Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Колко място имаш в ROM-а? Операта по принцип сваля по подразбиране в Downloads, но той пък се намира на SD картата по принцип..

Пробвал ли си с друг браузър? Dolphin, Firefox, Chrome, този който идва с Android-а инсталиран..?

Link to comment
Share on other sites

Колко място имаш в ROM-а? Операта по принцип сваля по подразбиране в Downloads, но той пък се намира на SD картата по принцип..

Пробвал ли си с друг браузър? Dolphin, Firefox, Chrome, този който идва с Android-а инсталиран..?

 

Около 2.7 GB. С друг браузър не съм пробвал. Смятам, че е от ограниченото количество памет, затова се опитвах да укажа свалянето във външната карта, но просто няма такава опция на браузера - директно отива в SD/Downloads.

Link to comment
Share on other sites

Около 2.7 GB. С друг браузър не съм пробвал. Смятам, че е от ограниченото количество памет, затова се опитвах да укажа свалянето във външната карта, но просто няма такава опция на браузера - директно отива в SD/Downloads.

 

Ако РОМ-а ти е 2.7 ГБ, и на вътрешната да сваляше, не трябваше да има проблем. А SD/Downloads е на външната карта така или иначе...

Може да пробваш и със Save As.., но не знам какъв е интерфейса от който сваляш..

Пробвай другите браузъри, за да се локализира проблема.

Пробвай също и друг по-голям файл от някой друг сайт..

 

Не си казал и каква грешка ти дава като се опиташ да свалиш нещо от диска на таблета.

Link to comment
Share on other sites

Имам два въпроса:

 

1. Как да разкарам надписа swype screen to unlock, който нагло ми стои на екрана?

 

2. Какъв е тоя ужасен delay от 3-4 секунди като тръгна да избирам някой? Ужасно дразни! Тъкмо се зарадвах, че вече може да се слагат по-големи снимки и сега това... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Здравеите вчера писах че със оригиналния браузер немога да гледам клипове един колега ме посъветва да си кача opera свалих я но пак не става влизам във страницата на бтв пускам на прогноза за времето натискам върху видеото и ми изписва you have no flash plugin installed кво да правя

Link to comment
Share on other sites

Имам два въпроса:

 

1. Как да разкарам надписа swype screen to unlock, който нагло ми стои на екрана?

 

2. Какъв е тоя ужасен delay от 3-4 секунди като тръгна да избирам някой? Ужасно дразни! Тъкмо се зарадвах, че вече може да се слагат по-големи снимки и сега това... mad.gif

 

1. Няма как, освен ако не смениш Lock Screen-а изцяло с някой друг. Знаеш ли как става?

2. Виж дали delay-а го има директно след като си рестартирал телефона. Не би трябвало да е там.

 

А големите снимки при мен са само ако ги сваля от Google+ иначе определено не мога да ги нарека "снимки". Трябва да го оправят това, че дразни.. И проблема е в HTC Sense-а. Дори снимка от телефона да избера, пак я прави да изглежда като едно голямо нищо.

 

 

Здравеите вчера писах че със оригиналния браузер немога да гледам клипове един колега ме посъветва да си кача opera свалих я но пак не става влизам във страницата на бтв пускам на прогноза за времето натискам върху видеото и ми изписва you have no flash plugin installed кво да правя

 

Ами трябва да инсталираш Flash Player от Google Play-а, но не съм сигурен дали Adobe не го свалиха вече от Play Store-а, защото му спряха поддръжката.

Другия вариант е да го намериш в Google. Пишеш flash player apk и трябва да ти излезе нещо. Сваляш го на картата и инсталираш.

Тогава би трябвало да ти тръгне.

Link to comment
Share on other sites

В google play Adobe Flash Player го има ама пише че не е съвместим със моито устроиство изтеглих един Flash Player но нищо не стана тия приложения кадето не са от google play сигурни ли са да не прецакат нещо телефона той ми е със доживотна гаранция ама тия сервизи на глобул като знам за едно преинсталиране на софтуера мотаят 1 месец

Link to comment
Share on other sites

В google play Adobe Flash Player го има ама пише че не е съвместим със моито устроиство изтеглих един Flash Player но нищо не стана тия приложения кадето не са от google play сигурни ли са да не прецакат нещо телефона той ми е със доживотна гаранция ама тия сервизи на глобул като знам за едно преинсталиране на софтуера мотаят 1 месец

 

Значи телефона ти е слаб или Андроид-а ти е стар и не ти дава да инсталираш Flash Player-а. Пробвай по другия начин, който съм написал. Трябва ти продукта на ADOBE, а не кой да е Flash Player.

Link to comment
Share on other sites

1. Няма как, освен ако не смениш Lock Screen-а изцяло с някой друг. Знаеш ли как става?

2. Виж дали delay-а го има директно след като си рестартирал телефона. Не би трябвало да е там.

 

А големите снимки при мен са само ако ги сваля от Google+ иначе определено не мога да ги нарека "снимки". Трябва да го оправят това, че дразни.. И проблема е в HTC Sense-а. Дори снимка от телефона да избера, пак я прави да изглежда като едно голямо нищо.

 

1. Нищо не се променя - стои си скапаният надпис.

2. Там е и все повече дразни.

 

Със снимките не съм си играл още - нещо във формата ще да е...

Link to comment
Share on other sites

Китайски таблет, версия 4.0.3. вече. 512MB DDR3 RAM, 4GB internal flash memory. Външна карта памет 16GB.

Проблемът е следния: имам и мрежов WD 1TB, който се вижда от цял свят. Не мога да сваля от него файл по- голям от 15- 20 MB. Песен, клип или някоя книга- няма проблем. Но ако искам да прехвърля някой филм или сериал не става. Просто не ми дава възможност да пренасоча свалянето във външната карта. С кабел става, естествено, но през мрежата- не. Има ли решение някакво?

 

Проблемът се реши след като замених Opera Mini с пълната версия.

Благодаря на w00x, който ми даде идеята!

Link to comment
Share on other sites

1. Нищо не се променя - стои си скапаният надпис.

2. Там е и все повече дразни.

 

Със снимките не съм си играл още - нещо във формата ще да е...

 

Не си го сменил. Затова седи надписа. Аз нямах предвид да смениш само тапета, а изцяло Lock Screen-а. Затова те питах дали знаеш как става. :)

Link to comment
Share on other sites

Не си го сменил. Затова седи надписа. Аз нямах предвид да смениш само тапета, а изцяло Lock Screen-а. Затова те питах дали знаеш как става. :)

 

Момък , не съм ти някой от съпорт форума, bitch please! Като ти казвам, че съм го сменил, сменил съм го. Не става.

 

Между другото тоя лаг ми прави впечатление, че на вече избран номер с 4.0.3 май не го повтаря... Но не съм сигурен. Ще видя как ще е в следващите дни.

Link to comment
Share on other sites

Момък , не съм ти някой от съпорт форума, bitch please! Като ти казвам, че съм го сменил, сменил съм го. Не става.

 

С коя програма го замени?

Link to comment
Share on other sites

Каква програма??? От настройките си го смених както си требе. Сложих произволна друга снимка - същото.

 

Apps->Settings->Display->Lock Screen Wallpaper

Link to comment
Share on other sites

Каква програма??? От настройките си го смених както си требе. Сложих произволна друга снимка - същото.

 

Apps->Settings->Display->Lock Screen Wallpaper

 

Чакай, ще се самоцитирам тогава.

 

1. Няма как, освен ако не смениш Lock Screen-а изцяло с някой друг. Знаеш ли как става?

 

Не си го сменил. Затова седи надписа. Аз нямах предвид да смениш само тапета, а изцяло Lock Screen-а. Затова те питах дали знаеш как става. :)

 

Lock Screen-a като всичко останало в Android - може да се заменя.

Този надпис няма как да го премахнеш по никакъв начин от стоковия локър, можеш обаче да си сложиш Custom Locker и да си го правиш каквото си искаш. Телефона ти може да се отключва както ти е кеф и да имаш каквито ти сърце иска икони и нотификейшъни на Lock Screen-а.

 

Ето ти два примера.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.widgetlocker&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jiubang.goscreenlock&feature=search_result

 

Link to comment
Share on other sites

Глупаво е да няма стандартен сетъп. Доста при това. Досега глупав надпис не съм имал. Другата седмица ще се занимавам с къстъмайзинг.

Link to comment
Share on other sites

Първото изглежда много добре.

 

Първото е компонентно и можеш да си сложиш каквото си искаш и където си искаш. Буквално. Отваря ти се грид с елементите и те пита къде искаш да ги сложиш, а в интернет има ужасно много вече готови теми. Само потърси.

Link to comment
Share on other sites

Здравей те колеги някой ще може ли да ми препоръча накое приложение ако има такова разбира се като вържа дата кабела към телефона да прехвълям или качвам нещо да не тръгва да зарежда а само да прехвърля данни.Търсих във настройките да не би от там да има опция да спира да зарежда ама няма.

Link to comment
Share on other sites

Като се вържеш с кабвл трябва да ти излиза един диалог, в който те пита дали да разреши трансфера по USB. И ако го пуснеш ще може да си прехвърляш данните, ако не само зарежда. Иначе има и прогрми, който по wi-fi през локалната мрежа може да си прехвърляш файлове.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговора да излиза ми тоя диалог където ме пита да разреша трансфера по USB ката го пусна прехвърлям данни и същевременно като погледна индикаторчето от горе на дисплея на батерията се пълни това според мен значи че и зарежда.То не е голям проблем това че зарежда докато прехвърлям данни аз него правя всеки ден пък и новите liion батерии нали нямат памет и могат да се зареждат когато си поискаш.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да кажеш на рутера колко да му е максималната максималната скорост по wi-fi. Примерно на моя съм муказал да не ползва 300mb а 150. Пробвай също така да смениш channel-a, или да речем да е само a/b мрежа. Може да е някаква комбинация от това и телефона да има се шашка нещо от настройките/вида на мрежата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...