

Apple не могат да се похвалят с толкова в никакъв случай. На тях рекорда им е 2 000 000 pre-order-а за ден и то след release на новото устройство. Но пък устройството им е само едно, което също е фактор.

 

Ама тука си говорим за Android де....

Link to comment
Share on other sites

Здравей те колеги търся някое безплатно приложение за редактиране и писане на нови документи,че сега съм със OfficeSuite pro , но мога само да преглеждам.Някой ако знае и пробвал някое безплатно ще му бъда благодарен ако ми го сподели.

Link to comment
Share on other sites

Здравей те колеги търся някое безплатно приложение за редактиране и писане на нови документи,че сега съм със OfficeSuite pro , но мога само да преглеждам.Някой ако знае и пробвал някое безплатно ще му бъда благодарен ако ми го сподели.

 

Kingsoft Office

Link to comment
Share on other sites

Я дайде идея за приложение с което да мога да запиша разговор че ме мързи да си водя записки. За диктофон е ясно ама докато говоря по телефона не става. Пробвах 3 приложения - пълна тишина и от 3те на записа после.

Link to comment
Share on other sites

Я дайде идея за приложение с което да мога да запиша разговор че ме мързи да си водя записки. За диктофон е ясно ама докато говоря по телефона не става. Пробвах 3 приложения - пълна тишина и от 3те на записа после.

 

Записването на разговори е незаконно в САЩ, без знанието и на двете страни, затова и повечето приложения пиукат докато тече разговора, за да се знае и от двамата. Останалите са на томбола, защото, за да се запише разговора и от двете страни, трябва да има достъп и до микрофона и до говорителя. Някои модели телефони позволяват такъв достъп, но повечето дават достъп само до микрофона и така се чува само твоя глас. Други пък изискват ROOT достъп.

 

Пробвай това:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=polis.app.callrecorder&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBvbGlzLmFwcC5jYWxscmVjb3JkZXIiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Те даже май официално от гугъл го бяха спрели това в андроид. Доста реваха по техния "форум", но нямаше реакция. Същото положение е и с 3g видео разговорите - не ги пускат и това е.

Link to comment
Share on other sites

Записването на разговори е незаконно в САЩ, без знанието и на двете страни, затова и повечето приложения пиукат докато тече разговора, за да се знае и от двамата. Останалите са на томбола, защото, за да се запише разговора и от двете страни, трябва да има достъп и до микрофона и до говорителя. Някои модели телефони позволяват такъв достъп, но повечето дават достъп само до микрофона и така се чува само твоя глас. Други пък изискват ROOT достъп.

 

Пробвай това:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=polis.app.callrecorder&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBvbGlzLmFwcC5jYWxscmVjb3JkZXIiXQ..

 

Не работи на OneX

Link to comment
Share on other sites

Какво им е на 3г видео разговорите ?

Избора си го имам.

Имаш телефон, който може да направи 3g видео разговор с друг телефон, който не ползва google talk - примерно един Sony Ericsson k700?

Link to comment
Share on other sites

Откровено - не съм си играл да правя видео разговори. Но какво общо има пък google talk с 3г видеото ?

Набирам произволен тел номер и си има опция избор за 3г видео разговор. Да не се бърка със скайп видеота и всички подобни 3rd party апове

Link to comment
Share on other sites

http://rsys.eu/s3/

На единият скрийншот си пише video call, на другият е избора посредата с картинката.

Не съм си играл с видео разговорите просто защото не съм ги ползвал

 

В опциите съм виждал. Работеща не съм я виждал. Дори като пробва да ме набере някой за Video Call, от другата страна казва, че устройството с което се опитват да се свържат не поддържа Video Call.

Link to comment
Share on other sites

Според написаното В ТОВА РЕВЮ има...

 

за Скайп...Уникален телефон между другото... :-))

Благодаря ти за отговора :)

=======

Телефона го имам, така че ревютата ги пропускаме. Най-обикновен телефон, няма нищо уникално. Оперативната памет е малко и доста често телефона издъхва като се отвори галерията и някой звънне. Първият ми и ПОСЛЕДЕН телефон с Андроид ОС. Обикновена бракма (за 50-60 лева днешна цена) като отпреди 3-4-5 години има възможност за водене на видеоразговор.

Все си мислех, че като е 3G телефон трябва да може да се водят и видео разговори, но нъц. А странични приложения не искам, особено скайп или разни боклуци от гугъл.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти за отговора :)

=======

Телефона го имам, така че ревютата ги пропускаме. Най-обикновен телефон, няма нищо уникално. Оперативната памет е малко и доста често телефона издъхва като се отвори галерията и някой звънне. Първият ми и ПОСЛЕДЕН телефон с Андроид ОС. Обикновена бракма (за 50-60 лева днешна цена) като отпреди 3-4-5 години има възможност за водене на видеоразговор.

Все си мислех, че като е 3G телефон трябва да може да се водят и видео разговори, но нъц. А странични приложения не искам, особено скайп или разни боклуци от гугъл.

 

Стига бе ти ме хвърли в оркестъра :blink: тамън се бях засилил да грабна един такъв...Дизайна и екрана са страхотни,компактен е а не като другите лопати :))

 

Някой има ли наблюдения над Samsung Galaxy ACE-2,и изобщо кой е най удачния избор на андроид телефон до към 400-450 кинта?

Link to comment
Share on other sites

Стига бе ти ме хвърли в оркестъра :blink: тамън се бях засилил да грабна един такъв...Дизайна и екрана са страхотни,компактен е а не като другите лопати :))

С най-голямо удоволствие ще ти го продам :)

Дизайна е добър, стои много добре в ръката... и дотук. Дисплея не е нищо особено, особено на слънце. С включен Bravia енжин и без него... няма разлика, т.е. едно и също е. Ексмор сензора е пълен кенеф, може да се ползва като апарат за нощно виждане, но не и за снимки. Виждаш нещо, но какво точно...

Иначе рекламата си е реклама, но не е кой знае какво като апарат.

Link to comment
Share on other sites

Здр колеги как ги водите тия разговори по google talk аз го имам фабрично качено това приложение но опция за разговори нямам мога да изпращам само съобщения. За тава качих skype по него говоря но без видео а само обикновен разговор.Интересното е, че телефона ми уж подържа 3g има камера отпред но явно не е активна и не може да работи то и телефона ми не е и от скъпи те globul touch е за 200 лв

Link to comment
Share on other sites

Стига бе ти ме хвърли в оркестъра :blink: тамън се бях засилил да грабна един такъв...Дизайна и екрана са страхотни,компактен е а не като другите лопати :))

 

Някой има ли наблюдения над Samsung Galaxy ACE-2,и изобщо кой е най удачния избор на андроид телефон до към 400-450 кинта?

 

Направо си е морално остаряло това Sony. Предния ми телефон беше по-добре от него, а е на 3 години.Телефон за 400-500 кинта - Samsung Galaxy S2 втора ръка.

 

Здр колеги как ги водите тия разговори по google talk аз го имам фабрично качено това приложение но опция за разговори нямам мога да изпращам само съобщения. За тава качих skype по него говоря но без видео а само обикновен разговор.Интересното е, че телефона ми уж подържа 3g има камера отпред но явно не е активна и не може да работи то и телефона ми не е и от скъпи те globul touch е за 200 лв

 

Можеш. Има слушалчица и камерка, но и другия трябва да е на Google Talk.

Link to comment
Share on other sites

Точно това е че не ми се появава тая слушалка и камерка при мен има само опция изпрати съобщение като цъкна на абоната на sony ericsson xperia neo има тая опция и немога да си обясня след като ми пише че имам 3g и преднакамера защо немога да провеждам разговори

Link to comment
Share on other sites

А странични приложения не искам, особено скайп или разни боклуци от гугъл.

Взел си телефон с Андроид, а не искаш "боклуци" от Гугъл? WTF? :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...