Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На мястото на Диема и Кино Нова тръгнаха два пълнежа. При Нова Спорт и на двете версии продължава да върви съобщението за исканото увеличение от Нова. При двата канала на HMTV, която преди 2 седмици приключи съществуването си, продължава да се върти ставката за края на телевизията. Добре е да се помисли да се пусне нещо на тяхното място, примерно Discovery HD с бг аудио или Fine Living HD с бг субтитри https://www.bix.bg/bg/news/2017.html

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Хубаво е, че има нови канали на мястото на спрелите излъчване, но има доста неща за оправяне. ZDF HD е без звук от пускането му. Чешкият Nova Sport 1 HD изчезна ден след като се появи, ако има възможност да се върне, хубав спортен канал е, при DCC върви от доста време. TV1000 Русское кино в момента върви на две места а KBS World HD продължава да е без сигнал.

Link to comment
Share on other sites

особено,че вече трети месец не могат да оправят звука на MOVIES STAR HD  за Самсунг от 7 серия нагоре, а това се отнася и за канала LANDSKAPE HD, добре, че другия месец ми е последна вноска от тия измекяри!

Link to comment
Share on other sites

France 24 приключи с излъчването на SD - версията от спътник 13E, съответно спря и при Ентри, явно го взимат оттам. Каналът ще се предлага вече само в HD - вариант от този спътник.

Link to comment
Share on other sites

Как разбирате , че има нови канали , от няколко месеца ( сигурно година ) не съм сканирал и не съм разбрал за нови канали . Сами ли се появяват или трябва да сканирам .

Link to comment
Share on other sites

По смешен доставчик от тия на тоя етап - НЯМА!!! Преди бяха N1, ама сега - курец!! Закривай ги! За толкова години не можаха да направят като си пуснеш ТВ да излиза текст, за евентуални промени по пакета им, както някои други го правят, а трябва все да гадаеш! Поне форум като хората да имаха!! Да не говорим и с подвеждащата реклама- " Оптика-момптика" - обадете се в офисите и кво накрая- само за р-н" Северен "! Смешници!

Link to comment
Share on other sites

@DONTONI, човек, успокой се, честно, имам чувството след всяко твое включване, че ще спукаш някоя вена на челото.

Аз пък нямам абсолютно никакви проблеми с този доставчик вече толкова много години. Винаги са реагирали бързо при нужда. Разни апокрифни канали не гледам, та не ме интересува кой канал идва и си отива, дето сигурно 2-ма човека го гледат общо. Интересно как и с нито един от телевизорите нямам проблем, а всички са с модул с карта.

За оптиката, още като влезнеш в сайта, пише с дебели букви, че е само за район Северен все още. Та не знам в кого точно е проблемът тук ;) Важното е да се мрънка.

 

@MaiconDogg, зависи от телевизора. По-съвременните телевизори сами си намират промените на заден план, без да се налага да правиш нищо. Някои даже известяват със съобщение като са открили промени.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Моят май не е от тези телевизори . Преди нямах каналите , мисля , че бяха матч1 и матч2 а един приятел тамън си прекара Н3 в тях и ги имаше , та тогава сканирах и ми се появиха . Сега не помня настройките как бяха но май ще трябва да звъня за да сканирам отново , лошото е , че съм си подредил каналите а сканирането май ще ги развали .

Иначе нямам идея защо има оплаквания от Н3 , аз съм много доволен и от нета им и от телевизията им . Но от известно време нямам канала боец а го гледах често , което ме навежда на мисълта , че може би има заместваща програма и трябва да сканирам може би .

Edited by MaiconDogg
Link to comment
Share on other sites

Viasat Nature и History  са руско аудио под дефоулт. Постоянно трябва да ги сменям. Някой друг с подобен проблем и евентуално от съпорта биха ли могли да направя нещо?

Link to comment
Share on other sites

@DONTONI, човек, успокой се, честно, имам чувството след всяко твое включване, че ще спукаш някоя вена на челото.

Аз пък нямам абсолютно никакви проблеми с този доставчик вече толкова много години. Винаги са реагирали бързо при нужда. Разни апокрифни канали не гледам, та не ме интересува кой канал идва и си отива, дето сигурно 2-ма човека го гледат общо. Интересно как и с нито един от телевизорите нямам проблем, а всички са с модул с карта.

За оптиката, още като влезнеш в сайта, пише с дебели букви, че е само за район Северен все още. Та не знам в кого точно е проблемът тук ;) Важното е да се мрънка.

 

@MaiconDogg, зависи от телевизора. По-съвременните телевизори сами си намират промените на заден план, без да се налага да правиш нищо. Някои даже известяват със съобщение като са открили промени.

Оооо много съм си спокоен аз , но това което казвам си е точно така и чети точно за кои телевизори идва реч и за коя серия и тогава коментирай или може би още при трима абоната които имам честа да познавам - понеже са ми в махалата , а единия ми е роднина, навярно и те си въобразяват, че има проблеми с въпросните канали за аудиото!! А относно оптиката пусни си "Вефа" и чуй кво пее радиото и тогава спори, че не е подвеждаща рекламата им! Жив и здрав да си щом те кефят, явно в началото когато бяха фактор си имал късмет. Да не ти изброявам двете им измекярски изпълнения към клиенти подали заявление за включване, абе не ми се коментира - ползвайте си ги със кеф!

Link to comment
Share on other sites

Моят май не е от тези телевизори . Преди нямах каналите , мисля , че бяха матч1 и матч2 а един приятел тамън си прекара Н3 в тях и ги имаше , та тогава сканирах и ми се появиха . Сега не помня настройките как бяха но май ще трябва да звъня за да сканирам отново , лошото е , че съм си подредил каналите а сканирането май ще ги развали .

Иначе нямам идея защо има оплаквания от Н3 , аз съм много доволен и от нета им и от телевизията им . Но от известно време нямам канала боец а го гледах често , което ме навежда на мисълта , че може би има заместваща програма и трябва да сканирам може би .

МАТЧ! Боец го махнаха след последното голямо добавяне/премахване на канали в края на миналата година. Аз също го гледах често, излъчваха доста бокс на живо.

Link to comment
Share on other sites

Оооо много съм си спокоен аз , но това което казвам си е точно така и чети точно за кои телевизори идва реч и за коя серия и тогава коментирай или може би още при трима абоната които имам честа да познавам - понеже са ми в махалата , а единия ми е роднина, навярно и те си въобразяват, че има проблеми с въпросните канали за аудиото!! А относно оптиката пусни си "Вефа" и чуй кво пее радиото и тогава спори, че не е подвеждаща рекламата им! Жив и здрав да си щом те кефят, явно в началото когато бяха фактор си имал късмет. Да не ти изброявам двете им измекярски изпълнения към клиенти подали заявление за включване, абе не ми се коментира - ползвайте си ги със кеф!

Добре де, разбрахме. Не е необходимо непрекъснато да опяваш колко са зле Ентри. Знаем, че са зле.

Link to comment
Share on other sites

Viasat Nature и History  са руско аудио под дефоулт. Постоянно трябва да ги сменям. Някой друг с подобен проблем и евентуално от съпорта биха ли могли да направя нещо?

 

Същото и при мен на телевизора с CA модул. На втория ми телевизор с техен HD бокс обаче не е така.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Докога ще върви тази дразнеща заставка на мястото на Нова Спорт HD? Не е ли време да се пусне друг заместващ канал? Докато се разреши проблемът около каналите на Нова може да мине и година ако изобщо има развитие. На мен лично не ми трябва псевдо HD-то на Нова Спорт, но нека каналът не стои празен.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Нещо от снощи нямам интернет , нямам идея защо . Wi fi -то ми показва , че е свързано , намирами нета но ми изписва , че няма интернет достъп . Само при мен ли е така или проблема е в Н3 .

Link to comment
Share on other sites

Wi-Fi то ти е вътрешната мрежа, към която си закачен и можеш да си правиш някакви неща, примерно да си прехвърляш файлове от комп на комп. Явно на входа на рутера, обаче, няма никой.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...