Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дилъри на време

 

Няма по-тъп , бавен , блудкав , противен , отвратителен и малоумен филм. Не и в последните 2 години.

Не го гледайте.

 

Не правете моята грешка да го гледате на КИНО , по-тъпо изхарчени пари надали съм харчил някога. :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Конан....

 

Въпреки, че популяризира една камара български забележителности/ Деветаки, Карлуково, Камен бряг, Тюленово/ не ми хареса...Все едно бяха наели 5 мангала да я лискат с кофи тая кръв...И на места адски куцаше анимацията..А когато тоя лошия персонаж му метна торбата със златото и от нея се разпиляха монетите на дероните, щях да се напикая от смях. Но иначе браво на всички български консултанти и на Доротея Цочева най-вече. А за останалото са виновни сценаристите.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и прасе, изпревари ме :). Вчера го изгледах и днес щях да излея 1 кофа пУмия, ама нейсе. Мен ме израдваха спорадичните "изяви" на Диляна Попова, Митьо Крика, оня дребния, дето се подвизаваше едно време в Шоуто на Слави и куп още знайни и незнайни българчета. Интересно ми е за какво се зачекнаха да правят римейк на един доста успешен филм? Между другото 2012 излиза Total recall :D

 

Друг филм, който не препоръчвам - Harry Potter и нещо си част 2 - последният филм от поредицата за Хари Потър. Освен добрите ефекти, нищо друго интересно нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Аз Хари Потния не го гледам по принцип. И книгата не чета. Това е просто малка мелничка за кинти, направена за кухоглави американци. Що никой не е филмирал успешно Пратчет, например? А? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз Хари Потния не го гледам по принцип. И книгата не чета. Това е просто малка мелничка за кинти, направена за кухоглави американци. Що никой не е филмирал успешно Пратчет, например? А? :)

 

Как бе имаше едно филмче което изгледах с голям кеф. Жалко че само 1 беше.

Link to comment
Share on other sites

Гледах и последният филм от моментната кино програма

 

Кецове

 

 

Ако кажа разочарован съм ще е възможно най-малкото което мога да кажа за тоя малоумен филм.

Може да е български , трябва да се подкрепя българското кино но точно за тоя не трябва да давате нито стотинка от парите си или да губите нито секунда от времето си. Дори не можах да го догледам и заедно с още доста хора просто напуснахме залата.

 

Филм без идея. Без сюжет , действие и с изключително блудкав актьорски състав.

 

 

Почвам да се повтарям дейба.

Последните 5 филм които гледам на кино са ебахти разочарованията. Няма вече хубави филми.

Link to comment
Share on other sites

CONAN THE BULGARIAN

 

Изключително слаб... Някой се е постарал да има тук-там ефекти, но като цяло работата е зле (особено кръвта на убитите - това просташко разливане на кофи от 2-3 години е във всички нискобюджетни бози)... Защо изобщо са тръгнали да развалят стара класика без пари... И отгоре на това около 15 човека продуценти! Роуз Макгоуън и тя какво прави в такъв филм не знам... Може да си загубите времетно, но нищо не очаквайте...

 

THE HOWLING REBORN

 

Клиширана тийн боза с елементи на хорър, ама много слаби елементи....

Link to comment
Share on other sites

още не съм го гледал(свалил съм го), но да кажеш за филм на терънс мълик, че е тъп ... не знам. може би наистина си има хора за всеки влак.

 

п.п. ако сте гледали предните му два филма - "тънка червена линия" и "новият свят", и не намирате характерния му почерк за уникално въздействащ и при двата, то явно неговите филми не са за вас :)

 

Сега изгледа ли го? Жив ли си все още? :)

Шегувам се, ама наистина нищо не открих като замисъл на този филм. И аз му харесвам предните филми на Малик, НО този беше прекалено дълбок като замисъл за мен явно.

И все пак беше по-интересен от 'Drive', 'Rango' и 'Поредният ергенски боклук' :), като говорим за безинтересни филми, които изгледах напоследък.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Cowboys&Aliens2.jpg

 

Cowboys and Aliens

 

... още от заглавието очаквах някаква тъпотия, но бях любопитен и точно поради тази причина го гледах. напълно оправда очакванията ми :laughing: чудя се само как такива филми избиват бюджетите си и изобщо как известни артисти като харисън форд, дениел крейг и хубавицата оливия уайлд се съгласяват да участват в тях. явно всичко е пари :)

Link to comment
Share on other sites

Frozen

 

интересна идея, но супер недомислен филм.

 

 

Защо тоя не използваше и краката си, за да се движи по кабела между седалките? И ако тоя кабел е бил толкова режещ, защо не свалиха предпазната греда, да използват огънатата част от нея, да я преметнат през кабела и просто да се спуснат по наклона до следващата седалка и след това до стълба? Тия герои нормални ли са?!?!

 

Link to comment
Share on other sites

SCELETON CREW

 

Много, много зле... Явно е курсова работа на някой ученик с под среден успех... Пълен резил.

 

HUNT TO KILL

Мнението си мога да изразя в една дума - трагедия. Брутално зле просто... Тоя Остин да си гледа кеча...

 

A HAUNTING IN SALEM 2011

 

Още една орезилена класика... Да не говорм за субтитрите на версията, която гледах - ужас и безумие...

Link to comment
Share on other sites

Tilt изобщо не ми хареса. Много зле съшит.

 

Не знам успя ли да удържиш до края. Аз изгледах 20-ина мин. по НВО и го махнах... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не знам успя ли да удържиш до края. Аз изгледах 20-ина мин. по НВО и го махнах... :wacko:

В интерес на истината първите 20мин бяха най-интересни и с напредването на филма ставаше зле та зле..

Link to comment
Share on other sites

Адската тъпня!

 

Малко сте крайни с тия оценки. ДА - Тимбъртъпан е тотален некадърник и малоумник, ДА - във филма има страшно много недомислици и откровени глупости дори... НО - девойката поне на мен ми хареса страшно много... devil.gif

 

Като цяло филмът е от поредицата "отлична идея - тъпа реализация", но става за едно такова лежерно, мързеливо гледане, предимно в прелестите на девойката... То като се замисля само и единствено хубави девойки имаше през цялото време...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...