Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1 за Drive Angry. Как може един актьор да участва в толкова хубави и в толкова тъпи филми едновременно. При него средно положение няма - или филма е шедьовър, или е тотална боза.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

'BIUTIFUL' 2010       Много под очакванията ми като сюжет и драма.  Добра роля на Бардем, но за филм на качествен режисьор като Инариту този беше много слаб. Жалко.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

El Dorado там квото още има след името...Малейййййййййй!!!! Ужас! Дори не си струва хабенето на дисково пространство....Под всякаква критика е тая боза...Нещо от типа на "Ерата на драконите"...

Link to comment
Share on other sites

Червената шапчица.

За нищо не става. Слаба игра, тъп сценарии, калпава анимация...Че и скучен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Priest/Жрец,Свещеник/ кой както му кефне го превежда... Става за убиване на времето. Даже тръпка няма. Нито интересни гадове, нито пък интрига....

Link to comment
Share on other sites

Това нещо:

ПОДСЛОН - уникална тъпотия, просто гениална глупост!

 

thumb_400x300_54383.jpg

 

А тия на снимката долу, дето са се изпънали така гордо, са за съд и затвор:

 

72e1ac9f4a8f.JPG

Link to comment
Share on other sites

X-MEN FIRST CLASS

 

Как можаха така брутално да го осерат. Скапаха най-добрата поредица по комикс и един от любимите ми филми. Гадове. Тотално съм разочарована. Толкова режисьорски недомислици на едно място рядко се срещат. Верно, обясняват кое, как, защо и кога, ама това да не им е съчинение за 5 клас. Тъпанари!!!!! Бясна съм!!!!!!!!

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

X-MEN FIRST CLASS

 

Как можаха така брутално да го осерат. Скапаха най-добрата поредица по комикс и един от любимите ми филми. Гадове. Тотално съм разочарована. Толкова режисьорски недомислици на едно място рядко се срещат. Верно, обясняват кое, как, защо и кога, ама това да не им е съчинение за 5 клас. Тъпанари!!!!! Бясна съм!!!!!!!!

Кое точно не ти хареса във филма? Защото аз вчера вечерта го гледах и мога да каже, че филма си доста добър, за филм от тъкъв род. Дори са се постарали да вкарат сюжетна линия, което е доста трудно за екшън филм.

Link to comment
Share on other sites

sucker-punch-babydoll-emily-browning-poster.jpg

 

Недейте...

 

Филмът има някакъв замисъл, но той е съсипан тотално от отвратителната актьорска игра и лошите ефекти. Още като излезна трейлъра, се надъхах да гледам "Sucker punch" на кино (което по една или друга причина отпадна), заради главната актриса, която ми направи силно впчеталение в "The Uninvited", но тук... ужас. И според мен оценката от 6.5 в IMDB се дължи само на славата на режисьора.

Link to comment
Share on other sites

Лошите ефекти?!?!?! :confused Филмът имаше НЕВЕРОЯТНИ ефекти. :blink: Ти на кино ли го гледа или вкъщи на видеостената с 11+2 системата? Щото ако си го гледал на млазма с Р5 - не давай такива дефиниции, които не можеш да защитиш.

Link to comment
Share on other sites

Невероятни my ass. Все едно 10 годишен цапал с боичките, знам че цветничкото те привлича, искаш да имаш кръв от всички дупки, като излизаш от киното и т.н., ама това не важи за всички. Блурей 1080p версията гледах, ако това има значение за теб, въпреки че за мен няма, защото, когато един филм е тъп - нищо не може да го спаси.

 

Едит за дедо :) - не съм подходил с никакви очаквания за този филм или както казва Дюи от Малкълм: "Нищо не очаквах и пак съм разочарован" :D. Колкото до това къде съм го гледал, не е на екрана на компа, а на п. тАлавизор.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Невероятни my ass. Все едно 10 годишен цапал с боичките, знам че цветничкото те привлича, искаш да имаш кръв от всички дупки, като излизаш от киното и т.н., ама това не важи за всички. Блурей 1080p версията гледах, ако това има значение за теб, въпреки че за мен няма, защото, когато един филм е тъп - нищо не може да го спаси.

 

Любопитно ми е какво очакваше от филма ей тъй като му гледаш плаката и като прочете за какво става дума вътре? Аз очаквам да е нещо като златния компас и сега нарочно ще го изгледам за да споделя какво ми е впечатлението...

 

ПС: Blueray версия може и да си гледал въпроса е на какво си я гледал защото ако е на екрана на компютъра на 20-24" екран няма да забележиш някакви особени ефекти дори да ги има

 

ПС2: Ефектите бяха зашеметяващи. Само че сюжета ми се стори гаден с тази лоботомия и като цяло нещо тая история с лудници, курви и сюжет от игра ми се стори като нещо което тинейджър е сънувал след като го е отрязала въпросната мацка. За идеята 2, за актьорската игра - 4 (щото повечето време си хвърляха едни погледи все едно се напъват да попръцкат) само ефектите ставаха

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Кое точно не ти хареса във филма? Защото аз вчера вечерта го гледах и мога да каже, че филма си доста добър, за филм от тъкъв род. Дори са се постарали да вкарат сюжетна линия, което е доста трудно за екшън филм.

Да, сюжетна линия наистина имаше, само защото story-то е на пича, който е писал и предните серии. Като цяло имаше невероятно грозни режисьорски решения, кастинга не беше на достатъчно високо ниво на фона на предните епизоди, въобще нищо не беше както трябва, а по принцип X-Men може да се похвали с нещо много повече от екшън. За съжаление сега не беше така.

Link to comment
Share on other sites

The Hangover Part II (2011)

Скучен, поне за мен. Като всяко продължение. Сигурно тук ще ме разкритикувате, но лично на мен изобщо не ми хареса, като цяло имаше 2-3 смешни момента...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Ранго - пълна загуба на време, скучен, няма нищо смешно или забавно, филм изпълнен с клишета, целия филм е едно голямо клише, с изключение на неприятно грозните актьори, може би са се опитали да ги направят забавно грозни, но определено са неприятно грозни. Оценка: 2/10

Link to comment
Share on other sites

ТОР

ПРИЕСТ

СУПЕР 8

ДРАЙВ ЕНГРИ

 

Заклевам се че няма да ходя повече на 3Д , всичките филми които съм гледал на 3Д бяха супер прости. :angry1

Link to comment
Share on other sites

ТОР

ПРИЕСТ

СУПЕР 8

ДРАЙВ ЕНГРИ

 

Заклевам се че няма да ходя повече на 3Д , всичките филми които съм гледал на 3Д бяха супер прости. :angry1

За Драйф(ам) Енгри, да много тъп. В последно време Кейдж прави само тотални бози.

Супер 8 не съм го гледал, не мога да кажа.

Но Приест и особенно Тор си бяха много добри филми за жанра, който представят. Не може да очакваш да има сюжетна линия по-голяма от 10 реда в такъв тип филм. Аз като ходя на такъв род филми гледам ефектите, пейзажите, героите и чак на последно място сюжета(ако го има), така че не мога да се съглася с теб за тези 2 филма. Препоръчвам на всеки да гледа Тор на кино за оцени това което са направили хората.

Link to comment
Share on other sites

HDSP/Лов на дребни хищници - много глупав и безмислен филм, режисьора и сценариста явно са си повярвали повече, отколкото трябва, много слаби актьори, пълна боза.

Link to comment
Share on other sites

HDSP/Лов на дребни хищници - много глупав и безсмислен филм, пълна боза.

 

+ 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

X-MEN FIRST CLASS

 

Как можаха така брутално да го осерат...

+1

Последните два филма за X-men (X-Men Origins: Wolverine & X-Men: First Class) са тотално у гъзо.

Как може да подберат такива актьори във First class? Получих разстройство като видях малката бузеста Мистик или онзи червения изчезващ дявол... Имаше такива ефекти във филма, че човек би се запитал дали учащ се дебил на Adobe After Effects ги е правил: става въпрос за диамантената Ема Фрост и вихрушките, които ги пускаше оня сопол.

А черешката на тортата (буквално си помислих, че си правят гаргара) беше, когато преобразения Ханк Маккой се появи за първи път като Beast. Смях се от сърце...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

TACTICAL FORCE

 

http://zamunda.net/details.php?id=273773&hit=1

 

От една страна бих препоръчал този филм, за да видите каква колосална идиотщина са сътворили. Честно, би трябвало да е трудно да създадеш такава безобразна глупост.

 

Но от друга страна, тъй като ви обичам, НЕ, НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...