Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Не е като при другите да не е така. Не знам при Coolbox даже техните приемници на какви цени са, но те дават 1 по начало, дори 2рия се заплащаше. Блиу също. Не виждам защо реагираш толкова остро в случая. Виждам, че 100лв не ти се дават и те разбирам ама в най-лошия случай можеш да местиш картата. Не е толкова удобно ама не е и толкова трудно... у нас 1 телевизор е достатъчен (и се гледа от дъжд на вятър)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не е като при другите да не е така. Не знам при Coolbox даже техните приемници на какви цени са, но те дават 1 по начало, дори 2рия се заплащаше. Блиу също. Не виждам защо реагираш толкова остро в случая. Виждам, че 100лв не ти се дават и те разбирам ама в най-лошия случай можеш да местиш картата. Не е толкова удобно ама не е и толкова трудно... у нас 1 телевизор е достатъчен (и се гледа от дъжд на вятър)

При  близу  плащаш  5лв  за  допълнителен приемник,  не  знам  да  има  ограничение  от един  допълнителен  приемник(но  мога  да  попитам.  имам познати,  които работят  там) при булсат  ограничението ти  е  до  окото(макс 4  приемника)  аз  лично  ползвах  2 допълнителни когато бях  при  тях  преди  повече  от  2 години. При  други  оператори  не  знам  как е.

Картата не   мога  да  е  местя  понеже  и  трите  са  грифин,  които са несъвместими с  топфийлда.  Телевизия  гледам(по скоро  слушам)  много.  LG-то  с  кам модула  почти не  се  спира.  

Link to comment
Share on other sites

Еми нека си вземат декодер та... Няма да се стои 200 години на едно място... и без това в България всичко се случва с 50 години закъснение...

 

Ако дадеш на всички дядовци и баби с по 140лв. пенсия /която не им стига до никъде/ по 50лв. за декодер, става, иначе...

 

А и не виждам какво точно те притеснява, че има аналогова - гледаш цифрова, какво като в ефира/мрежата има аналогов сигнал.

Link to comment
Share on other sites

Думата се нарича - ПРОГРЕС!;-)

Ако дадеш на всички дядовци и баби с по 140лв. пенсия /която не им стига до никъде/ по 50лв. за декодер, става, иначе...

 

А и не виждам какво точно те притеснява, че има аналогова - гледаш цифрова, какво като в ефира/мрежата има аналогов сигнал.

Link to comment
Share on other sites

За хората, които нямат кинти, прогресът от аналогова към цифрова е последният проблем.

Защо трябва да си обясняваме елементарни неща.

Ако нямаш пари за храна и лекарства, дали ще си купиш плазма?

Link to comment
Share on other sites

ако не се взимат мерки, то застрашава съществуванто на съответния оператор.

Значи да очакваме да се заключат и останалите 39 цифрови програми и да се спре завинаги с пиратстването. А пък нелегалните веднага ще се затичат да подписват договори с вас по тоя случай.

Link to comment
Share on other sites

ДАй сега да се върнем в каменната епоха, по Света винаги е имало и има гладуващи хора, но времето върви напред, а не назад...

 

И дай като нямат пари и телевизия да не гледат?

Разсъждаваш много грешно, но да не задълбаваме...

И пак не разбрах какво ти пречи лично на теб, че има аналогов сигнал?

 

Edit: В Европа аналоговия изобщо не е спиран преди 15г., но дай да почнем от доходите или май наистина няма смисъл да го водим тоя разговор с теб...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ако няма  какво да ми  кажеш  смислено,  ако  обичаш  не  ме  занимавай!

Каза човекът, който успя да отговори "много ти дълъг поста"... 

 

А пък нелегалните веднага ще се затичат да подписват договори с вас по тоя случай.

Може и да не се затичат, но пък редовните няма да рзакарват поддръжката да проверяват по адресите защо сигнала е слаб, да трупат негативи към услугата и да вкарват разходи във време, гориво и т.н за да се установи, че има още 10 маймуни на клона.
Link to comment
Share on other sites

В смисъл? Прочетох , че само Виваком и НЕТ1 го излъчват. Доколкото знам, аз съм на н3. Кое  точно не съм прочел правилно?

 

Е, тогава на базата на какво реши, че "няма да ни огрее" ? При положение, че само два оператора в национален мащаб го предлагат, не е ли малко множко да искаш от н3 да бъде третия? Не ти ли мина през акъла, че тепърва ще се водят преговори?

Link to comment
Share on other sites

Кое да му е множко бе колега? Висшата лига започна, ако не знаеш. Информацията за този канал е от преди един месец поне. Мислиш ли, че 1 месец е недостатъчен за водене на преговори?

Link to comment
Share on other sites

Да, мисля. Защото не е месец. Информацията е едно, преговори съвсем друго. Умишлено НОВА не започнаха такива преговори навреме, за да може Виваком да има още един коз пред останалите оператори и такива като теб много бързащи да хванат първия кръг в hd.

Link to comment
Share on other sites

Първо не ми харесва тонът ти. От самото начало. Второ: сега сме август. на 15 юни реших да мина на Н3 и преди да го направя бях в един от офисите им да разгледам програмите. Попитах за Nova Premier HD.Мацката ми каза, че каналът е спрян и се очаква нов канал от Нова. Значи са знаели доста по назад от месец.А тия глупости с "монопола" на Виваком ги разправяй на някой друг. Живеем в пазарна икономика. Плащаш-получаваш. Очевидно някой на този етап не желае да плаща. И много ясно, че искам първия кръг на Висшата лига. Кой да искам? 15-я?

Link to comment
Share on other sites

При правата не е баш така - плащаш и получаваш.

Съвсем различно е. Някои оператори помагат на даден канал с техника или по друг начин, за което подписват договор за ексклузивно излъчване за определен период от време, обикновено година или 6 месеца. В конкретния случай не знам дали е така, но така се процедира.

Link to comment
Share on other sites

Първо не ми харесва тонът ти. От самото начало. Второ: сега сме август. на 15 юни реших да мина на Н3 и преди да го направя бях в един от офисите им да разгледам програмите. Попитах за Nova Premier HD.Мацката ми каза, че каналът е спрян и се очаква нов канал от Нова. Значи са знаели доста по назад от месец.А тия глупости с "монопола" на Виваком ги разправяй на някой друг. Живеем в пазарна икономика. Плащаш-получаваш. Очевидно някой на този етап не желае да плаща. И много ясно, че искам първия кръг на Висшата лига. Кой да искам? 15-я?

 

Тонът ми е според човека. При теб единственото очевидно е, че грам не са ти ясни нещата, а когато някой се опита да ти ги смели за да разбереш, го наричаш глупост. Не мога да ти помогна повече. Викай неволята.

Link to comment
Share on other sites

Ок, извинявам се за невежеството си. Можеше да ми го "смелиш" и в първия си отговор и да не се стига до безсмислени спорове.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Някакви нови канали дали има, за да знам дали да правя рескан? И докога ще се показва TV+ за по няколко часа или дни на мястото на BOX TV? Аман от ПИРАТЕНЕ!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Някакви нови канали дали има, за да знам дали да правя рескан? И докога ще се показва TV+ за по няколко часа или дни на мястото на BOX TV? Аман от ПИРАТЕНЕ!

 

Абе що не вземеш да замълчиш.Ти ако не искаш да гледаш ТВ+,има много други хора,които искат да го гледат.

Или просто трябва да намериш нещо,за което да мрънкаш...

Link to comment
Share on other sites

По време на мача на Лудогорец, бтв хд забиваше ли ви на моменти? Обикновеното бтв си беше ок.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...