Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Признавам си, че успях да изгледам само първите 15 минути от филма, след което мъж ми ми го разказа. Самият той като почитател на военните филми се чудеше защо по дяволите някой е дал пари да се прави подобен филм.

 

Много слаб филм! А иначе не лоша идея... Един вид поредната съсипана идея. Детински банални изпълнения и некадърни сценки а ла вива УСА маринес, рийш ли... А защо така старателно се избягват детайлни кадри с врага не е ясно - пари ли пестим, не можем ги издокара ли.... Странна работа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мда, ще трябва да се присъединя към мнението на snejko и jimbo. Очаквах доста повече от филма, може би по-скоро да е нещо като "Денят на независимостта" или "Война на световете", само че се оказа пълна тъпотия лишена от грам смисъл, а извънземните все едно ги бях рисувал азph34r.gif

 

:пп и да, гледах го на кино - пак си беше пълен шит!

Искаш да кажеш, че бозата наречена "Война на световете" ти е харесала повече от Battle "Los Angeles"? Виж за "Денят на независимостта" съм съгласен, че е по-добър, но не чак толкова.

П.С. Ако можеш да рисуваш толкова добре, замисли се за кариера в киното, дават добри пари.

Link to comment
Share on other sites

"War of the worlds" е с класи над тая повърня! Относно рисуването ми, наистина мога да изкарам добри пари, ако продължават да правят подобни имбави извънземни приличащи на смачкана консерваbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз ще спирам да гледам филми :)

Просто, направо трябва да пост-на в тази тема всичко, което съм гледам през последните 4-5 месеца...

 

А не знам, как коментирате Трон ?! Това е The Ultimate ТЪПОТИЯ! Ефекти - ОК, ама то ако ставаше само с ефекти :D

Link to comment
Share on other sites

Sucker-Punch-02.jpg

 

Трейлърът ме накара да го гледам. От началото на декември, миналата година го дебна.

Но и първият трейлър силно ме грабна.

 

http://www.youtube.com/watch?v=G68fHZig9nA

 

Музиката от този трейлър я чаках целия филм - напразно.

 

Филмът има ефекти - признавам, но и тези ефекти са като отдавна изтъркано дежавю. С малко изключение - външният вид на японските бойци. Иначе сюжетът на филма е на ниво второкласници. Актьорската игра - никаква. Танци?! За танци ставало дума, добре че ми казаха след филма, от гледането му, няма как да познаете. Главната героиня, която танцувала божествено, няма да ви се случи да прецените сами. Поклаща се, снимана до раменете и се джоли*.

Жалко.

Личната ми оценка за него е 3/10 - толкова висока заради ефектите.

------------

джоля се - страдателен глагол, измислих го от Джоли (Анджелина).

Представлява характерно издаване на устните напред, в поза кокошо дупе.

Edited by Triti
Link to comment
Share on other sites

battle_los_angeles_ver9_xlg.jpg

Признавам си, че успях да изгледам само първите 15 минути от филма, след което мъж ми ми го разказа. Самият той като почитател на военните филми се чудеше защо по дяволите някой е дал пари да се прави подобен филм.

 

Аз просто станах и си тръгнах /и не само аз/ - долу-горе по същото време /може би около половиния час/. Направо ме изненадаха затова, колко слаб може да бъде един филм.

Като се има и предвид, че абсолютно харесвам военни, патаклами, екшън, екшън-фантастики и т.н. и т.н. без кой знае какво драматично и смислено съдържание, но този беше връх сам по себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

+ 2 за Rango (2011)

Препоръчаха ни го, но се оказа, че е адска тъпотия. Имаше един забавен момент

където се говори за простатата и дори не помня кой сложи ръкавици и показа любимия на всички уролози показалец (вълшебното пръстче)

 

Аз заспах накрая от скука, Жоро го догледа, ама каза, че е глупав и краят дори. По-измислени сюжети и реплики нямаше... Абсолютна загуба на време.

 

rango-walkthrough-box-artwork.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Sucker punch - най тъпият филм на света , бях специално на кино да го гледам след като видях на трейлъра и през цялото време бях :confused дори яките ефекти нямаше как да заличат малоумният емовски сюжет - всички ЕМОТА да умират !!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Red-Riding-Hood-2011-Movie-Poster.jpg

 

За бога, не го гледайте. И аз нямаше да го гледам, ако не бях обещал да ходя на кино и да НЕ избирам аз филма!

Link to comment
Share on other sites

I+am+number+four+poster.jpg

Сядайки да гледам този филм очаквах нещо от сорта на X-men....Аз съм номер четири го докарва до там,но с много мъки.Ако някой от вас все пак реши да си губи времето с него направо да прескочи първия един час без да се безпокои,че се изпусне нещо съществено.Като оставим настрана готините битки със специалните ефекти(в последните 20 мин.) Аз съм номер четири поне за мен си беше издънка.

Link to comment
Share on other sites

Епохата на драконите....Отврат. Неумел опит за нещо. Нов прочит на "Моби Дик" явно. Дори не си правих труда да го изгледам целия. Глупост на търкалета.

Link to comment
Share on other sites

Тор. Глупостиииииииииииииииииии! Тор е бил чевенокос. И в скандинавската митология няма негри, И викингите не са носили рогати шлемове. Ако е само заради ефектите - не си струва.

Link to comment
Share on other sites

Тор. Глупостиииииииииииииииииии! Тор е бил чевенокос. И в скандинавската митология няма негри, И викингите не са носили рогати шлемове. Ако е само заради ефектите - не си струва.

 

Объркал си се нещо. Филма не е правен по митологията, а по комиксите на Marvel.

Link to comment
Share on other sites

 

... ако не бях обещал да ходя на кино и да НЕ избирам аз филма!

 

Това да оставиш на жена да избира филма е много голяма грешка :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Оффтопик : Саше, мноооооооого зависи коя е жената. Не слагай всички под общ знаменател, че нямам време сега да ти доказвам, че грешиш (специално за избора на филми) :rolleyes:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Объркал си се нещо. Филма не е правен по митологията, а по комиксите на Marvel.

 

Пак е тъп.

Link to comment
Share on other sites

не знам дали е коментиран, но тея дни гледах SpeedFive, голяма деградация, вярно че го гледах с лошо качество, но определено не е кой знае какво!

Link to comment
Share on other sites

Priest - филмът е тъп като цяло, 3Dто е напълно излишно. Единствено ми хареса как бяха направили света и за бюджет от 60милиона, ефектите биваха.

Link to comment
Share on other sites

Priest - филмът е тъп като цяло, 3Dто е напълно излишно. Единствено ми хареса как бяха направили света и за бюджет от 60милиона, ефектите биваха.

Да, филмът е доста посредствен, и като сюжет, и като всичко. Става само за губене на време и пари (на кино) ;)

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...