Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SET UP

 

Много слаб филм. Кой го излъга тоя циганин, че става актьор от него не знам... Райън Фелипе игра отлично в CRUEL INTENTIONS, но тук нещо ми слабее и той, отделно че външния му вид е отвратителен. Вярно че са минали повече от 10 години все пак де... Брус Уилис е отличен както обикновено, но неговото присъствие в този филм по-скоро учудва и в никакъв случай не помага. Филма както вече казах е зле. 2011 е и такива имена в такива посредствени продукции показват растящата слабост и явното изчерпване на Холивуд... Все пак може да прекарате два часа в безхаберие пред екрана, преструвайки се че гледате сериозен екшън.

Link to comment
Share on other sites

SET UP

 

Много слаб филм. Кой го излъга тоя циганин, че става актьор от него не знам... Райън Фелипе игра отлично в CRUEL INTENTIONS, но тук нещо ми слабее и той, отделно че външния му вид е отвратителен. Вярно че са минали повече от 10 години все пак де... Брус Уилис е отличен както обикновено, но неговото присъствие в този филм по-скоро учудва и в никакъв случай не помага. Филма както вече казах е зле. 2011 е и такива имена в такива посредствени продукции показват растящата слабост и явното изчерпване на Холивуд... Все пак може да прекарате два часа в безхаберие пред екрана, преструвайки се че гледате сериозен екшън.

+1

 

Но всеки филм трябва да се гледа и оценява.

Link to comment
Share on other sites

Sucker punch - чак сега го гледах и едвам го изтърпях. Като го рекламираха и му пускаха трейлъра, когато излезна, си виках:"Тоя филм ще е много хубав,със сигурност ще бъзрам да го гледам или на кино, или да го дръпна веднага след като го пуснат по тракерите." Добре, че тогава не съм се излъгал да дам пари за тая безмислица. Така и не разбрах през цялото време какъв беше смисълът на филма. В началото почна добре и ми вдъхна големи очаквания, но след това много бързо отми добрите ми впечетления. Сцените с тъпите битки и пуцания едвам ги издържах и ми беше много трудно да ги възприема.

Link to comment
Share on other sites

Някой беше писал за Super 8 - ужас.

Изобщо не знаех за какво се разправя преди да го гледам, но беше ебати трагедията. Филмът не се препоръчва за деца над 12 години.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам го на всеки който си мисли , че е видял всичко в киното... След този филм със сигурност ще е видял и най-тъпя филм правен някога и стигнал до голям екран!

Drive: Живот на скорост

http://cinemacity.bg...01.php?fid=1382

Link to comment
Share on other sites

YOUR HIGHNESS - КОШМАРНО ТЪП филм!!! В никакъв случай не си губете времето с него! Присъствието на Натали Портман ме потресе, какво си е мислило това момиче, че да се яви в такава "продукция" не знам... Добре че си показа задника да ни зарадва.

 

Създателите на този филм трябва да бъдат позлатени и обсипани с диаманти! Абсолютен шедьовър, хилих се като пача :)

 

 

Къде бе, брат?!?!? На какво се смя?!?! Заради тая ти реплика гледах тая тъпня с надеждата, че нещо ще видя... То тъпо, тъпо, та вдлъбнато... Има общо 2-3 момента, където човек може да се засмее с напъване....

Link to comment
Share on other sites

Явно е имало някакъв кол на стола, на който си се набучил при сядане, та затова си бил вкиснат и не ти е харесал филмът ;)

Филмът не е тъп, а е идиотски, тип пародия. Аз обожавам такива неща, въпрос на вкус.

Link to comment
Share on other sites

Явно е имало някакъв кол на стола, на който си се набучил при сядане, та затова си бил вкиснат и не ти е харесал филмът ;)

Филмът не е тъп, а е идиотски, тип пародия. Аз обожавам такива неща, въпрос на вкус.

 

Съвсем не, напротив - тъй като точно от тебе излезе приказката, се бях наточил здраво за простотии, но се оказаха чисти тъпотии. Един класически "Robin Hood - Men in Tights" е в пъти по-велик от тая тъпня...

Link to comment
Share on other sites

Съвсем не, напротив - тъй като точно от тебе излезе приказката, се бях наточил здраво за простотии, но се оказаха чисти тъпотии. Един класически "Robin Hood - Men in Tights" е в пъти по-велик от тая тъпня...

И аз съм на това мнение. Верно не го гледах много съсредоточено, но Любо го гледа и не се засмя нито веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Horrible Bosses (2011)

Доволно глупав филм.

Странно. Не очаквах да го видя този филм тук. И по-странното е, че не само на мен много ми хареса, а и поне на още 10 мои познати, някои, от които имат много странни филмови предпочитания. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

THE HANGOVER II

 

Въпреки че оценката ми за първия филм бе силно отрицателна, реших да видя дали пък втория няма да е по-добре. Груба грешка. Не знам дали в мен е проблема, но по-тъп филм не бях гледал скоро. Ужасна глупост, в която НЕ виждам къде човек може да се усмихне дори, камо ли да се разсмее. Препоръчвам на всички да прескочат този отпадък и да си спестят времето. За мен лично и двата филма са тотален боклук, като вторият просто чупи де що има неметал...

 

 

THE LAZARUS PAPERS

 

Поставям го редом с горния филм като една от най-големите простотии, които съм гледал напоследък. Явно Дани Трейо го е закъсал здраво, за да се снима в подбен сбъркан филм. И като казвам сбъркан, имам предвид, че всичко в него е сбъркано. Имало е изглежда някаква идея, но смислова връзка няма. Учудих се също и Бай Линг какво прави в толкова некадърен продукт... Въобще днес пълна фира откъм филми...

Link to comment
Share on other sites

THE HANGOVER II

Аз говорих ли, говорих. Ама като не ме слушате, ще гледате тъпотии... Първият беше забавен поне малко, обаче втората част е меко казано :sick

Link to comment
Share on other sites

Днес е просто деня на идиотските филми....

 

SLEEPING BEAUTY

 

Филм без цел, посока, начало, край, смисъл - НИЩО. Кой е спонсорирал подобно начинание не знам... Единсвено достойнство - главната героиня е чисто гола през по-голямата част от "филма".

 

HIDDEN

 

Поредната добра идея, съсипана от липса на пари и въображение.

Link to comment
Share on other sites

Днес е просто деня на идиотските филми....

Грешката ти е че не подбираш. Забялазал съм, че всичкото филм де що има минава през теб. Отсявка му е майката.

Иначе и на мен не ми хареса "Спящата красавица" и Емито май ще си остане само с Лемони Сникет и Ънинвайтед... Жалко.

Link to comment
Share on other sites

The tree of life - трябва да се гледа без остри предмети наоколо, защото някой може да посегне на живота си. Ако се застреляш в крака, ще боли по-малко. Страхотно тъп филм!!

Link to comment
Share on other sites

The tree of life - трябва да се гледа без остри предмети наоколо, защото някой може да посегне на живота си. Ако се застреляш в крака, ще боли по-малко. Страхотно тъп филм!!

 

+1 толкова безсмислено нещо не бях гледал скороblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Този филм ме втрещи в първите няма и 30 мин, след което жена ми не издържа и след 15 пъти подканвания да го спра се наложи да й спестя мъките. Затова не съм го коментирал - имам още час и половина да изгледам...tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Гледах Drive.....в немите филми има повече говор. Не си губете времето с тая шитня.

 

Днес е просто деня на идиотските филми....

 

SLEEPING BEAUTY

 

Филм без цел, посока, начало, край, смисъл - НИЩО. Кой е спонсорирал подобно начинание не знам... Единсвено достойнство - главната героиня е чисто гола през по-голямата част от "филма".

 

HIDDEN

 

Поредната добра идея, съсипана от липса на пари и въображение.

Мен, ти гледай фимли с такива заглавия...пък чакай да е гот :D :D

 

Слийпинг бюти? Нещо се ебаваш май :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

The tree of life - трябва да се гледа без остри предмети наоколо, защото някой може да посегне на живота си. Ако се застреляш в крака, ще боли по-малко. Страхотно тъп филм!!

 

още не съм го гледал(свалил съм го), но да кажеш за филм на терънс мълик, че е тъп ... не знам. може би наистина си има хора за всеки влак.

 

п.п. ако сте гледали предните му два филма - "тънка червена линия" и "новият свят", и не намирате характерния му почерк за уникално въздействащ и при двата, то явно неговите филми не са за вас :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...