Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Много боклуци има още за чистене!!! А и не знам как любителите на класическата музика не са ревнали, че не им работят в SD и HD канала Класика???? Не знам защо стои и UHD Travel, след като нямат карта за него - само имитация на брои канали!! Бьлгарска му работа!!

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На мястото на HD SK1 и HD SK2 в момента върви Viasat History. Пак ли ще пренареждам програмите или са решили, че няма вече тенис без пари да гледаме.

На мястото на HD SK1 и HD SK2 в момента върви Viasat History. Пак ли ще пренареждам програмите или са решили, че няма вече тенис без пари да гледаме.

При мен  СК-тата си  вървят.  Явно  е било нещо  временно. 

Ако имаш предвид Trace Urban и Russian Music Box, първият е френски, не руски. Вторият излъчваше в много странен кропнат формат, нещо средно между 16:9 и 4:3. Руска му работа. Явно са изчистили част от рашките, защото изчезнаха и КХЛ и Боец.

Music Box е в 4:3 и си лъчи нормално. Явно при N3 някой не е оправил мащаба.

Няма временно- така си е с насичане от самото начало и на двата ка- модула! Да не се бьркаш с SD версията на канала- да при нея няма накьсване на аудиото! Става вьпрос за HD версията!!

Edited by DONTONI

Телевизорът ти може да има проблем с тази честота, примерно. Може да са доста неща, както и силен/слаб сигнал и т.н.

Че и  на двата ТВ да са проблемни- не е в мен- в  N3 e проблема - не може само един канал да е в гьза и на двата телевизора с кам модул- да не би и колегата дето по- горе потвьрждава, че е проблемен тоя канал и неговия ТВ да е у гьзо- няма такьв филм- само от тия мизерници е проблема!! И през ресивьра - пак си хьлца!!

Edited by DONTONI

Лъки изглежда е прав. Сега погледнах на ТВто в другата стая - там няма проблем със звука на този канал, макар че и той е с модул и е по-стар модел ТВ. Иначе и двата са Самсунг, и двата са със Грифин-и. Силата и качеството на сигнала и при двата е 100, ниво на грешки 0. Май ще се звъни на съпорта.

При мен и на двата Самсунга с Грифини е едно и сьщо - Единия е модела D7000, а другия UH8500 Kurwed- все високи серии! Звьнях вече на сьпорта, за вторник ще дойдат и да видим ква ще я измьдрят!

Edited by DONTONI

Звьни и ти на тия , че явно ще се окаже, че новия там кво сменяха по софтуера, ще има проблеми с някои ТВ !! Вьв вторник ще пиша кво се е случило, ама не сьм много обнадежден. Напомня ми едно време като бяха Евроком за световното по футбол бяха пуснали приемници  по 400лв. за закупуване и аз си бях купил такьв и в един сльнчев ден , като смениха нещо по софтуера, тоя приемник имаше проблем с 4 канала, които бяха с черен екран.То бе един цирк- от офиса казват, че вьрвят, а аз им казвам- НЕ и накрая се оказа, че като са сменяли там някои неща не са били предвидили за тия приемници да напишат софт и ся трябвало да тьрсят някой да напише и аз им теглих майните и сбогом Гергино!!

• w00x changed the title to N3 / Vivacom