Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

В интерес на истината никъде в пакета не пише, че има HD канали. Само, че са 180 канала. Коеот също не е правилно, защото доколкото си спомням приеха да се дава списък с каналите при подписване на договор и ако списъка се промени имаш право да се откажеш от договора без неустойки. Мисля преди няколко месеца го приеха това, да не е и година вече.

Откакто съм им абонат не съм видял на сайта им актуален списък на каналите,които излъчват.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1! За сметка на това във всеки офис на N3, каналите ги има на лист разпечатани - формт А4.

Може ли някой да ми каже, как да пресканвам ръчно за нови канали, без да си разместя списъка, ако съм с CA Modul? В смисъл такъв ако дам от менюто на телевизора - да покаже транспондерите на които са качени каналите - така ще стане ли?

 

Благодаря!

Откакто съм им абонат не съм видял на сайта им актуален списък на каналите,които излъчват.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Еми, да ама то е същото, като отиде някой проверяващ на касите и...види списъка с каналите.

Еее, как да публикуват списък, след като една част от каналите са...

Да не са луди сами да си го набият?

Link to comment
Share on other sites

...........Може ли някой да ми каже, как да пресканвам ръчно за нови канали, без да си разместя списъка, ако съм с CA Modul? .....................

 

Не помня с какво смени LG-то, но всеки телевизор си е сам за себе си и май няма да мине без експерименти. При мен се оказа , макар че телевизора няма сканиране по NIT, след първото сканиране за канали в целия обхват прихваща  таблицата и държи каналите в съответствие с промените - преименува променените, трие изчезналите а новопоявилите се ги слага накрая на списъка. Веселото е че включването и деактивацията на автоматичната актуализация беше скрита в хотелското меню до което се стига с клавишна комбинация на дистанционното и копчетата на телевизора. Виж за опция актуализация на каналите при сканиране, макар че не винаги работи коректно. При мен пълното сканиране трие всичко и записва наново, а сканирането по транспондери добавя всичките канали от транспондера накрая на списъка въпреки че част от тях може да ги има вече.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!

Не помня с какво смени LG-то, но всеки телевизор си е сам за себе си и май няма да мине без експерименти. При мен се оказа , макар че телевизора няма сканиране по NIT, след първото сканиране за канали в целия обхват прихваща  таблицата и държи каналите в съответствие с промените - преименува променените, трие изчезналите а новопоявилите се ги слага накрая на списъка. Веселото е че включването и деактивацията на автоматичната актуализация беше скрита в хотелското меню до което се стига с клавишна комбинация на дистанционното и копчетата на телевизора. Виж за опция актуализация на каналите при сканиране, макар че не винаги работи коректно. При мен пълното сканиране трие всичко и записва наново, а сканирането по транспондери добавя всичките канали от транспондера накрая на списъка въпреки че част от тях може да ги има вече.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

При мен го няма.

-----------------------------------

Проверих и в каналите дето съм ги скрил щото нямам абонамент за тях. Няма го

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Аз направо ги трия такива.;-)

При мен го няма.

-----------------------------------

Проверих и в каналите дето съм ги скрил щото нямам абонамент за тях. Няма го

Link to comment
Share on other sites

Проблем ли ще им е да си сложат антена над 3 м. както казвате? Аз си плащам за спорт и за екстра, а се оказва че за месеца за който ги предплащам липсват 1/4 от каналите от екстра, което си е 75 ст. и ЕСПН и двата мисля са в спорт и оттам 40 ст. вътрешно, абе грубо го кажи общо 1 лв. това коректно ли е? И закво да плащаме 1 лв. допълнително за 5 канала, като 2 от тях липсват? Въпроса е към Н3 ботовете или те излизат в отпуска като се задават неудобни въпроси?

Edited by prostaka
Link to comment
Share on other sites

Аз направо ги трия такива.;-)

 

За това писах по горе че требе да се гледа конкретно модела телевизор. При мен няма триене на намерен канал, а и да го изтрия той пак ще си го открие и качи. Единствената ми опция е да скрия това дето не гледам.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината никъде в пакета не пише, че има HD канали. Само, че са 180 канала. Коеот също не е правилно, защото доколкото си спомням приеха да се дава списък с каналите при подписване на договор и ако списъка се промени имаш право да се откажеш от договора без неустойки. Мисля преди няколко месеца го приеха това, да не е и година вече.

Съгласен,  въпроса  е,  дали  ще  хване дикиш  за  клиенти  преди  вкарването  на  този  закон :) 

Link to comment
Share on other sites

Съгласен,  въпроса  е,  дали  ще  хване дикиш  за  клиенти  преди  вкарването  на  този  закон :)

 Такива като мен например.Пресен, пресен....ама сега хич не ми е весело :)

Link to comment
Share on other sites

Да, за съжаление някоколко канала спряха излъчване.

Някой вероятно ще успеем да въстановим, други вероятно няма да успеем. Търсим адекватни заместители, намирането на които за съжаление не е гарантирано.

 

Наясно сме че пакетите се нарушиха, ако не се намери по-добро решение не е изключено да се наложи реорганизация на пакетите.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Благодарим за отговора, по-добрия вариант е да се намерят качествени и адекватни канали като заместители на изчезналите. Поне в Спорт може да включите руския Спорт 1 и унгарския Спортклуб, добри канали според мен, забелязал съм че от време на време ги пускате. Някой ако има други предложения да дава, стига да са възможни де. И разбира се решението да се намери възможно най-скоро.

Link to comment
Share on other sites

Добри заместители на джазирите могат да бъдат SKY Sports-овете. Мен лично най-много ме е яд като махнахте Crime & Investigation.

 Забрави за SKYsports.

 

В какви случай се пуска FILM+?

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

 Забрави за SKYsports.

 

В какви случай се пуска FILM+?

Що да го забравим.Както се излъчваха джазирите,по същия начин могат да се излъчват и тия канали.Може би имат права за Sportklub и SK Prime.

Link to comment
Share on other sites

Явно това е въпросния ъпгрейд, за който ми беше писал на ЛС, че ще бъде предвиден, но е малко вероятно да реши проблемите с насичането на звука... Не съм сигурен обаче, дали такъв е имало въобще... Нека furiozo да каже.

furiozo,  не знам  какво  сте  направили,  но  от  половин час  гледам  BBC  и  нямам  проблем  със  звука. Благодаря  за  което! 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...