Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 
MAX Sport: За момента нашите спортни канали се предлага само за нашите ТВ клиенти и тези на Булсатком, Networx и ComNet и Скат. Ние сме отворени за партньорства, но това зависи и от интереса на другите оператори да предложат MAX Sport на своите клиенти, затова е най-добре да се обърнете към вашия оператор.

 

 

Здравейте, предвиждате ли пускането на спортните канали Max Sport в мрежата на Ентри? Също така искам да попитам има ли възможност да получим каналите Discovery HD с български звук и Comedy Central Extra, които ги има при почти всички оператори? Благодаря.
12742057_1514911425479591_45555640879086
Здравейте! Каналите от пакет Max Sport няма да ги излъчваме. При нас може да намерите богато разнообразие от спортни канали, които ви предоставят най-важното спортно съдържание. Ще разгледаме вашето предложение. Благодарим Ви. Поздрави!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

По-добре така,  че  както  са  тръгнали  всеки  взима дадено  първенство  и  после  извива ръцете  на  потребителите. Догодина  очаквам  Диемите  да  скочат  на  8лв. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Н3 да не са махнали матч1 и матч2 ? Преди някой месец махнаха боец и не сложиха адекватен заместник , а сега махнаха 2те най хубави спортни и пак няма да има заместник . Това са 3те програми заради които подписах договор , а те ги махат без да слагат нищо . Някой има ли идея дали окончателно са махнати ?

Link to comment
Share on other sites

Заменени са с украинските Футбол 1 и 2, които предават големите първенства, но доста често излъчват записите в ъпскейлнато SD, нещо като нашата Нова Спорт. Междувременно и Виваком започнаха излъчване на Макс-овете.

Link to comment
Share on other sites

Ааа, що не ги пуснат и МАТЧ! и Футбол? Предполагам, че имат място... Реално пакетът МАТЧ! е 7 канала /ако не бъркам/ и имайки този пакет, не ви трябват нито диеми, нито максове, нито нищо. Дават всичко, при това с най-доброто качество! Слагат в джоба си канали като Скай спорт!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Мдаа,  от доста  време  не  са пускали  нищо ново,  а  махнаха двата  най-хубави  спортни  канала ,  та  догодина  май  ще  има  развод  по  италиански. 

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност след изтичането на договора ми ще приключа с Н3 след 4 години при тях . Първо махнаха Боец и не го заместиха с нищо , сега махнаха матч и сложиха футбол , която е по слаба . Не е правилно , вместо да прогресираш , да регресираш .

Link to comment
Share on other sites

Добре де, махнали са МАТЧ! ФУТБОЛ 1 и 2, а другите оставили ли са ги - МАТЧ! Арена, МАТЧ! Планета и т.н. или нищо от тоя пакет няма?

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност след изтичането на договора ми ще приключа с Н3 след 4 години при тях . Първо махнаха Боец и не го заместиха с нищо , сега махнаха матч и сложиха футбол , която е по слаба . Не е правилно , вместо да прогресираш , да регресираш .

И аз съм  близо 5 години  и ако  до  края  на  договора не  се  промени нещо  и  аз  си  отивам. 

 

Добре де, махнали са МАТЧ! ФУТБОЛ 1 и 2, а другите оставили ли са ги - МАТЧ! Арена, МАТЧ! Планета и т.н. или нищо от тоя пакет няма?

То нямаше  други  канали.  Само  тези  двата. 

Link to comment
Share on other sites

Преди около 1,5 - 2 г. имахме Матч Арена HD, както и в SD Матч ТВ, Матч Футбол 3, Матч Игра и Матч Боец. Един по един окапаха всичките, а днес и последните 2. А нови канали взеха да пускат само на високосна година.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Странно е това, да. Предвид, че за тези канали, няма кой да ги гони, ама...

 

При плешивия /DCC/ има ли ги?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Скоростите реалните тези от сайта на 3-те тарифи ли са? Виждат ми се доста ниски като за 2018 и парите, които искат за тях. За един познат питам, който се двоуми.

Link to comment
Share on other sites

Цените не ги гледай, умишлено са такива - разчитат на пакетните услуги! Очакват хората да си кажат:"Ми то пакета с ТВ по-изгоден, като ще давам, да давам ама и ТВ да имам...".

Link to comment
Share on other sites

Ясно, само интернет не става. opticnet малко по-добре, но ъплоуда ми се вижда трагичен. Особено външния. Пише opticnet, а ми прилича почти на коаксиални ъплоуди.

Link to comment
Share on other sites

Е, що им е да плащат "излишно" за трафик, те да не са сериозен доставчик, те са кабеларка в пълния смисъл на думата. Масовият потребител не го интересуват високи скорости, да да си цъка в нета, да свали торент, да си види фейса. Масовият потребител има нужда от качество на кабеларка и за тези пари го получава. Услугата им е от стабилните в града, макар да не блести с кой знае какви скорости. Още ми е чудно, защо са махнали спортните канали...

Link to comment
Share on other sites

Имат някакъв пакет sport max за 29 лева който включва телевизия 100+ канала,интернет 30 +диема екстра,екстра и спорт. Знам какво е диема екстра но не и какво е екстра и спорт. Интересува ме някой може ли да ми каже кои са спортните канали на този пакет и тази телевизия 100+ канала реално ли е 100+ или това е барабар с повторенията,защото в момента съм на dcc на 200+ канала които реално са около 120 максимум. Благодаря.

Edited by virtuozo_
Link to comment
Share on other sites

Имат някакъв пакет sport max за 29 лева който включва телевизия 100+ канала,интернет 30 +диема екстра,екстра и спорт. Знам какво е диема екстра но не и какво е екстра и спорт. Интересува ме някой може ли да ми каже кои са спортните канали на този пакет и тази телевизия 100+ канала реално ли е 100+ или това е барабар с повторенията,защото в момента съм на dcc на 200+ канала които реално са около 120 максимум. Благодаря.

Един  колега  е  на  ДСС и каза, че  ДСС имали 5 арена спорт,  та при  такова  положение аз бих  си  седял на  тях  ако  става  въпрос само  за  спорта. 

Link to comment
Share on other sites

Един  колега  е  на  ДСС и каза, че  ДСС имали 5 арена спорт,  та при  такова  положение аз бих  си  седял на  тях  ако  става  въпрос само  за  спорта. 

Ами то зависи от пакетите,приемниците и модулите. На обикновената кабелна която е с максимален брой канали 200+ спортните канали са евроспорт,ринг и нова спорт а ако си платиш и диема екстра. Не не се шегувам,трагедията е пълна. Имаше bein sport 1-2-3-4 но ги спряха отдавна. Та въпроса ми си остава.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...