Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

По принцип, може да е изгорял WAN порта на рутера, може и да е опукал порта на суича на N3. Пробвай да включиш кабела, който идва от N3 в някой LAN порт на рутера и кажи дали светва съответното диодче - ако светва, вероятно е рутер, ако не светва - викай N3.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сложих го и светва но тогава пак нямам интернет но ми излиза страницата на Н3 и непознато мрежово устройство и някав МАК адрес .

Между другото има вероятност малкия да е върнал рутера към фабрични настройки . Пробвах с quick setup но пак не стана , незнам ако се върне към фабрични дали може без да се обаждам да станат нещата .

Link to comment
Share on other sites

Обади им се де, кажи им мак адреса, да го добавят и трябва да тръгне. Ако си платил де, защото колегата може да познае. С тези 28 дни на февруари, всеки се разсейва.

Link to comment
Share on other sites

В Смирненски от снощи казва, че няма връзка с DNS-то. С гугълските също нищо не става. През нощта дойде два-три пъти за по пет минути и това беше. Тази сутрин е същото. Пробвано на две места.

Link to comment
Share on other sites

Платено ми е до май месец . Като им позвъних човека ми каза , че нета си стига до мен и проблема явно бил при мен . Но аз все още не мога да го разреша , че да тръгне .

Готово е , оказа се , че проблема все пак е бил при тях .

Link to comment
Share on other sites

Платено ми е до май месец . Като им позвъних човека ми каза , че нета си стига до мен и проблема явно бил при мен . Но аз все още не мога да го разреша , че да тръгне .

Готово е , оказа се , че проблема все пак е бил при тях .

 

На кой телефон звъниш, питам защото не знам никакъв номер за техническа поддръжка?

Link to comment
Share on other sites

Проруската HMTV отново се появи на мястото на ZDF HD :angry: Също така In Life я имаме вече на три позиции - 2 пъти HD и веднъж SD, появявайки се на мястото на Нова Спорт HD. Явно е любима на екипа на Ентри :lol:

Link to comment
Share on other sites

И като е проруска какъв точно е проблемът? Колко проХамерикански има? А протурски?.

Ами ще ти отговоря - при този оператор са 14 руски, от които за гледане стават 2-та спортни, 2 турски, 0 "хамерикански" Щом ти се гледат алкохолизирани блядове - гледай си, аз не искам да плащам за тях, при положение, че има доста по-качествени канали, които липсват.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Ами ще ти отговоря - при този оператор са 14 руски, от които за гледане стават 2-та спортни, 2 турски, 0 "хамерикански" Щом ти се гледат алкохолизирани блядове - гледай си, аз не искам да плащам за тях, при положение, че има доста по-качествени канали

Канала си е перфектен и като звук и картина/ за ХД варианта де/ и програмна схема! Супер сериали и игрални филми с бг.суб и научно-популярни!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ами ще ти отговоря - при този оператор са 14 руски, от които за гледане стават 2-та спортни, 2 турски, 0 "хамерикански" Щом ти се гледат алкохолизирани блядове - гледай си, аз не искам да плащам за тях, при положение, че има доста по-качествени канали, които липсват.

Що повтаряш думите на Цецо...

Та нямало протурски и проХамерикански, така ли? Верно ли N3 не излъчват bTV, Нова, ТВ Европа, Kanal3? Откога са го спрели? Не знаех... :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам 143 руски канала... Не ми пречат. Също както и 141 английски. Френски, испански и италиански не съм проверил бройката. Но така или иначе не виждам някак си канал да ми пречи, какъвто и ще да е. В смисъл най-малкото трябва да го пусна, за да вземе да ми пречи. Що за идиотщини са подобни съждения не знам... 

Link to comment
Share on other sites

Егати логиката, ми на нелегалното ти IPTV с няколко хиляди канала бройката може да няма значение, но когато ресурсът е ограничен до 200 канала (без минусовите) и 7-8 % от тях да са руски пълнеж, на мен определено ми пречат.

Link to comment
Share on other sites

Който не го кефи, да сменя оператора, толкова е лесно.

 

Това едно и второ - отново да попитаме - някой насила ли ги включва тия пусти руски канали на телевизора? С тях ли изгрява екрана? С руския химн ли почва деня? WTF?!?

Link to comment
Share on other sites

Кулбокс много бързо разкараха тоя руски боклук HMTV и с право..

 

Колкото до бтв, нова и т.н.. те са толкова хАмерикански , колкото и Сталин е бил хАмериканец :)

Link to comment
Share on other sites

Кулбокс много бързо разкараха тоя руски боклук HMTV и с право..

 

Колкото до бтв, нова и т.н.. те са толкова хАмерикански , колкото и Сталин е бил хАмериканец :)

Канала си е с няколко нива по-добър от измислените там модни–педалски канали и др. да не ги изброявам!! Канала вярвам ще се върне на бял кон, но вече в HD качество!!

Link to comment
Share on other sites

Хаха и с какво е по-добър? За 20-те секунди, за които минах през него, някакъв пиян руски генерал обясняваше как трябва да направят армията си да е по - могъща от американската и немската...  На тия в главата са им само танкове и водка. Общо взето това е канал, създаден специално за привържениците на руската окупация у нас, т. нар. "русофили", които слушайки руска реч изпадат в умиление и спомени. Ама давали хубави документални филми - що за безмислена простотия е да вземеш документална поредица на английски и да й наложиш руско аудио с български субтитри, без дори да оставят оригиналното аудио в отделна пътечка? Не стига, че цялата държава се кланяше вчера на онзи офицер от КГБ в расо, ами и от кабеларката ще ми натрисат тези колхозници, изхвърляйки канал като ZDF HD.

Link to comment
Share on other sites

Хаха и с какво е по-добър? За 20-те секунди, за които минах през него, някакъв пиян руски генерал обясняваше как трябва да направят армията си да е по - могъща от американската и немската...  На тия в главата са им само танкове и водка. Общо взето това е канал, създаден специално за привържениците на руската окупация у нас, т. нар. "русофили", които слушайки руска реч изпадат в умиление и спомени. Ама давали хубави документални филми - що за безмислена простотия е да вземеш документална поредица на английски и да й наложиш руско аудио с български субтитри, без дори да оставят оригиналното аудио в отделна пътечка? Не стига, че цялата държава се кланяше вчера на онзи офицер от КГБ в расо, ами и от кабеларката ще ми натрисат тези колхозници, изхвърляйки канал като ZDF HD.

В голяма грешка си- не са само филми за танкове и водка- досто съвременни филми и сериали на различна тематика има!! 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...