Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tron Legacy

:blink: к'во беше това? ... ама то като видиш в началото walt disney, направо трябва да го спреш без да се замисляш :ph34r:

Съгласен..сюжета беше кръгла нула..дори ефектите не могат да вдигнат личната ми оценка повече..получава една звезда от десет.. :wacko: :ph34r: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако гледате Трон вкъщи на 14ката със слушалки е напълно нормално да не ви хареса. Аз лично се размазах на тоя филмbiggrin1.gif

 

Fixed.

 

Още един отрицателен глас за The green hornet.

Link to comment
Share on other sites

The Mechanic

 

 

 

Клиширан до безобразие. Наистина ли имаше нужда от още един екшън, в който Джейсън играе "мълчалив, тих и скромен, но смъртоносен пичага, който рита лоши и чука голи задници"? В началото много ми харесваше, но с тези еднообразни роли започва да става досаден.

 

Не, филмът не е кофа с лайна, просто с абсолютно нищо не може да ме заинтригува.

 

От Стейтъм очаквам точно такива филми и ги гледам с кеф. Едва ли ще ми е готино да го гледам изпълнявайки главната роля в "Речта на краля".

Link to comment
Share on other sites

Принципно е така, но ако си гледал оригинала на филма от 70-те с Чарлз Бронсън ще ти направи впечатление колко глупости са направени в новия филм. И ако му махнеш технологиите и ефектите е чувствително по-слаб.

Link to comment
Share on other sites

Ако гледате Трон вкъщи на 14ката със слушалки е напълно нормално да не ви хареса. Аз лично се размазах на тоя филмbiggrin1.gif

 

Ами честно казано на мен също ми хареса даже гледах няколко сцени по 2 пъти. Зрелищен е и някои от анимациите са просто РАЗМАЗВАЩИ. Че свърши някак тъпо и че в един момент им се е свършила музата на сценаристите беше ясно, че повтаря донякъде сюжета на първия - също. Но след всичко изчетено друго не очаквах. Добре че не ходих на кино да го гледам че щях да остана разочарован но след толкова изчетени критики аз останах доволен. И ако мога да избирам предпочитам 100 пъти Трон пред произволен филм на Алмодовар или турска сапунка...

 

Трон си е 5/10 според мен. Ефектите бяха на ниво та ако не друго поне това заслужава похвала.

 

 

 

Ще чакам да излезе на blue ray и I AM NUMBER 4 че да го гледам и него.

 

ПС: Чиракът на магьосника също ми хареса.

 

А за филмите на Дисни ще имате да вземате - Шрек и Рапунцел примерно са доста добри, също и доста от анимациите им (верно детски са ама какво от това).

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А за филмите на Дисни ще имате да вземате - Шрек и Рапунцел примерно са доста добри, също и доста от анимациите им (верно детски са ама какво от това).

 

Шрек не е на Дисни.

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да изгубите безвъзвратно час и половина от вашия живот и после да съжалявате, то това е Филмът (с главно "Ф") за вас.

vanishing_on_7th_street_poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just go with it (2011)

 

Няма такава простотия, честно. Не че очаквахме кой знае какво, ама аз заспах по средата на филма, а Жоро 20 мин. преди края го спря, че беше на ръба да пие "Валидол".

Язък за рекламите и хубавото preview... Дженифър и Адам сериозно са се изложили. Язък за "имената им" в Холивуд.

 

just-go-with-it-poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

Battle OF LA мале няма такава нискобюджетна боза.Прилича много на онзи филм с драконите и нинджите :lol:

 

Оригиналът бил доста по-добре... Ще изчакам хубаво качество или като се върна в Пловдив, ще отскоча до някой мол.

Link to comment
Share on other sites

battle_los_angeles_ver9_xlg.jpg

Признавам си, че успях да изгледам само първите 15 минути от филма, след което мъж ми ми го разказа. Самият той като почитател на военните филми се чудеше защо по дяволите някой е дал пари да се прави подобен филм.

Link to comment
Share on other sites

Този е доста добър, но се гледа на кино. Доста от филмите, които ти си отхвърлила се гледат на кино, а не вкъщи. За хиляден път се опитвам да обясня, че живеем в свят, в който киното се оценява със сетивата, а не със съзнанието.

 

И все пак - всеки има право да е стар и да оценява, както си иска. :beer:

Link to comment
Share on other sites

battle_los_angeles_ver9_xlg.jpg

Признавам си, че успях да изгледам само първите 15 минути от филма, след което мъж ми ми го разказа. Самият той като почитател на военните филми се чудеше защо по дяволите някой е дал пари да се прави подобен филм.

 

+1 !

Съжелявам, че ходих да го гледам на кино, изключително посредствен и глупав без никакъв смисъл филм, правен за може би 10 годищни деца?! Със средствата изхарчени за него можеха да направят някой наистина добър!

Edited by JiMbo
Link to comment
Share on other sites

Мда, ще трябва да се присъединя към мнението на snejko и jimbo. Очаквах доста повече от филма, може би по-скоро да е нещо като "Денят на независимостта" или "Война на световете", само че се оказа пълна тъпотия лишена от грам смисъл, а извънземните все едно ги бях рисувал азph34r.gif

 

:пп и да, гледах го на кино - пак си беше пълен шит!

Link to comment
Share on other sites

Дори не знам защо го споменавам този филм, тъй като той си е абониран за тази тема - "Harry Potter and the deathly hallows", тъй като съм тъп и упорит, вчера (5ти ден) най-накрая го изгледах до края и разбрах, че не съм изпуснал много като не съм изгледал последните 2 филма от сагата...

Link to comment
Share on other sites

Big Momma's: Like Father, Like Son

 

bigmommaslikefatherliken.jpg

 

ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ! Този филм може да доведе до сериозни психически отклонения! Всякакви намерения за гледане на този филм трябва да бъдат потушени в зародиш!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...