Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

Минаване през банята, закуска, кафе + новия албум на Рамщайн. Хубав албум са направили. Различен, но кефи.

Деня се предполага да е скучен, но знае ли човек какво ще стане до довечера :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Майка ми връхлетя в стаята преди да тръгне на работа,разбира се аз останах да се излежавам.След малко баща ми се прибра от работа и нямаше как да оставам повече в леглото.Отново чаша горещо домашно мляко с много какао и захар и чувството че имам да уча за входно но никък не ми се иска :(

ПС:Дано не вали днес

Link to comment
Share on other sites

Ставам към 12, понякога и по-късно ако кучето ме остави да спя. Слагам си риза, измивам си зъби, очи, лице, разрошвам си косата. После ако съм гладен ис сготвям нещо на бърза ръка и си правя 100мл много силно кафе, сядам да си проверя пощата и да видя дали ще имам работа, пия си кафето с няколко цигари, пускам си лек класически рок... така ми започва денят.

 

След това отивам да тренирам за час-два на нещо по-агресивно за ушите ми и си мятам душ, после се проскам на леглото да си чета разни книги ако не са ми звъняли за работа.

Общо взето така ми минават повечето дни.

 

И очаквам винаги денят ми да е по-добър от изминалият.

:)

Link to comment
Share on other sites

Дълго излежаване сутрин, после изпращам чудовището на работа. Пуловерът ми, който ухае на забравените върху него билки. Хладният въздух и първите снежинки за тази есен. Gotye и неговата кондензирана меланхолия.

После всепоглъщащите Massive attack. Свещи с аромат на ванилия и бергамот. Лениво проверяване на натрупания rss и чаша чай.

Чакат ме тук едни учебници, както и купчинка къде по-интересни книги, а аз имам цял един следобед за губене...

Link to comment
Share on other sites

Събуждане от телефонен звън, Жоро естествено :) Баня и свободен ден :) Дано да намеря работа :) Да живее Чайка 2, че ме подслони :) Приятен ден на всичкиииииииии :tongue

Link to comment
Share on other sites

05:30 се събудих от зверска болка в лявата ръка (котката ми беше решила, че изгорените ми вчера пръсти имат нужда от измиване :tongue ) след това огромна чаша кафе, тип - конски къч,две цигари, тътрене до сан. възела за двете задължителни за мен сутрешни S.S. тътрене обратно. 07:30 си включиф телефона и три минути по-късно вече предиобедът ми беше запълнен с търчане, мрънкане отстрана на обезпокоен клиент и накрая получих подарък литър десет годишна ракия. Преди малко получих поща в която евентуален, бъдещ клиент за пореден път се опитва да ме прави на маймуна, та сега се чудя дали да се ядосам или ми е прекалено смешно.... (на последък все по-често ми се случва второто). Интересен ден се очертава.... :)

Link to comment
Share on other sites

аларма. вода. чай. зази. вода. телевизор. зази. лаптоп. зази. баня. поща. новини. зази. ютия. риза. зази. зази. зази.

 

четвъртък. хладно.

Link to comment
Share on other sites

аларма. вода. чай. зази. вода. телевизор. зази. лаптоп. зази. баня. поща. новини. зази. ютия. риза. зази. зази. зази.

 

четвъртък. хладно.

Баси, как ти остава време за толкова неща сутрин бе човек? Аз освен сутрешния тоалет не правя нищо друго. Това е щото ставам около половин час преди времето, в което трябва да изляза. Убий ме, не мога по-рано. Вече като се паркирам в офиса почвам със закуските, кафетата, новините, пощите и прочее. :lol:

Link to comment
Share on other sites

а, абсурд да стана и да изхвърча навън веднага... после целия ден ще ми е крив. трябва да имам много време за помотаване от събуждането до излизането :) примерно сега съм си измил и нарязал една страхтна дюля и си я гризкам - как може да гризеш дюля, особено страхотна, на бързо и на вратата едва ли не... абсурд. това става само бавно и с кеф.

Link to comment
Share on other sites

Днес в 5 сутринта на вилата в балката с горещо кафе няква закуска и на път към хаоса.

Link to comment
Share on other sites

И аз не мога да си представя да съкратя съня си с толкова много време и да се моткам. При мен всичко е оптимизирано с цел по-дълъг сън. Ставам 30 минути преди часа, в който тръгва фирмения автобус и за това време си правя гимнастиката, т.нар. сутрешен тоалет, минавам да си купя нещо сладко за закуска и на автобуса. Кафето и закуската - на работа.

Мразя сутрин да се мотам. За мен времето, пропиляно в мотане е време, в което мога да спя. А съм като мечките - трябва ми цяла зима, за да се наспя.

Link to comment
Share on other sites

Аларма. Въртене. Мрънкане. Още въртене. Още мрънкане. После баня, после Coca Cola от снощи.

Очаква ме разходка до центъра, закуска в SUBWAY (мммммм) и визита до пощата за прибиране на един подарък от чужбинатъ.

Link to comment
Share on other sites

2 филийки пастет, 2 яйцица (бъркани) със сиренце, 1 силно кафенце Лаваца, чаша вода... и трябва да се омитам на тренировка.

Link to comment
Share on other sites

07:00, Будилник, паница кафе, тътрене до мястото за S.S. дотътряне обратно, втора паница с кафе, хапване и разбиращо сумтене докато булката ми дудне нещо за довечера (хич не помня к'во беше), намъкване в дрехите и в 09:15 и на бегом по задачи. Приключих задачите преди малко и сега имам цял следобед за Risen.... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Събуждам се с Little boxes на Malvina Raynolds, която звучи безкрайно актуално в наши дни. Докато на котлона къкрят подправките за масалата, прегледждам учебниците. После - час тренировка, душ.

Единствените ми ангажименти днес са да направя някое и друго моделинено чудовище и да сготвя. Голяма съм кифла, а? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

+ звезден анасон и индийско орехче. Листенца глог, ако има налични.

В интерес на истината някои хора слагат и шафран, но досега на българския пазар не съм виждала хубав.

Колкото хора, толкова и рецепти за масала чай има.

Link to comment
Share on other sites

Баси, как ти остава време за толкова неща сутрин бе човек? Аз освен сутрешния тоалет не правя нищо друго. Това е щото ставам около половин час преди времето, в което трябва да изляза. Убий ме, не мога по-рано. Вече като се паркирам в офиса почвам със закуските, кафетата, новините, пощите и прочее. :lol:

 

И аз съм така. Предпочитам да си поспя още 30 минути отколкото каквото и да е друго. Жена ми се събужда час и нещо преди да трябва да излезе, аз гледам да спя до последно....

Link to comment
Share on other sites

абе не е така... стари хора сте, уж трябва да ги знаете тия неща... някои работи са по-хубави сутрин, след като сте се наспали, починали и всякакви грижи и стесове от предния ден са се изпарили, леглото е яко затоплено, вие също сте топли, топли... по хубав старт на деня от това няма. зарежда с невероятна енергия и емоции. заради едното спане никога не бих ги пропуснал тия работи.

 

еле пък ти - жена ти се събужда жената час и половина преди да трябва да излезе, а пък ти какво правиш?!! Спиш...

Link to comment
Share on other sites

абе не е така... стари хора сте, уж трябва да ги знаете тия неща... някои работи са по-хубави сутрин, след като сте се наспали, починали и всякакви грижи и стесове от предния ден са се изпарили, леглото е яко затоплено, вие също сте топли, топли... по хубав старт на деня от това няма. зарежда с невероятна енергия и емоции. заради едното спане никога не бих ги пропуснал тия работи.

 

еле пък ти - жена ти се събужда жената час и половина преди да трябва да излезе, а пък ти какво правиш?!! Спиш...

 

Ми винаги съм бил така и гледам да си уредя нещата да не се налага да ставам и да хуквам за някъде, пък и все съм недоспал да му се не види... пък жената напоследък за никъде не трябва да става... обаче за нещата за които говориш - мен така ме отпуска че ми се приспива след това :lol:

Link to comment
Share on other sites

Горещ шоколад с лимонов сладкиш - fuck diets :)

Сега си зяпам сериалите и после ще се прибирам в Пловдив за рождения ден на баща ми.

Ще е нужно голямо количество воля да не карам бързо, тъй като ще съм сам. Пък и ще е мокро.

Link to comment
Share on other sites

... някои работи са по-хубави сутрин, след като сте се наспали, починали и всякакви грижи и стесове от предния ден са се изпарили, леглото е яко затоплено, вие също сте топли, топли... по хубав старт на деня от това няма. зарежда с невероятна енергия и емоции. заради едното спане никога не бих ги пропуснал тия работи.

Даа.., бе! Ходи ги обяснявай тези неща на жените....

Link to comment
Share on other sites

Събуждане с чужда помощ - нещо, което съм намразил още от училищните години.

Закусване с чай и разни дреболийки (разбирайте сиренце, кашкавалче, шунчица - а не онези другите ужасни дреболийки).

После ме очаква помен на гробищата - и ме питат защо съм привърженик на кремирането...

След всичко това ще гледам мачове, ще чопля семки и ще допивам уискито от вчера.

Link to comment
Share on other sites

И аз ненавиждам друг да ме буди. Ама го мразя в червата си. Приема се единствено, ако техниката се провали и се успя.

 

Иначе прекрасния съботен стартер - да станеш и да наспамиш целия форум :Р

 

Отивам да видя в другите секции мога ли да изсера нещо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...