Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Al Jazeera Sport +7 и +8 защо не работят? Освен това не работят 2-та ЕСПН, ЕРТ Уърлд. Защо плащаме за допълнителни пакети с по 5 канала които не работят. Аре направете нещо.

Edited by prostaka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

До преди малко липсваха заедно с още много чужди канали. +7 и +8 все още не работят, а дават купата на Германия. Четат ли го изобщо още този форум или се появяват само когато им е изгодно?

Link to comment
Share on other sites

При мен всички липсват - сканирах, нищо не се появи - дава ми на тези канали, че няма сигнал. В момента, колко мачове вървят....

Link to comment
Share on other sites

Може да имат профилактика, а и предвид факта, че пиратят джазирите - какво искате? Може би вече са им спрели кранчето...

При мен всички липсват - сканирах, нищо не се появи - дава ми на тези канали, че няма сигнал. В момента, колко мачове вървят....

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Вечер няма кой да проверява... Кранчето ще спре на 1.01.2014г., поне така се знае засега.

 

Едит: Джазирите. А ако някои искат да си свършат работата, кранчетата на всички видове оператори и операторчета ще спрат точно за 1 ден. Лошото е, че сума абонати ще останат с пръст в уста, защото някои оператори направо са за закриване. В Пловдив, ако трябва да гледаме всички правила, май ще останат само два оператора - Мегалан и Виваком, защото:

Кулбокс са коректни откъм канали, но половината им мрежа е от простори.

Близу са коректни откъм канали, но една част от мрежата им е от простори.

DCC са коректни откъм канална мрежа и кабели, но пиратят.

N3 са коректни откъм мрежа /поне доколкото съм заглеждал/, но другото си го коментираме тук...

Булсатком влизат бавно под земята, но още повечето им мрежа е простори, а тази, която е подземна е в шахтите на DCC и някак не е надежна, защото утре плешивия и другия пак ще се скарат и ще тръгнат да режат...

Остават Мегалан, които откъм мрежа и канали са коректни, но съдържанието и качеството им е отврат, а при Бибаком качеството на IP телевизията е задоволително към добро, но пак съдържание йок.

Но каквото и да си говорим, компетентните органи са "слепи" или по-точно заслепени от едни пари, та пиратлъка ще си го има засега, стига да не засяга някои собственици на телевизии.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Да, наистина за кои канали? Че трябва да преподписвам. Ма нас тва кво ни интересува, платили сме за пакет екстра 3 лв. и искаме всичките канали 24/7. От началото на месеца е, да бяха казали на касите че ще има проблем, да намалят таксата или нещо такова. Не съм сигурен, че на мястото на +5 и +6 вървят точно тези канали, на единия върви нещо като инфо канал, на другия май дават само мачове от катарската лига, мачове на живо мисля че не дават. НА ДЦЦ ги имаше до +10, там някой знае ли дали вървят?

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина за кои канали? Че трябва да преподписвам. Ма нас тва кво ни интересува, платили сме за пакет екстра 3 лв. и искаме всичките канали 24/7. От началото на месеца е, да бяха казали на касите че ще има проблем, да намалят таксата или нещо такова. Не съм сигурен, че на мястото на +5 и +6 вървят точно тези канали, на единия върви нещо като инфо канал, на другия май дават само мачове от катарската лига, мачове на живо мисля че не дават. НА ДЦЦ ги имаше до +10, там някой знае ли дали вървят?

В момента на ДЦЦ има от +1 до +8, но  изчезнаха двата HD канала на JSC.

Edited by achod
Link to comment
Share on other sites

Аз също ще се включа в мрънкането. Миналия месец, когато се включих като нов абонат, никой не ми каза, че така ще се спират канали. Не е коректно.

Link to comment
Share on other sites

Blizoo вече предлагат и Discovery Science HD..., като добавим и Discovery Showcase... Доста назад сме с материала, но това не са джазирите, че да ги пиратят така лесно...

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е при кой да идем тези които гледаме много мачове? Може би е защото ще излъчват Премиър Лийг. Доста петродолари са отишли в тази насока и арабите сигурно са позатегнали колана.

Link to comment
Share on other sites

.........................

N3 са коректни откъм мрежа /поне доколкото съм заглеждал/, но другото си го коментираме тук...

...........................

Не са. В моя район са на простори по стълбовете за осветление.

Link to comment
Share on other sites

Леко пояснение по отношение каналите на Джазирите. Виждам, че са претърпели структурни промени. Каналите обозначени с + вече са само 4. За сметка на това HD каналите им от два са вече шест на брой. Това трябва да е обяснение за затъмнението в последните дни.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея какво става с Ал Джазирите HD 1 и 2,както и с SD 7 и 8,и дали ще ги пуснат въобще,както и новия канал Нова спорт HD.Напоследък само изчезват канали и все спортни,нека ако някой знае нещо да ни осветли.

Link to comment
Share on other sites

 furiozo  поне  като ги  няма  HD JSC 1 и 2,  пуснете  други  HD  канали  на  тяхно  място.  Не  плащам  нитро +  за  да  гледам  черни  канали!

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея какво става с Ал Джазирите HD 1 и 2,както и с SD 7 и 8,и дали ще ги пуснат въобще,както и новия канал Нова спорт HD.Напоследък само изчезват канали и все спортни,нека ако някой знае нещо да ни осветли.

Джазирите пуснаха още 3HD канала заради премиершип,но орязаха покритието откъм излъчване.Н3 за да продължи да ги излъчва,ще им трябва антена над 3м.На спътника,от който ги излъчваха до момента каналите са ограничени от +1 до +4,а също и JSC Sport News и JSC Sport Globul.

Аз да питам къде изчезнаха 3-те Пентхауса.За ESPN-те е ясно-каналите вече няма да се излъчват над Европа.Пуснете нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

 furiozo  поне  като ги  няма  HD JSC 1 и 2,  пуснете  други  HD  канали  на  тяхно  място.  Не  плащам  нитро +  за  да  гледам  черни  канали!

В интерес на истината никъде в пакета не пише, че има HD канали. Само, че са 180 канала. Коеот също не е правилно, защото доколкото си спомням приеха да се дава списък с каналите при подписване на договор и ако списъка се промени имаш право да се откажеш от договора без неустойки. Мисля преди няколко месеца го приеха това, да не е и година вече.
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...